Reklam/ Tanıtım Ürünleri

Alt Kategoriler


Basyolla

Bardak Altlığı

Başlangıç Fiyatı 36.58 TL / 5 Ad. Vergiler Hariç: 8,00TL

   Bardak altlığı, sıcak veya soğuk içeceklerimizi koyduğumuz kapların masa ve yüzeylere zarar vermesine engel olmak amaçlı kullanılan bir üründür. Masalarda bardak ..

Dekota/Foreks

Başlangıç Fiyatı 98.53 TL / 5 Ad. Vergiler Hariç: 20,00TL

   Dekota, üzerine baskı yapılabilen köpük levhalardır. Genellikle yönlendirme tabelaları, bilgilendirme panoları ve reklam alanları olarak kullanılır. Boyut olarak A3, 5..

Bez Çanta

Başlangıç Fiyatı 77.88 TL / 5 Ad. Vergiler Hariç: 11,50TL

   Bez çantalar tekrar tekrar kullanılabilen ve doğa dostu bir ürün olması sebebiyle sıklıkla tercih edilen bir üründür. Alışverişte, tatilde ve seyahatlerde kullanılan b..

Magnet

Başlangıç Fiyatı 41.74 TL / 25 Ad. Vergiler Hariç: 1,25TL

   Magnet son zamanlarda reklamcılık sektöründe en fazla kullanılan tanıtım araçlarından biri haline gelmiştir. Bunun sebebi de hedef kitlenin evlerinde ve gözlerinin önü..

Kitap Ayracı

Başlangıç Fiyatı 0.00 TL / 25 Ad. Vergiler Hariç: 0,60TL

Bilgisayarlar, akıllı telefonlar ve hatta elektronik kitap okuma araçları her ne kadar yaygınlaşmış da olsa, hala kokusunu içine çekerek kitap okumak isteyen bir kesim var. Bu se..

Not Defteri

Başlangıç Fiyatı 48.38 TL / 5 Ad. Vergiler Hariç: 7,50TL

   Not defteri farklı boyutlarda iş hayatında, okul hayatında ve günlük hayatımızda kullandığımız bir üründür. Toplantı notlarımızı, ders notlarımızı ve aklımıza gelen he..

Bloknot Defter

Başlangıç Fiyatı 0.00 TL / 5 Ad. Vergiler Hariç: 7,50TL

Bloknot defter, pratik bir araçtır. Her profesyonelin bu tür bir not aracı vardır. Dolayısıyla bir promosyon olarak düşünüldüğünde de son derece mantıklı bir seçenek olacaktır. B..

Kapı Askısı Broşür

Başlangıç Fiyatı 0.00 TL / 100 Ad. Vergiler Hariç: 5,00TL

Broşürler, en etkili ve en eski tanıtım ve pazarlama aracıdır. Ancak klasik el broşürlerinin farklı şekilde kullanımı olarak niteleyebileceğimiz kapı askısı broşür, daha dikkat çek..

Poster

Başlangıç Fiyatı 45.43 TL / 5 Ad. Vergiler Hariç: 6,00TL

   Reklam, tanıtım ve bilgilendirme amaçlı iç ve dış mekanlarda kullanılan reklam çeşitlerinden biri de posterlerdir. Kullanılacak alan ve tasarıma bağlı olarak farklı eb..

Ayaklı Pano

Başlangıç Fiyatı 0.00 TL / 1 Ad. Vergiler Hariç: 70,00TL

Ayaklı pano, yaygın kullanıma sahip olan bir reklam ve tanıtım aracı olmakla birlikte, farklı amaçlarla da kullanılabilen bir baskı ürünüdür. Günümüzde poster standı olarak tercih ..

Basyolla

Banner/ Branda

Başlangıç Fiyatı 38.35 TL / 1 Ad. Vergiler Hariç: 24,00TL

   Brandalar iç ve dış mekanlarda kullanılabilen bir nevi büyük reklam panolarıdır. Özellikle roll-up mekanizmasıyla kullanıldığında daha estetik bir görüntü sağlayan bra..

Araç Magneti

Başlangıç Fiyatı 0.00 TL / 5 Ad. Vergiler Hariç: 50,00TL

Araç magneti, bir baskı ürünü olarak aracın gittiği her noktaya üzerindeki görsel ve yazıları da taşıması anlamına gelir. Bununla birlikte magnetik yapısı sayesinde pratik bir ürün..

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)