Alt Kategoriler


Kartlar

Başlangıç Fiyatı 226.70 TL / 50 Ad. Vergiler Hariç: 1,00TL

 Kartlar Matbaalarda basılan ürünler söz konusu olduğunda çeşitli malzemeler kullanılarak bu üretimlerin yapıldığı görülür. Kartlar müşterilere firmaların verdiği ve ke..

Foto Kitap

Başlangıç Fiyatı 387.04 TL / 1 Ad. Vergiler Hariç: 80,00TL

İç sayfalar 300 gr. parlak laminasyonlu Foto kitap, bir tür yeni nesil fotoğraf albümü olarak ifade edilebilir. Pek çok farklı boyutta hazırlanabilen, farklı baskı türünde ha..

Hediye Kartı

Başlangıç Fiyatı 226.70 TL / 50 Ad. Vergiler Hariç: 0,90TL

..

Katlanan Kartlar

Başlangıç Fiyatı 297.50 TL / 50 Ad. Vergiler Hariç: 2,50TL

Katlanan Kartlar Kartlar çeşitli amaçlar için kullanılan malzemelerdir. Davetiyeler ya da özel günlerde hatırlanan dostlar için bu kartlardan yararlanılır. Birçok etkinlik s..

Kartpostal

Başlangıç Fiyatı 297.50 TL / 50 Ad. Vergiler Hariç: 2,50TL

Kartpostal, nostaljik bir baskı ürünü… Ancak bu tür baskı ürünlerinin sıcaklığı ile içi ısınmayan, yüzünde gülümseme oluşmayanı görmezsiniz. Hele de kişiye ya da belli bir olaya ..

Duyuru Kartı

Başlangıç Fiyatı 297.50 TL / 50 Ad. Vergiler Hariç: 2,50TL

Duyuru Kartı Dijital uygulamaların gelişmesi günümüzde matbaacılık hizmetlerinin de çeşitlenmesine yol açmaktadır. Bu çalışmalar arasında yer alan duyuru kartı da kişi ya d..

Foto Poster

Başlangıç Fiyatı 181.50 TL / 1 Ad. Vergiler Hariç: 9,00TL

Foto Poster Hediye türleri arasında yer alan çerçeve tasarımlı fotoğraf birçok kişi için tercih edilebilecek bir armağandır. Bu tür ürünlerde kişiye özel çalışmalar yapılabi..

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)

Kartlar & Fotoğraf Ürünleri

Fotoğraf Baskı

 

Matbaalar aracılığı ile ürün temin edileceği zaman birçok örnekten söz etmek mümkün hale gelir. Fotoğraf Baskı olarak adlandırılan malzemeler de matbaalarda dijital usullerle elde edilen ürünlerdir. Bu tür malzemelerin kullanılması için çeşitli nedenler olurken bunlar arasında hediye etmek gibi kişisel nedenler olabilir. Ayrıca firmalar açısından da ticari amaçlar için kullanılabilirler.

 

Matbaalarda yapılan basım yöntemleri günümüzde dijital metotlarla gerçekleştirilebilir hale gelmiştir. Bundan dolayı da kısa sürede ve düşük maliyetlerle üretim yapılabilirken bu konuda sektörde başarılı çalışmaları ile bilinen Basyolla.com uzun yılardır hizmet vermektedir.

 

Fotoğraf Baskı Ne İşe Yarar?

 

Fotoğraf baskı sayesinde birçok hediyelik ürün elde etmek mümkün olurken kişi ya da kurumların tercih edebileceği seçenekler arasında onlar da yer alır. Fotoğraf Baskı Ne İşe Yarar? Dendiğinde ise foto kart ya da foto kitap gibi seçeneklerden söz edilebilir. Bu ürünler fotoğraflar aracılığı ile görsel bir etkiye sahip olan malzemelerdir.

 

Hediye olarak verilebilen bu tarz baskı malzemeleri işletmeler için kartpostal gibi ürünler olarak üretilebilir ve reklam amacının yanı sıra tanıtım maksadı ile de kullanılabilir. Özel günlerde bireysel bir hediye olarak düşünülebilecek olan foto kitap ya da foto kart gibi ürünler ise tercih edilen hediye seçenekleri arasında yer alır.

 

Bu tür hediyeler doğum günü, yılbaşı ya da evlilik yıldönümleri gibi kişiler için özel bir anlam ifade eden günlerde bastırılmak sureti ile alınabilen armağan seçenekleri arasında yer alır. Bu ürünler sayesinde kişilerin kalıcı hatıralara sahip olması mümkün olur.

 

Düşünülerek hazırlanan bu tür basılı malzemelerin aynı zamanda manevi değere sahip olduğu görülürken ömür boyu akılda kalmaya yarar.

 

Fotoğraf Baskı Türleri Nelerdir?

 

Basyolla.com tarafından üretilen birçok basılı malzeme bulunurken bunlar arasında yer alan ürün çeşitlerinden biri de fotoğraf baskılardır. Fotoğraf Baskı Türleri Nelerdir? Merak edilirken bu tür ürünler kalıcı hediye seçenekleri arasında ilk sırada yer alır.

 

l Foto kart

l Foto kitap

l Kartpostal

l Pola kart

Bu ürünlere sahip olmak isteyenlerin tasarım süreçlerinde online olarak da hizmet alması mümkün olurken istenilen tasarımın yapılması kısa sürede gerçekleştirilebilir. Foto kart olarak adlandırılan ürünler kartpostallar olurken bu malzemeler firmalar veya kişiler tarafından bireysel kullanıma uygun olarak da tasarlanabilir.

 

Foto kitap olarak tanımlanan ürünler de fotoğraf albümleri şeklinde ortaya çıkar. Bu tür ürünler dijital basım yöntemleri ile hazırlanırken hem görsel açıdan hem de işlevsel bir amaca hizmet etmek için kullanılabilirler. Genellikle hediye seçenekleri arasında yer alan bu malzemeler sayesinde akılda kalmak ve hatırlanmak mümkün olur.

 

Basyolla.com matbaa sektöründe yaptığı profesyonel hizmetlerle bilinen bir firmadır. Koşulsuz müşteri memnuniyetine odaklı olarak yaptığı çalışmalarında hizmet kalitesini öncelikleri arasında tutmaktadır. Bunun yanı sıra nitelikli üretim süreçlerinde de firmanın adından söz etmek mümkündür.

 

https://www.basyolla.com/fotograf-baski internet adresi üzerinden her türlü ürün ve hizmet hakkında bilgi almak mümkün olurken güvenilir çalışmalar için de en doğru adres ziyaret edilmiş olur.