Kurumsal/ Ofis

Alt Kategoriler


Broşür/ El İlanı

Başlangıç Fiyatı 15.56 TL / 25 Ad. Vergiler Hariç: 0,32TL

   Broşürler firma ya da ürün tanıtımıyla ilgili bilgileri içeren küçük kitapçıklara verilen isimlerdir. Broşürleri cazip kılan ve sık tercih edilmesini sağlayan en öneml..

Cepli Dosya

Başlangıç Fiyatı 66.08 TL / 10 Ad. Vergiler Hariç: 4,75TL

Cepli Dosya Nedir?Cepli dosyalar kurumsal kimliğinizi yansıtmanız için çok iyi bir araçtır. Firmanız ile ilgili dosyalar, broşürler ve diğer tanıtım ögelerinizi bir arada tutm..

A3 Renkli Çıktı (31,5 x 45)

Başlangıç Fiyatı 76.70 TL / 50 Ad. Vergiler Hariç: 3,00TL

A3 formu, kağıdın 42 x 30 cm ölçülerinde olmasını ifade eder. Bu ölçüler ise pek çok farklı baskı ürünü için uygun olabilir. Broşürler, afiş ve posterler ile çeşitli tasarımlar bu ..

Antetli Kağıt

Başlangıç Fiyatı 74.93 TL / 100 Ad. Vergiler Hariç: 0,55TL

   Antetli kağıtlar firma logosu ve adres bilgilerini içeren, firmaya özel oluşturulmuş kağıtlardır. Genellikle A4 boyutunda olan antetli kağıtlar firma için özel üretild..

Sertifika

Başlangıç Fiyatı 0.00 TL / 10 Ad. Vergiler Hariç: 2,50TL

Sertifika, eğitimler, seminerler ve benzeri etkinlikler sonunda katılımcıların yeterliliklerini ve katılımlarını belgelemek adına hazırlanan baskı ürünleridir. Katılım ve yeterli..

Alüminyum Levha

Başlangıç Fiyatı 0.00 TL / 5 Ad. Vergiler Hariç: 9,75TL

Alüminyum levha, olarak tanımlanan ürünler, adı üzerinde alüminyum malzemeden üretilmiş bir tür tabelalardır. Bunun yanı sıra metal levha, alüminyum plaka olarak da tanımlanabili..

Dekota Levha (Kapı İsimliği)

Başlangıç Fiyatı 0.00 TL / 5 Ad. Vergiler Hariç: 7,50TL

Dekota levha olarak ifade edilen ürünler, bir tür tabela görevi görür. Çeşitli amaçlar ile kullanılabilmekte, yönlendirme ve bilgilendirme amacı taşımaktadır. Bununla birlikte şı..

İpli Yaka Kartı

Başlangıç Fiyatı 0.00 TL / 5 Ad. Vergiler Hariç: 4,00TL

İpli yaka kartı, çeşitli alanlarda çalışanlar tarafından kullanılabiliyor ve bir tür tanıtım işlevi yerine getiriyor. Özellikle festivaller ve fuarlar, sponsor firmaların logolar..

Not Defteri

Başlangıç Fiyatı 48.38 TL / 5 Ad. Vergiler Hariç: 7,50TL

   Not defteri farklı boyutlarda iş hayatında, okul hayatında ve günlük hayatımızda kullandığımız bir üründür. Toplantı notlarımızı, ders notlarımızı ve aklımıza gelen he..

Pleksi Levha

Başlangıç Fiyatı 0.00 TL / 5 Ad. Vergiler Hariç: 40,00TL

Pleksi levha, pratik bir araçtır ve çeşitli şekillerde tasarlanıp, çeşitli amaçlarla kullanılabilir. UV baskının verdiği kaliteli görüntü, bu tür ürünlerin daha uzun süre kullanı..

Basyolla

Ajanda

Başlangıç Fiyatı 159.30 TL / 5 Ad. Vergiler Hariç: 35,00TL

   Ajandalar, kurumsal ve günlük hayatta günümüzü, haftalarımızı ve aylarımızı programlamamıza yardımcı olan defterlerdir. Bu yüzden firmaların yılbaşı, fuar, açılış ve k..

Bloknot Defter

Başlangıç Fiyatı 0.00 TL / 5 Ad. Vergiler Hariç: 7,50TL

Bloknot defter, pratik bir araçtır. Her profesyonelin bu tür bir not aracı vardır. Dolayısıyla bir promosyon olarak düşünüldüğünde de son derece mantıklı bir seçenek olacaktır. B..

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 14 (2 Sayfa)