Alt Kategoriler

El İlanı

Başlangıç Fiyatı 165.20 TL / 50 Ad. Vergiler Hariç: 2,00TL

El İlanı El ilanı adı verilen malzemeler dağıtım amacı ile basılır. Bu ürünlerin tanıtım, bilgilendirme, reklam yapma gibi birçok amaca hizmet ettiği görülür. Bu tür malze..

Broşür (C-Kırım)

Başlangıç Fiyatı 436.60 TL / 50 Ad. Vergiler Hariç: 5,00TL

..

Broşür (Tek Kırım)

Başlangıç Fiyatı 377.60 TL / 50 Ad. Vergiler Hariç: 2,50TL

..

Broşür (Z-Kırım)

Başlangıç Fiyatı 436.60 TL / 50 Ad. Vergiler Hariç: 5,00TL

..

Cepli Dosya

Başlangıç Fiyatı 401.20 TL / 10 Ad. Vergiler Hariç: 34,00TL

Cepli Dosya Nedir?Cepli dosyalar kurumsal kimliğinizi yansıtmanız için çok iyi bir araçtır. Firmanız ile ilgili dosyalar, broşürler ve diğer tanıtım ögelerinizi bir arada tutm..

Antetli Kağıt

Başlangıç Fiyatı 265.50 TL / 50 Ad. Vergiler Hariç: 2,50TL

   Antetli kağıtlar firma logosu ve adres bilgilerini içeren, firmaya özel oluşturulmuş kağıtlardır. Genellikle A4 boyutunda olan antetli kağıtlar firma için özel üretild..

Fatura Kartı/ PVC Kart

Başlangıç Fiyatı 224.20 TL / 10 Ad. Vergiler Hariç: 7,00TL

Fatura kartı, hayatımızı kolaylaştırmayı amaçlayan ürünlerdendir. 8.5x5.5 cm ölçüsünde hazırlanıp basılan kartlar, oldukça farklı alanda karşımıza çıkabiliyor. Özellikler şirket ..

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)

Kurumsal / Ofis

Kurumsal Ofis Baskı Ürünleri

 

Matbaa sektöründe yer alan çeşitli ürün seçenekleri profesyonel anlamda bir üretime ihtiyaç duyar. Bu sektörde deneyim sahibi firmalarla çalışıldığında ise istenilen sonuçları almak kaçınılmaz olur. Baskı yöntem ve tekniklerinin gittikçe gelişim gösterdiği günümüzde dijital seçenekler söz konusu olurken zaman ve maliyet açısından da uygun üretimler gerçekleşir. Kurumsal Ofis Baskı Ürünleri zengin bir çeşide sahip malzemeler arasında yer alırken Basyolla.com profesyonel hizmet alınabilecek doğru bir adrestir.

 

Basılı ürünler çeşitli amaçlara uygun olarak kullanılabilme özelliğine sahip olurken işlevselliklerinin yanında görsel tasarım unsurları ile de desteklenmeleri gerekir. Kurumsal ürünler, işletmeler açısından reklam yapabilme niteliklerinin yanında firma imajının güçlendirilmesinde ve marka temsilinde önemli araçlardır.

 

Firmalara kurumsallık katan bu malzemeler matbaalar vasıtası ile basılırlarken günümüzde dijital yöntemlere geçişle birlikte baskı teknikleri bu metotlarla gerçekleştirilir. İşletmeler müşterileri ile iletişim kuracakları zaman ya da ürünle ilgili bilgilendirme yapılması gerekli olduğunda baskı ürünleri devreye girer.

 

Birçok ofis baskı ürününden söz etmek mümkün olurken bu malzemelerin tasarlanmasında uzmanlarla çalışmak profesyonellik açısından bir gereklilik olmaktadır. Kurumsal baskı ürünleri arasında yer alan broşürler, el ilanları, sertifika ya da antetli kâğıt gibi örneklerin firma ile müşteri arasında sağlam bir bağ kurma gücü olurken aynı zamanda da bu malzemeler sayesinde işletme daima göz önünde bulunur.

 

Kurumsal Ofis Baskı Ürünleri Ne İşe Yarar?

 

Matbaa ürünleri arasında yer alan ofis baskı malzemeleri işletmeler açısından önemli tanıtım araçları arasında yer alır. Kurumsal Ofis Baskı Ürünleri Ne İşe Yarar? Merak edilirken bu malzemelerin hem işlevsel özellikleri olur hem de reklam ve tanıtımda kullanılır.

 

Ofis ortamlarında yararlanılacağı zaman bu malzemeler not alınmasında, evrakların dosyalanmasında kullanılabilmektedir. Broşür ya da el ilanı gibi ürünler ise firma ürünlerinin müşterilere tanıtılmasında ya da duyuru yapılacağı zaman kullanılabilir.

 

İşletmelerin tercih ettiği bu tür basılı ürünler dijital basım yöntemleri ile elde edilirler. Basyolla.com bu konudaki çalışmaları ile öne çıkan bir firmadır. Her tür profesyonel baskı malzemesinin üretilmesinde yeni teknolojileri kullanmasının yanı sıra koşulsuz müşteri memnuniyetine odaklı hizmetleri ile de dikkat çeken bir işletmedir.

 

Kurumsal Ofis Baskı Ürünleri Nelerdir?

 

Firmalara kurumsal kimlik çalışmaları açısından gerekli olan baskı malzemeleri oldukça çeşitlidir. Bu ürünlerin temin edilmesinde kullanılan yöntem ve tekniklerde profesyonel bir çalışma anlayışı gerekli olurken aynı zamanda da tasarım ögelerinin ürünlerde doğru kullanılması gerekir. Kurumsal Ofis Baskı Ürünleri Nelerdir? Dendiğinde ise bu ürünlerin birden fazla sayıda olduğu görülür.

 

l Broşürler

l El ilanları

l Cepli dosyalar

l Antetli kağıtlar

l Sertifikalar

l İpli yaka kartları

l Pleksi levhalar

l Not defterleri

l Ajandalar

l Bloknotlar

l Kapı askısı broşürler

l PVC kartlar

l Alüminyum levhalar

l Dekota levhalar

Bu tür ürünlerin temin edilmesinde başvurulacak doğru bir adrese ihtiyaç duyulurken sektörde tecrübeleri ile öne çıkan https://www.basyolla.com/kurumsal-ofis-baski-urunleri bu ihtiyaçları giderme kapasitesinde olan bir firmadır. Profesyonel bir iş anlayışına sahip olan firmanın nitelikli hizmetleri ile öne çıktığı görülmektedir. Basyolla.com müşteri ihtiyaçlarını merkeze alan bir yaklaşımın yanı sıra koşulsuz müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen bir işletmedir.