Teslimat Bilgileri

Sipariş verdiğim ürün ne zaman elime ulaşır?

Banka onayının alındığı an siparişiniz sisteme düşer, ve baskı sırasına alınır, iş yoğunluğuna ve baskı sonrası yapılacak işlemlerin durumuna göre hazır hale getirilir. Genellikle, sabah siparişleri gün içinde kargoya verilirken, öğleden sonra basılan işlerin teslimi ertesi güne kalır. Kargoya verilen günün içinde, ya da ertesi günü siparişiniz adresinize teslim edilmiş olur. Bu süreçte herhangi bir aksilik yaşanması durumunda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Siparişimin durumunu nereden takip edeceğim?

Üye girişi yaptığınızda siparişinizin durumunu görebilirsiniz. Kargoya verdiğimizde güncelliyor olacağız.

Siparişi alırken herhangi bir ücret ödeyecek miyim?

500 TL üzeri siparişlerinizde kargo ücretleri tarafımızdan karşılanır. 500 TL altındaki siparişlerinizde de kargo ücreti sipariş toplamınıza yansıtılır. Kapıda herhangi bir ödeme yapmak durumunda kalmazsınız.

Hatalı gelen siparişlerde ne yapmalıyım?

Kargo elinize ulaştığında urunu kontrol edip, hatalı ürüne hasar tespit tutanağı tutturabilirsiniz, sonradan fark etmeniz durumunda ise, öncelikle bizimle iletişime geçmenizi öneririz, hatayı bildirip, kargonuzu teslim aldığınız firma olan Yurtiçi Kargo ile geri gönderirsiniz, hatayı düzeltip tekrar size ulaştıracağız.

Siparişim faturasız geldi ne yapmalıyım?

Faturanız tarafımızdan kargo poşetinin üzerine yapıştırılıp gönderildiğinden, ürününüzü teslim alırken faturayı kontrol edebilirsiniz. Faturanın eksik olduğu durumlarda öncelikle kargonuzu teslim eden kişiye faturanızı sorabilirsiniz, yardımcı olamazsan tutanak tutturun, biz size faturayı ulaştırırız.

Yanlış ürün geldi, ne yapmalıyım?

Faturasıyla birlikte geri gönderebilirsiniz, biz de size doğrusunu göndeririz.

Eksik sipariş geldi, ne yapmalıyım?

Faturayla ürünleri karşılaştırıp tutanak tutturabilirsiniz, biz de eksik olan ürünleri size göndeririz.

Hangi şehirlerden sipariş verebilirim?

Türkiye'nin her yerinden sipariş verebilirsiniz.