Alt Kategoriler


Poster

Başlangıç Fiyatı 194.70 TL / 1 Ad. Vergiler Hariç: 9,00TL

   Reklam, tanıtım ve bilgilendirme amaçlı iç ve dış mekanlarda kullanılan reklam çeşitlerinden biri de posterlerdir. Kullanılacak alan ve tasarıma bağlı olarak farklı eb..

Bez Çanta

Başlangıç Fiyatı 327.00 TL / 5 Ad. Vergiler Hariç: 48,00TL

   Bez çanta ebadımız 34,5 x 40 cm' dir   Bez çantalar tekrar tekrar kullanılabilen ve doğa dostu bir ürün olması sebebiyle sıklıkla tercih edilen bir üründür. ..

Defter

Başlangıç Fiyatı 315.20 TL / 10 Ad. Vergiler Hariç: 14,00TL

   Not defteri farklı boyutlarda iş hayatında, okul hayatında ve günlük hayatımızda kullandığımız bir üründür. Toplantı notlarımızı, ders notlarımızı ve aklımıza gelen he..

Kitap Ayracı

Başlangıç Fiyatı 220.80 TL / 25 Ad. Vergiler Hariç: 1,80TL

Bilgisayarlar, akıllı telefonlar ve hatta elektronik kitap okuma araçları her ne kadar yaygınlaşmış da olsa, hala kokusunu içine çekerek kitap okumak isteyen bir kesim var. Bu se..

Bardak Altlığı

Başlangıç Fiyatı 472.00 TL / 5 Ad. Vergiler Hariç: 50,00TL

   Bardak altlığı, sıcak veya soğuk içeceklerimizi koyduğumuz kapların masa ve yüzeylere zarar vermesine engel olmak amaçlı kullanılan bir üründür. Masalarda bardak ..

Dekota/Foreks

Başlangıç Fiyatı 423.76 TL / 10 Ad. Vergiler Hariç: 24,00TL

   Dekota, üzerine baskı yapılabilen köpük levhalardır. Genellikle yönlendirme tabelaları, bilgilendirme panoları ve reklam alanları olarak kullanılır. Boyut olarak A3, 5..

Magnet

Başlangıç Fiyatı 265.05 TL / 25 Ad. Vergiler Hariç: 3,50TL

   Magnet son zamanlarda reklamcılık sektöründe en fazla kullanılan tanıtım araçlarından biri haline gelmiştir. Bunun sebebi de hedef kitlenin evlerinde ve gözlerinin önü..

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)

Reklam & Tanıtım Ürünleri

Reklam Tanıtım Ürünleri

 

Günümüzde ticari faaliyetler dijital platformlara taşınmış olmasına rağmen reklam ve tanıtım her zamanki önemini korumaktadır. Matbaalar aracılığı ile elde edilen birçok ürün seçeneği arasında yer alan bu malzemeler sayesinde firma reklamı yapmak hem hızlı hem de düşük maliyetli olarak gerçekleştirilir. Reklam Tanıtım Ürünleri dendiğinde ise bu malzemeler aynı zamanda reklamın dışında çeşitli kullanım amaçlarına uygun olarak da üretilirler.

 

Basyolla.com matbaa sektöründe uzun yıllara varan deneyimleri ile yol alırken profesyonel anlamda çalışmalar yürüten bir firmadır. Nitelikli hizmetlerinin yanı sıra yüksek bir iş disiplinine de sahip olan işletmenin müşteri merkezli çalıştığı görülür.

 

Basılı malzemeler söz konusu olduğunda geniş bir ürün yelpazesinden söz etmek gerekirken bu malzemeler arasında her sektöre uygun üretim yapılabilir. İşletmeler matbaa ürünleri aracılığı ile reklam yapabilirken aynı zamanda da müşterileri ile daha yakın bir bağ kurarlar. Kurumsal kimlik çalışmalarının e önemli araçları reklam malzemeleridir.

 

Reklam Tanıtım Ürünleri Ne İşe Yarar?

 

İşletmeler daima akılda kalmak ister. Göz önünde olan bir firmanın müşterileri ile canlı bir bağ kurması kaçınılmaz olur. Hedef kitle ve potansiyel müşteriler açısından bakıldığında işletmenin büyümesi için de reklama ihtiyacı vardır. Bundan dolayı bazı ürünlere gereksinim duyulur. Reklam Tanıtım Ürünleri Ne İşe Yarar? Sorusuna verilecek yanıtlardan biri de bu malzemelerin kurumsal kimlik çalışmalarında gerekli olduğudur.

 

İşletmeler bir marka imajına ihtiyaç duyarlar. Marka bilinirliğinin artmasında ve belli bir imaja sahip olmak için kullanılacak reklam ürünlerinin yanı sıra kurumsal çalışmalara gereksinim olur. Reklam malzemeleri müşterilerle bağ kurmaya yararken aynı zamanda da günlük yaşamda kullanılarak firmanın sık sık hatırlanmasına yardım eder. Göz önünde olan bir işletme ise ihtiyaç halinde ilk akla gelen isim olur.

 

Reklam Tanıtım Ürün Çeşitleri

 

Matbaalar aracılığı ile elde edilebilecek birçok basılı malzeme bulunur. Günümüzde dijital baskı tekniklerine geçişle birlikte kullanılan bu yöntemler sayesinde her kategoride ürüne kısa sürede sahip olunabilmektedir. Basyolla.com aracılığı ile elde edilebilecek baskı ürünler zengin bir çeşitliliğe sahip olurken firma, deneyimleri ile öne çıkmaktadır. Reklam Tanıtım Ürün Çeşitleri söz konusu olduğunda verilebilecek örnekler ise aşağıdaki şekildedir:

 

l Bardak altlığı

l Dekota/Foreks

l Bez Çanta

l Magnet

l Kitap ayracı

l Not defteri

l Bloknot

l Kapı askısı broşür

l Poster

l Ayaklı pano

l Banner/Branda

l Araç magneti

Bu tür ürünlerin elde edilebilmesi için profesyonel bir çalışma anlayışına sahip olan Basyolla.com ile iletişime geçilebilirken koşulsuz müşteri memnuniyetine odaklı bir hizmet almak mümkün olur. Uzun yıllardır sektörde yer alan firmanın gerek üretim süreçlerindeki profesyonel yaklaşımı gerekse müşteri merkezli çalışmaları nitelikli işlerin ortaya konmasında etkili bir güce sahiptir. Ürün tasarımlarında da mesleki hassasiyetle hareket edilirken konunun uzmanları ile çalışılmaktadır. https://www.basyolla.com/reklam-tanitim-urunleri web adresi aracılığı ile iletişime geçilebilen firma, geniş bir ürün seçeneğini müşterilerine sunar.