Alt Kategoriler


Basyolla

Broşür

Başlangıç Fiyatı 15.00 TL / 25 Ad. Vergiler Hariç: 0,30TL

..

Basyolla

El İlanı

Başlangıç Fiyatı 36.30 TL / 25 Ad. Vergiler Hariç: 0,30TL

   Broşürler firma ya da ürün tanıtımıyla ilgili bilgileri içeren küçük kitapçıklara verilen isimlerdir. Broşürleri cazip kılan ve sık tercih edilmesini sağlayan en öneml..

Basyolla

Cepli Dosya

Başlangıç Fiyatı 81.08 TL / 10 Ad. Vergiler Hariç: 4,75TL

Cepli Dosya Nedir?Cepli dosyalar kurumsal kimliğinizi yansıtmanız için çok iyi bir araçtır. Firmanız ile ilgili dosyalar, broşürler ve diğer tanıtım ögelerinizi bir arada tutm..

Basyolla

A3 Renkli Çıktı (31,5 x 45)

Başlangıç Fiyatı 62.20 TL / 50 Ad. Vergiler Hariç: 3,00TL

A3 formu, kağıdın 42 x 30 cm ölçülerinde olmasını ifade eder. Bu ölçüler ise pek çok farklı baskı ürünü için uygun olabilir. Broşürler, afiş ve posterler ile çeşitli tasarımlar bu ..

Basyolla

Antetli Kağıt

Başlangıç Fiyatı 89.93 TL / 100 Ad. Vergiler Hariç: 0,90TL

   Antetli kağıtlar firma logosu ve adres bilgilerini içeren, firmaya özel oluşturulmuş kağıtlardır. Genellikle A4 boyutunda olan antetli kağıtlar firma için özel üretild..

Basyolla

Sertifika

Başlangıç Fiyatı 58.66 TL / 10 Ad. Vergiler Hariç: 2,50TL

Sertifika, eğitimler, seminerler ve benzeri etkinlikler sonunda katılımcıların yeterliliklerini ve katılımlarını belgelemek adına hazırlanan baskı ürünleridir. Katılım ve yeterli..

Basyolla

Alüminyum Levha

Başlangıç Fiyatı 84.33 TL / 5 Ad. Vergiler Hariç: 9,75TL

Alüminyum levha, olarak tanımlanan ürünler, adı üzerinde alüminyum malzemeden üretilmiş bir tür tabelalardır. Bunun yanı sıra metal levha, alüminyum plaka olarak da tanımlanabili..

Basyolla

Dekota Levha (Kapı İsimliği)

Başlangıç Fiyatı 44.00 TL / 5 Ad. Vergiler Hariç: 7,50TL

Dekota levha olarak ifade edilen ürünler, bir tür tabela görevi görür. Çeşitli amaçlar ile kullanılabilmekte, yönlendirme ve bilgilendirme amacı taşımaktadır. Bununla birlikte şı..

Basyolla

İpli Yaka Kartı

Başlangıç Fiyatı 55.12 TL / 5 Ad. Vergiler Hariç: 4,00TL

İpli yaka kartı, çeşitli alanlarda çalışanlar tarafından kullanılabiliyor ve bir tür tanıtım işlevi yerine getiriyor. Özellikle festivaller ve fuarlar, sponsor firmaların logolar..

Basyolla

Not Defteri

Başlangıç Fiyatı 69.28 TL / 5 Ad. Vergiler Hariç: 7,50TL

   Not defteri farklı boyutlarda iş hayatında, okul hayatında ve günlük hayatımızda kullandığımız bir üründür. Toplantı notlarımızı, ders notlarımızı ve aklımıza gelen he..

Basyolla

Pleksi Levha

Başlangıç Fiyatı 268.70 TL / 5 Ad. Vergiler Hariç: 40,00TL

Pleksi levha, pratik bir araçtır ve çeşitli şekillerde tasarlanıp, çeşitli amaçlarla kullanılabilir. UV baskının verdiği kaliteli görüntü, bu tür ürünlerin daha uzun süre kullanı..

Basyolla

Ajanda

Başlangıç Fiyatı 231.53 TL / 5 Ad. Vergiler Hariç: 35,00TL

   Ajandalar, kurumsal ve günlük hayatta günümüzü, haftalarımızı ve aylarımızı programlamamıza yardımcı olan defterlerdir. Bu yüzden firmaların yılbaşı, fuar, açılış ve k..

