• Tel Dikiş Katalog/Dergi Basımı

Şablonları

PDF PSD AI

Tel Dikiş Katalog/Dergi Basımı

33.63 TL

Mevcut Seçenekler:

Etiketler: dergi, katalog, tel dikiş, kitapçık, kurumsal

Katalog/Dergi Basımı


Tel dikiş katalog ve dergiler genellikle toplam sayfa sayısı az olan tasarımlar için tercih edilmektedir. İç içe konulmuş formaların bir kapak ve tel yardımıyla birleştirilmesi sonucu dergi basımı gerçekleştirilir.

Farklı ebat seçenekleri bulunan tel dikiş katalog ve dergileri işletme ihtiyaç ve menü yoğunluğuna göre seçebilirsiniz. İki farklı ebat bulunmaktır. Bunlar A4 (21 cm * 29,7 cm) ve 15 cm * 15 cm olarak gruplanmaktadır. Kullanacağınız görsel ve ürün çeşitliliğine göre dilediğiniz ebadı seçebilir ve tasarımınızı oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Dergi basımı dahilinde katalog veya derginizin sayfa sayısı konusunda da tel dikişli ürünler oldukça rahatlık sağlamaktadır. Seçebileceğiniz sayfa sayıları 4, 8, 12, 16, 20, 24, 28, 32, 36, 40, 44, 48, 52, 56, 60, 64, 68 ve 72 olarak on sekize ayrılmaktadır. Bunun yanı sıra bu sayfalara ek olarak da kapak bulunmaktadır.

Dilediğiniz adette dergi basımı yaptıracağınız katalog ve dergiler size kurumsal bir imaj sağlayacak ve ürünlerinizi daha rahat sunmanızı sağlayacaktır. Gerek teklif götürdüğünüz firmalar gerek ziyaret eden müşterilerinize etkili bir sunum yapmanızı sağlayacaktır. Ayrıca firmanıza ait görselleri ve bilgileri de kullanarak katalog ve dergilerinizi daha ilgi çekici hale getirebilirsiniz.

Kataloglarınıza eklemeniz gereken bir diğer önemli unsur ise iletişim bilgilerinizdir. Bu da kataloğunuzun ulaştığı kişilerin sizinle çok rahat iletişim kurmasını sağlayacak ve olası karmaşaları da ortadan kaldıracaktır. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi