Alt Kategoriler


Basyolla

Kraft Kalem

Başlangıç Fiyatı 84.03 TL / 10 Ad. Vergiler Hariç: 5,00TL

Kraft kalem, şık bir promosyon ürünü olmakla birlikte oldukça etkili bir imaj unsurudur. Bugün tanıtım faaliyetlerinde, kalemlerin ne kadar etkili olduğu ve bilinirlik sağladığı ..

Basyolla

Kurşun Kalem

Başlangıç Fiyatı 85.80 TL / 20 Ad. Vergiler Hariç: 3,00TL

Kurşun kalem, promosyon ve tanıtım amacı ile tercih edilir. Reklam söz konusu olduğunda oldukça etkilidir ve bu sebeple de pek çok sektörde tercih ediliyor. Markaların ve firmala..

Basyolla

Metal Kalem

Başlangıç Fiyatı 85.80 TL / 10 Ad. Vergiler Hariç: 6,00TL

Promosyon ve tanıtım ürünleri, firmalar, markalar ve işletmeler için oldukça önemlidir. Özellikle de kurumsallaşmış ya da henüz kurumsallaşma aşamasında olan firmaların bu tür t..

Basyolla

Plastik Kalem

Başlangıç Fiyatı 56.30 TL / 1 Ad. Vergiler Hariç: 3,50TL

Plastik kalem, ilk akla gelen promosyon ürünlerinden biridir. Çünkü plastik tükenmez kalem gibi tanıtım ürünleri, herkes tarafından hemen hemen her yerde kullanılır ve her zaman ..

Basyolla

Poster Takvim

Başlangıç Fiyatı 96.42 TL / 10 Ad. Vergiler Hariç: 5,50TL

Takvimler hayatımızda önemli bir yer tutar. Günümüzde akıllı telefonlar ve benzeri cihazlar ile baskı ürünü bir takvimin kullanışlılığını yitirdiğini düşünüyorsanız çok yanılıyor..

Basyolla

Masa Takvimi

Başlangıç Fiyatı 51.58 TL / 5 Ad. Vergiler Hariç: 4,00TL

Masa takvimi, basit ama bir o kadar da işlevseldir. Bir ofisin olmazsa olmazlarından olarak tanımlanır. Çünkü ofis çalışanı, sık sık tarihi kontrol etmek ister ve çeşitli planlamal..

Basyolla

Duvar Takvimi

Başlangıç Fiyatı 149.52 TL / 1 Ad. Vergiler Hariç: 20,00TL

Takvimler, en kullanışlı baskı ürünlerinden biridir. Hele de spiralli duvar takvimi, hem pratik, hem şık, hem de iyi bir promosyon aracıdır. Bu sebeple duvar takvimleri, pek çok..

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)

Takvim & Kalem