Alt Kategoriler


Basyolla

Kağıt Menü

Başlangıç Fiyatı 34.69 TL / 5 Ad. Vergiler Hariç: 1,25TL

   Kağıt menüler fiyat ve performans açısından oldukça başarılı ürünler oldukları için sıklıkla tercih edilmektedir. Kağıt menüler hem kullanım rahatlığı sağlamakta hem d..

Basyolla

Dekota Menü

Başlangıç Fiyatı 51.29 TL / 5 Ad. Vergiler Hariç: 7,50TL

Dekota Menü Menü seçeneklerinden biri olan dekota menülerin tercih edilme sebepleri genellikle hafif, işleme ve taşıma kolaylığı sağlamasıdır. Bu yüzden pek çok işletmede kull..

Basyolla

Sert Mukavva Menü

Başlangıç Fiyatı 97.01 TL / 5 Ad. Vergiler Hariç: 13,00TL

   Sert mukavva menüler oldukça dayanıklı bir menü çeşididir. Bu özelliğiyle sıklıkla tercih edilmektedir. Üç farklı boyut şeklinde üretilmektedir. Bunlar A3 (29,7 cm * 4..

Basyolla

PVC Menü

Başlangıç Fiyatı 55.71 TL / 5 Ad. Vergiler Hariç: 5,50TL

   Menüler yiyecek-içecek sektöründe mutlaka bulunması gereken ve sıklıkla tercih edilen bir üründür. Pek çok çeşidi bulunan menülerin en çok tercih edilen türlerinden bi..

Basyolla

Spiral Menü

Başlangıç Fiyatı 66.77 TL / 5 Ad. Vergiler Hariç: 9,25TL

   Spiral menüler restoran ve kafelerde sıklıkla gördüğümüz bir menü türüdür. Kullanım kolaylığı ve dayanıklılık açısından tercih edilen bir üründür. Pek çok ebat ve kağı..

Basyolla

Tel Dikiş Menü

Başlangıç Fiyatı 47.66 TL / 5 Ad. Vergiler Hariç: 9,50TL

   Tel dikiş menüler genellikle toplam sayfa sayısı az olan menüler için tercih edilmektedir. İç içe konulmuş formaların bir kapak ve tel yardımıyla birleştirilmesi sonuc..

Basyolla

Amerikan Servis

Başlangıç Fiyatı 60.43 TL / 25 Ad. Vergiler Hariç: 1,20TL

                Amerikan servisler genellikle cafe ve restoranlarda yemek servisi için kullanılan bir üründür. Amerikan servisler hem y..

Basyolla

Masa Kartı/ Tentkart

Başlangıç Fiyatı 35.65 TL / 10 Ad. Vergiler Hariç: 1,00TL

   Genellikle restoran ve kafelerde kullanılan masa kartları, kağıdın katlanıp üçgen şekilde koyulabilen kağıt ürünlerdir. Masa kartı, tentkart ya da masa isimliği olarak..

Basyolla

Sadakat Kartı

Başlangıç Fiyatı 54.53 TL / 100 Ad. Vergiler Hariç: 0,33TL

Müşteri sadakat kartı olarak tanımlanan kartlar, belli bir amaca sahiptir ve müşteriler ile firmalar arasında bir bağ kurar. Bu tür kartlar, işletmelerin devamlı müşterilerini te..

Basyolla

Ayaklı Pano

Başlangıç Fiyatı 76.36 TL / 1 Ad. Vergiler Hariç: 70,00TL

Ayaklı pano, yaygın kullanıma sahip olan bir reklam ve tanıtım aracı olmakla birlikte, farklı amaçlarla da kullanılabilen bir baskı ürünüdür. Günümüzde poster standı olarak tercih ..

Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)

Menü & Restoran/ Cafe

Menü Baskı Nedir?

Menü genel olarak yiyecek ve içecek sektöründe kullanılan firma için önemli niteliklerde kullanılan ürünlerdir. Müşteriye iyi bir seçim sunmak ve görsel olarak da cezbedici olması firma adına büyük önem taşır. Bu bağlamda iyi bir görsel oluşturmak ve farklılık yaratmak için özenli olması faydalı olacaktır. Bu sektörde faaliyet gösteren restoran, kafe, bar, pastane gibi firmalar için menü tasarım mekânı yansıtacak özellikte olması gerekir. Müşteri istenen her şeyi rahatlıkla bulmak ve tercih yaparken zorlanmayacağı düzgün okunaklı bir tasarımda olması gerekir. Menü baskısı olarak birçok çeşit mevcuttur. Mukavva baskılı, deri üzerine baskı ahşap üzerine baskı. Vidalı olarak birçok seçeneği bulunur. İyi bir kalitede ve dayanıklı baskı çeşitleri ile firmanın iyi bir şekilde yansıtılması için çalışmaktayız. Müşteri talebine ve isteğine uygun farklı fikirlerle üretime sunduğumuz menü baskı çeşitleri ile iyi bir hizmet başlangıcı sunulabilir. Farklı grafik tasarımları, değişik yazı stilleri ile de müşteri için değişik bir algı oluşturabilirsiniz.

Menü Baskı Çeşitleri

Menü baskılarından çeşit olarak birçok farklı model mevcuttur. Bahsettiğimiz gibi deri, ahşap, mukavva gibi birçok farklı seçenek bulunmaktadır. Firmaların isteği doğrultusunda istenilen ürün en doğru şekilde hazırlanır, müşteri talepleri de göz önünde bulundurularak iyi bir menü hazırlamak için uğraşılır.

Ahşap Baskılı Menü

Genel olarak son zamanlarda firmaların çok tercih ettiği menü grupları arasındadır. Daha şık ve özenli bir görünüm sunduğu için tercih edilir. Özenli bir şekilde yapılan ve müşteriyi cezbedici ahşap baskılı menüler her zaman daha hoş bir izlenim için uygun bir tercih olacaktır. İyi ve sağlam malzemeler kullanılarak ahşap üzerine işlenen yazı stilleri ile de bütünlük kazandırılan menü çeşitleridir.

Deri Menü Baskısı

Deri kullanılarak yapılan bu menülerde görsel olarak şık ve daha ağır bir görünüm yaratılır. Kullanılan malzemeler koku veya erime gibi sorunlar oluşturmamalı ona göre özenli hazırlanmalıdır. Deri menü seçeneği birçok firma tarafından tercih edilen ürünler arasındadır. Siz de firmanızı en iyi şekilde yansıtacak ve aranılan nitelikte menü seçenekleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.