Alt Kategoriler


Basyolla

Bardak Altlığı

Başlangıç Fiyatı 69.28 TL / 5 Ad. Vergiler Hariç: 7,50TL

   Bardak altlığı, sıcak veya soğuk içeceklerimizi koyduğumuz kapların masa ve yüzeylere zarar vermesine engel olmak amaçlı kullanılan bir üründür. Masalarda bardak ..

Basyolla

Dekota/Foreks

Başlangıç Fiyatı 144.80 TL / 5 Ad. Vergiler Hariç: 20,00TL

   Dekota, üzerine baskı yapılabilen köpük levhalardır. Genellikle yönlendirme tabelaları, bilgilendirme panoları ve reklam alanları olarak kullanılır. Boyut olarak A3, 5..

Basyolla

Bez Çanta

Başlangıç Fiyatı 92.88 TL / 5 Ad. Vergiler Hariç: 11,50TL

   Bez çanta ebadımız 34,5 x 40 cm' dir   Bez çantalar tekrar tekrar kullanılabilen ve doğa dostu bir ürün olması sebebiyle sıklıkla tercih edilen bir üründür. ..

Basyolla

Magnet

Başlangıç Fiyatı 57.33 TL / 25 Ad. Vergiler Hariç: 1,25TL

   Magnet son zamanlarda reklamcılık sektöründe en fazla kullanılan tanıtım araçlarından biri haline gelmiştir. Bunun sebebi de hedef kitlenin evlerinde ve gözlerinin önü..

Basyolla

Kitap Ayracı

Başlangıç Fiyatı 40.96 TL / 25 Ad. Vergiler Hariç: 0,60TL

Bilgisayarlar, akıllı telefonlar ve hatta elektronik kitap okuma araçları her ne kadar yaygınlaşmış da olsa, hala kokusunu içine çekerek kitap okumak isteyen bir kesim var. Bu se..

Basyolla

Not Defteri

Başlangıç Fiyatı 69.28 TL / 5 Ad. Vergiler Hariç: 7,50TL

   Not defteri farklı boyutlarda iş hayatında, okul hayatında ve günlük hayatımızda kullandığımız bir üründür. Toplantı notlarımızı, ders notlarımızı ve aklımıza gelen he..

Basyolla

Bloknot Defter

Başlangıç Fiyatı 71.05 TL / 5 Ad. Vergiler Hariç: 7,50TL

Bloknot defter, pratik bir araçtır. Her profesyonelin bu tür bir not aracı vardır. Dolayısıyla bir promosyon olarak düşünüldüğünde de son derece mantıklı bir seçenek olacaktır. B..

Basyolla

Kapı Askısı Broşür

Başlangıç Fiyatı 15.00 TL / 100 Ad. Vergiler Hariç: 5,00TL

Broşürler, en etkili ve en eski tanıtım ve pazarlama aracıdır. Ancak klasik el broşürlerinin farklı şekilde kullanımı olarak niteleyebileceğimiz kapı askısı broşür, daha dikkat çek..

Basyolla

Poster

Başlangıç Fiyatı 60.43 TL / 5 Ad. Vergiler Hariç: 6,00TL

   Reklam, tanıtım ve bilgilendirme amaçlı iç ve dış mekanlarda kullanılan reklam çeşitlerinden biri de posterlerdir. Kullanılacak alan ve tasarıma bağlı olarak farklı eb..

Basyolla

Ayaklı Pano

Başlangıç Fiyatı 76.36 TL / 1 Ad. Vergiler Hariç: 70,00TL

Ayaklı pano, yaygın kullanıma sahip olan bir reklam ve tanıtım aracı olmakla birlikte, farklı amaçlarla da kullanılabilen bir baskı ürünüdür. Günümüzde poster standı olarak tercih ..

Basyolla

Banner/ Branda

Başlangıç Fiyatı 53.35 TL / 1 Ad. Vergiler Hariç: 24,00TL

   Brandalar iç ve dış mekanlarda kullanılabilen bir nevi büyük reklam panolarıdır. Özellikle roll-up mekanizmasıyla kullanıldığında daha estetik bir görüntü sağlayan bra..

Basyolla

Araç Magneti

Başlangıç Fiyatı 327.70 TL / 5 Ad. Vergiler Hariç: 50,00TL

Araç magneti, bir baskı ürünü olarak aracın gittiği her noktaya üzerindeki görsel ve yazıları da taşıması anlamına gelir. Bununla birlikte magnetik yapısı sayesinde pratik bir ürün..

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)

Reklam/ Tanıtım Ürünleri