Alt Kategoriler


Duvar Takvimi

Başlangıç Fiyatı 273.90 TL / 1 Ad. Vergiler Hariç: 77,00TL

Takvimler, en kullanışlı baskı ürünlerinden biridir. Hele de spiralli duvar takvimi, hem pratik, hem şık, hem de iyi bir promosyon aracıdır. Bu sebeple duvar takvimleri, pek çok..

Masa Takvimi

Başlangıç Fiyatı 273.90 TL / 1 Ad. Vergiler Hariç: 160,00TL

Masa takvimi, basit ama bir o kadar da işlevseldir. Bir ofisin olmazsa olmazlarından olarak tanımlanır. Çünkü ofis çalışanı, sık sık tarihi kontrol etmek ister ve çeşitli planlamal..

Kraft Kalem

Başlangıç Fiyatı 254.90 TL / 10 Ad. Vergiler Hariç: 14,00TL

Kraft kalem, şık bir promosyon ürünü olmakla birlikte oldukça etkili bir imaj unsurudur. Bugün tanıtım faaliyetlerinde, kalemlerin ne kadar etkili olduğu ve bilinirlik sağladığı ..

Kurşun Kalem

Başlangıç Fiyatı 263.16 TL / 20 Ad. Vergiler Hariç: 4,20TL

Kurşun kalem, promosyon ve tanıtım amacı ile tercih edilir. Reklam söz konusu olduğunda oldukça etkilidir ve bu sebeple de pek çok sektörde tercih ediliyor. Markaların ve firmala..

Metal Kalem

Başlangıç Fiyatı 345.76 TL / 10 Ad. Vergiler Hariç: 27,00TL

Promosyon ve tanıtım ürünleri, firmalar, markalar ve işletmeler için oldukça önemlidir. Özellikle de kurumsallaşmış ya da henüz kurumsallaşma aşamasında olan firmaların bu tür t..

Plastik Kalem

Başlangıç Fiyatı 263.16 TL / 10 Ad. Vergiler Hariç: 12,00TL

Plastik kalem, ilk akla gelen promosyon ürünlerinden biridir. Çünkü plastik tükenmez kalem gibi tanıtım ürünleri, herkes tarafından hemen hemen her yerde kullanılır ve her zaman ..

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)

Takvim & Kalem

Promosyon Ürünleri

 

İşletmeler ya da kişiler yaptıkları faaliyetlerin duyurulması ve tanıtılması için çeşitli ürünler aracılığı ile bunu gerçekleştirebilir. Promosyon Ürünleri dendiğinde potansiyel müşterilerin yanı sıra hedef kitleye firma ismini tanıtmak amacıyla verilen tanıtım malzemelerinden bahsedilir. Promosyon ürünleri kişi ya da firmalar tarafından hediye olarak dağıtılır.

 

Promosyon malzemeleri marka adının hatırlanmasında yardımcı olurken firmanın her an göz önünde kalarak akla gelmesini de kolaylaştırır. Bunun yanı sıra kurumsal kimlik çalışmalarında da bu tür malzemelerin işletmelere yarar sağladığı görülür.

 

Basyolla.com uzun yıllardır matbaa sektöründe profesyonel hizmetleri ile öne çıkan bir işletmedir. Ürün kalitesinin yanı sıra yüksek hizmet standardında çalışmalar yürüten firmanın bu alanda kusursuz iş teslimleri yaptığı görülür.

 

Promosyon Ürünleri Ne İşe Yarar?

 

Firmalar çeşitli biçimlerde tanıtım yapmaya ihtiyaç duyarlar. Reklam ihtiyacı işletmelerin daha geniş pazarlara açılabilmesine hizmet ederken müşteri potansiyelini genişletmesine de yarar. Promosyon Ürünleri Ne İşe Yarar? Dendiğinde ise bu malzemelerden firma bilinirliğini arttırmak için yararlanıldığı görülür.

 

Kişi ya da işletmeler tarafından kullanılabilen promosyon malzemeleri matbaalar aracılığı ile elde edilebilen basılı malzemeleri de içerir. Günümüzde basım işlemlerinin dijital ortamlarda yapılması sayesinde birçok ürüne kısa sürede sahip olmak mümkün hale gelmiştir. Kullanılan basım yöntemleri ve yeni uygulamalar yaratıcı seçenekler sunmaya imkân tanırken bu ürünler farklı tasarım unsurları ile de çeşitlendirilir.

 

Firmalar özel günlerin yanı sıra çeşitli sebeplerle promosyon malzemelerinden yararlanabilir. Yılbaşı, bayramlar ve daha birçok farklı günde bu tür ürünler bastırılarak üzerine firma logoları yerleştirilir. İşletmeye ait iletişim bilgileri gibi bazı detaylar da promosyon ürünlerinde yer alan bilgiler arasında bulunur. Bu malzemeler hediye olarak müşterilere verilir.

 

İşletmenin kurumsal kimlik çalışmasında promosyon malzemeleri önemli görevler üstlenirken firma reklamına da katkısı olur. Marka imajını güçlendiren bu tür çalışmalarla firma daima hatırda kalır. İhtiyaç anlarında ise ilk akla gelen isim olur. Bu sebeplerden dolayı da promosyon malzemelerinin üretimine önem verilir.

 

Promosyon Ürünleri Nelerdir?

 

Matbaa sektörüyle ilgili merak edilecek birçok soru bulunurken bunlardan biri de Promosyon Ürünleri Nelerdir? Sualidir. Promosyon malzemeleri basılı ürünler arasında yer alırken hem işlevsel olurlar hem de görsel açıdan etkileyici ürünlerdir. Bundan dolayı da tasarım süreçleri de göz ardı edilmemesi gereken çalışmalar arasında yer alır. Firmaların hediye olarak dağıtabileceği bu ürünler arasında ilk akla gelen bazı örnekler aşağıdaki gibidir:

 

l Ajanda

l Bloknot

l Not defteri

l Kitap ayracı

l Baskılı kalemler

l Baskılı anahtarlıklar

l Bez çanta

l Magnet

l Bardak altlığı

Matbaa ürünlerine gereksinim duyulduğunda hizmet alınabilecek doğru adreslerden biri olan Basyolla.com kesintisiz iş süreçleri ile çalışmalar yapar. Sektörel deneyimlerinin yanı sıra koşulsuz müşteri memnuniyetine odaklı çalışmalar yürüten firmanın web adresi https://www.basyolla.com/promosyon-urunleri olurken firmadan profesyonel anlamda hizmet alınmak istendiğinde iletişime geçilmesi gerekir. Bu adres üzerinden ürün seçenekleri hakkında fikir edinmek ve firmanın çalışmalarını görmek mümkündür.