Kitap Ayracı

220.80 TL

Dosya seçin veya buraya sürükleyin.

Etiketler: kitap, kitap ayracı, reklam, tanıtım

Bilgisayarlar, akıllı telefonlar ve hatta elektronik kitap okuma araçları her ne kadar yaygınlaşmış da olsa, hala kokusunu içine çekerek kitap okumak isteyen bir kesim var. Bu sebeple de kitap ayracı ile tanıtım uygulaması, hala etkinliğini sürdürüyor. Pek çok farklı alana dair tanıtım ve reklamlar, bu tür ayraçlar ile yapılabilir. İnsanların gönlünde yeri ayrı olan ayraçlar, hem nostaljik, hem tasarım ürünü, hem de dikkat çekici. Bir tür tanıtım aracı olarak değerlendirildiğinde, oldukça başarılı sonuç veren ve tanınırlığı artıran ürünlerin maliyeti ise oldukça düşük. Bu sebeple sıklıkla tercih edilen reklam ürünleridir.

Kitap Ayracı Özellikleri

Kitap ayracı, özel bir tasarım sürecinin ürünüdür. Markanın ismi, logosu, sloganı ve çeşitli görselleri gibi pek çok detay, bu ürünü süsleyebilir. Kaliteli baskı uygulaması ise sonuçları bir üst noktaya taşır. Standart 19x6 cm ölçüsünde üretilir ve kişiye özel kitap ayracı olarak tasarlanırlar. Ayrıca bu tür ürünlerin farklı kağıt türleri ile hazırlanması da mümkündür. 300 gr. Kuşe ve 300 gr. Kraft ilk akla gelen kağıt alternatifleri. Üstelik her ikisi de harika sonuç verir ve şık ayraçlara kavuşmayı sağlar. Kişiye özel ayraç olarak nitelenen bu tür baskı ürünlerinin tasarımı oldukça önemlidir. Akılda kalıcı, dikkat çekici, göze hoş görünen bir tasarım, ayraç kullanımında belirleyicidir.

Kitap Ayracı Siparişi

Kitap ayracı, tanıtım ağının önemli bir parçasıdır ve bu tür uygulamaları gerçekleştirmek de son derece kolay. Kişiye özel ayraç tasarlatmak için www.basyolla.com ekibinden yardım alabilirsiniz. Bu noktada pek çok ürün için geçerli olan online tasarım modülünü kullanabilirsiniz. İsterseniz de mevcut tasarımınızı doğrudan baskıya gönderebilirsiniz. Nihayetinde hızla adresinize gönderilen ayraçlarınız, sizi memnun ederken, markanızın tanınırlığına da büyük katkı sağlayacaktır. Ücretsiz kargo fırsatı, indirimler, avantajlı fiyatlar ve daha fazlası burada parmaklarınızın ucunda. Online sipariş süreci ise bu işlemin en keyifli yanı… Oturduğunuz yerden, hiç zahmete girmeden sipariş oluşturabilirsiniz. İletişim bilgilerini kullanarak ise sorularınıza cevap bulabilir ve sipariş aşamasında destek alabilirsiniz. Ürünlere ve baskı işlemine dair merak ettikleriniz için de yine iletişim bölümünü kullanabilirsiniz.

* Zorunlu sahalar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu