• Fatura Kartı/ PVC Kart

Fatura Kartı/ PVC Kart

224.20 TL

Dosya seçin veya buraya sürükleyin.

Etiketler: pvc, fatura kartı, kartvizit

Fatura kartı, hayatımızı kolaylaştırmayı amaçlayan ürünlerdendir. 8.5x5.5 cm ölçüsünde hazırlanıp basılan kartlar, oldukça farklı alanda karşımıza çıkabiliyor. Özellikler şirket kartları olarak kullanıldığını sıklıkla görüyoruz. Biz yüzünde şirket bilgileri yer alırken, diğer yüzünde fatura bilgilerinin olması sayesinde fatura ödeme işlemleri oldukça kolaylaşıyor. Ayrıca kartların PVC malzemeden üretilmiş olması sebebi ile PVC kart olarak da isimlendirildiğini görüyoruz. Özel tasarım ürünler grubunda yer alan bu tür kartlar, kullanışlılığı ile gittikçe yaygınlaşıyor. Pratik bir fatura ödeme seçeneği olarak siz de tercih edebilirsiniz. Bu tür ürünlerin çeşitliliği ise daha çok tasarım noktasında gerçekleşiyor.

Fatura Kartı / PVC Kart Tasarımları

Fatura kartı, tasarımı ile farklılaşan baskı ürünlerinden biridir. Benzer amaçlarla kullanılabilen PVC kart için de aynı durum geçerli. Kartın bir yüzünde yer alan şirket bilgileri, logo ve benzeri detaylar ile tamamlanabilir ve renkten yazı fontuna kadar pek çok ayrıntı kartı farklı kılabilir. Bu sebeple tasarımın bir ayırt edici özellik olarak karşımıza çıktığını söyleyebiliriz. Pratikliği, tercih sebebi olan kartları dilediğiniz tasarım ile farklılaştırabilir ve kullanabilirsiniz. PVC kalitesi ile hayata geçirilen ve kaliteli baskı ile tamamlanan ürünler, konforlu bir kullanım vadeder. Bunun yanı sıra şık da bir görünüme sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Fatura Kartı / PVC Kart Siparişi

Fatura kartı, fatura ödemeyi kolaylaştıran bir baskı ürünüdür. PVC malzemeden tek ölçüde üretilen kart, bir yüzünde firma bilgilerini barındırırken, bir yüzünde de fatura bilgilerini taşıyor. Ancak bu durum tasarımdan uzak olması gerektiği anlamına gelmiyor. Firma bilgilerinden logosuna, rengine ve tarzına kadar her detay özelleştirilebilir. Üstelik bu tür ürünleri online sipariş ile www.basyolla.com üzerinden kolayca satın alabilirsiniz. Bazı baskı ürünleri için geçerli olan online tasarlama imkanı da ilgi çekici bir özellik olarak sunuluyor. Nihayetinde seçiminizi hızlıca baskıya gönderebilirsiniz. En kısa sürede adresinize teslim edilecek olan PVC kart hayat kolaylaştırıcı basit bir ürün olacaktır. Tasarımdan seçime, siparişten teslimata tüm bu süreçte yaşadığınız herhangi bir sorunda ise size destek sunmak üzere hazır olan profesyonel bir ekip mevcut. Hemen iletişime geçip sürece dair detaylı bilgi alabilirsiniz. 

* Zorunlu sahalar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu