Menü & Restoran/ Cafe

Alt Kategoriler


Kağıt Menü

Başlangıç Fiyatı 17.11 TL / 5 Ad. Vergiler Hariç: 1,25TL

   Kağıt menüler fiyat ve performans açısından oldukça başarılı ürünler oldukları için sıklıkla tercih edilmektedir. Kağıt menüler hem kullanım rahatlığı sağlamakta hem d..

Dekota Menü

Başlangıç Fiyatı 36.58 TL / 5 Ad. Vergiler Hariç: 5,00TL

Dekota Menü ve Menü BaskıMenü seçeneklerinden biri olan dekota menülerin tercih edilme sebepleri genellikle hafif, işleme ve taşıma kolaylığı sağlamasıdır. Bu yüzden pek çok işletm..

Sert Mukavva Menü

Başlangıç Fiyatı 57.23 TL / 5 Ad. Vergiler Hariç: 11,50TL

   Sert mukavva menüler oldukça dayanıklı bir menü çeşididir. Bu özelliğiyle sıklıkla tercih edilmektedir. Üç farklı boyut şeklinde üretilmektedir. Bunlar A3 (29,7 cm * 4..

PVC Menü

Başlangıç Fiyatı 36.58 TL / 5 Ad. Vergiler Hariç: 4,50TL

   Menüler yiyecek-içecek sektöründe mutlaka bulunması gereken ve sıklıkla tercih edilen bir üründür. Pek çok çeşidi bulunan menülerin en çok tercih edilen türlerinden bi..

Spiral Menü

Başlangıç Fiyatı 47.64 TL / 5 Ad. Vergiler Hariç: 8,50TL

   Spiral menüler restoran ve kafelerde sıklıkla gördüğümüz bir menü türüdür. Kullanım kolaylığı ve dayanıklılık açısından tercih edilen bir üründür. Pek çok ebat ve kağı..

Tel Dikiş Menü

Başlangıç Fiyatı 28.53 TL / 5 Ad. Vergiler Hariç: 9,50TL

   Tel dikiş menüler genellikle toplam sayfa sayısı az olan menüler için tercih edilmektedir. İç içe konulmuş formaların bir kapak ve tel yardımıyla birleştirilmesi sonuc..

Basyolla

Amerikan Servis

Başlangıç Fiyatı 45.43 TL / 25 Ad. Vergiler Hariç: 1,20TL

                Amerikan servisler genellikle cafe ve restoranlarda yemek servisi için kullanılan bir üründür. Amerikan servisler hem y..

Basyolla

Masa Kartı/ Tentkart

Başlangıç Fiyatı 20.65 TL / 10 Ad. Vergiler Hariç: 1,20TL

   Genellikle restoran ve kafelerde kullanılan masa kartları, kağıdın katlanıp üçgen şekilde koyulabilen kağıt ürünlerdir. Masa kartı, tentkart ya da masa isimliği olarak..

Sadakat Kartı

Başlangıç Fiyatı 0.00 TL / 100 Ad. Vergiler Hariç: 0,25TL

Müşteri sadakat kartı olarak tanımlanan kartlar, belli bir amaca sahiptir ve müşteriler ile firmalar arasında bir bağ kurar. Bu tür kartlar, işletmelerin devamlı müşterilerini te..

Ayaklı Pano

Başlangıç Fiyatı 0.00 TL / 1 Ad. Vergiler Hariç: 70,00TL

Ayaklı pano, yaygın kullanıma sahip olan bir reklam ve tanıtım aracı olmakla birlikte, farklı amaçlarla da kullanılabilen bir baskı ürünüdür. Günümüzde poster standı olarak tercih ..

Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)