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 15 (2 Sayfa)

Kurumsal/ Ofis

Kurumsal Ofis Baskı Ürünleri

 

Matbaa sektöründe yer alan çeşitli ürün seçenekleri profesyonel anlamda bir üretime ihtiyaç duyar. Bu sektörde deneyim sahibi firmalarla çalışıldığında ise istenilen sonuçları almak kaçınılmaz olur. Baskı yöntem ve tekniklerinin gittikçe gelişim gösterdiği günümüzde dijital seçenekler söz konusu olurken zaman ve maliyet açısından da uygun üretimler gerçekleşir. Kurumsal Ofis Baskı Ürünleri zengin bir çeşide sahip malzemeler arasında yer alırken Basyolla.com profesyonel hizmet alınabilecek doğru bir adrestir.

 

Basılı ürünler çeşitli amaçlara uygun olarak kullanılabilme özelliğine sahip olurken işlevselliklerinin yanında görsel tasarım unsurları ile de desteklenmeleri gerekir. Kurumsal ürünler, işletmeler açısından reklam yapabilme niteliklerinin yanında firma imajının güçlendirilmesinde ve marka temsilinde önemli araçlardır.

 

Firmalara kurumsallık katan bu malzemeler matbaalar vasıtası ile basılırlarken günümüzde dijital yöntemlere geçişle birlikte baskı teknikleri bu metotlarla gerçekleştirilir. İşletmeler müşterileri ile iletişim kuracakları zaman ya da ürünle ilgili bilgilendirme yapılması gerekli olduğunda baskı ürünleri devreye girer.

 

Birçok ofis baskı ürününden söz etmek mümkün olurken bu malzemelerin tasarlanmasında uzmanlarla çalışmak profesyonellik açısından bir gereklilik olmaktadır. Kurumsal baskı ürünleri arasında yer alan broşürler, el ilanları, sertifika ya da antetli kâğıt gibi örneklerin firma ile müşteri arasında sağlam bir bağ kurma gücü olurken aynı zamanda da bu malzemeler sayesinde işletme daima göz önünde bulunur.

 

Kurumsal Ofis Baskı Ürünleri Ne İşe Yarar?

 

Matbaa ürünleri arasında yer alan ofis baskı malzemeleri işletmeler açısından önemli tanıtım araçları arasında yer alır. Kurumsal Ofis Baskı Ürünleri Ne İşe Yarar? Merak edilirken bu malzemelerin hem işlevsel özellikleri olur hem de reklam ve tanıtımda kullanılır.

 

Ofis ortamlarında yararlanılacağı zaman bu malzemeler not alınmasında, evrakların dosyalanmasında kullanılabilmektedir. Broşür ya da el ilanı gibi ürünler ise firma ürünlerinin müşterilere tanıtılmasında ya da duyuru yapılacağı zaman kullanılabilir.

 

İşletmelerin tercih ettiği bu tür basılı ürünler dijital basım yöntemleri ile elde edilirler. Basyolla.com bu konudaki çalışmaları ile öne çıkan bir firmadır. Her tür profesyonel baskı malzemesinin üretilmesinde yeni teknolojileri kullanmasının yanı sıra koşulsuz müşteri memnuniyetine odaklı hizmetleri ile de dikkat çeken bir işletmedir.

 

Kurumsal Ofis Baskı Ürünleri Nelerdir?

 

Firmalara kurumsal kimlik çalışmaları açısından gerekli olan baskı malzemeleri oldukça çeşitlidir. Bu ürünlerin temin edilmesinde kullanılan yöntem ve tekniklerde profesyonel bir çalışma anlayışı gerekli olurken aynı zamanda da tasarım ögelerinin ürünlerde doğru kullanılması gerekir. Kurumsal Ofis Baskı Ürünleri Nelerdir? Dendiğinde ise bu ürünlerin birden fazla sayıda olduğu görülür.

 

l Broşürler

l El ilanları

l Cepli dosyalar

l Antetli kağıtlar

l Sertifikalar

l İpli yaka kartları

l Pleksi levhalar

l Not defterleri

l Ajandalar

l Bloknotlar

l Kapı askısı broşürler

l PVC kartlar

l Alüminyum levhalar

l Dekota levhalar

Bu tür ürünlerin temin edilmesinde başvurulacak doğru bir adrese ihtiyaç duyulurken sektörde tecrübeleri ile öne çıkan https://www.basyolla.com/kurumsal-ofis-baski-urunleri bu ihtiyaçları giderme kapasitesinde olan bir firmadır. Profesyonel bir iş anlayışına sahip olan firmanın nitelikli hizmetleri ile öne çıktığı görülmektedir. Basyolla.com müşteri ihtiyaçlarını merkeze alan bir yaklaşımın yanı sıra koşulsuz müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen bir işletmedir.