Alt Kategoriler


Kartlar

Başlangıç Fiyatı 9.60 TL / 50 Ad. Vergiler Hariç: 0,22TL

..

Basyolla

Foto Kitap

Başlangıç Fiyatı 52.72 TL / 1 Ad. Vergiler Hariç: 55,00TL

Foto kitap, bir tür yeni nesil fotoğraf albümü olarak ifade edilebilir. Pek çok farklı boyutta hazırlanabilen, farklı baskı türünde hayata geçirilebilen ve de farklı ciltlemeler ..

Hediye Kartı

Başlangıç Fiyatı 29.00 TL / 25 Ad. Vergiler Hariç: 0,20TL

..

Katlanan Kartlar

Başlangıç Fiyatı 37.00 TL / 50 Ad. Vergiler Hariç: 0,46TL

..

Basyolla

Kartpostal

Başlangıç Fiyatı 55.12 TL / 10 Ad. Vergiler Hariç: 1,00TL

Kartpostal, nostaljik bir baskı ürünü… Ancak bu tür baskı ürünlerinin sıcaklığı ile içi ısınmayan, yüzünde gülümseme oluşmayanı görmezsiniz. Hele de kişiye ya da belli bir olaya ..

Duyuru Kartı

Başlangıç Fiyatı 14.25 TL / 25 Ad. Vergiler Hariç: 0,69TL

..

Çerçeve Tasarımlı Fotoğraf

Başlangıç Fiyatı 22.50 TL / 5 Ad. Vergiler Hariç: 5,50TL

..

Basyolla

Foto Kart

Başlangıç Fiyatı 33.00 TL / 25 Ad. Vergiler Hariç: 0,25TL

Foto kart tanımı size çok fazla bir şey ifade etmiyorsa, kartpostal olarak açıklayabiliriz. Bir tür kartpostal olan ancak farklı boyutlarda farklı tasarımlar ile hayata geçirileb..

Basyolla

Pola Kart

Başlangıç Fiyatı 38.01 TL / 25 Ad. Vergiler Hariç: 0,42TL

Pola kart, Polaroid fotoğraf makineleri geçmişteki kadar yaygın olmada da ve artık bu tür makinelere sahip olmasak da, Polaroid fotoğraflar hayatımızdaki yerini koruyan baskı ürü..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)

Kartlar & Fotoğraf Ürünleri

Fotoğraf Baskı

 

Matbaalar aracılığı ile ürün temin edileceği zaman birçok örnekten söz etmek mümkün hale gelir. Fotoğraf Baskı olarak adlandırılan malzemeler de matbaalarda dijital usullerle elde edilen ürünlerdir. Bu tür malzemelerin kullanılması için çeşitli nedenler olurken bunlar arasında hediye etmek gibi kişisel nedenler olabilir. Ayrıca firmalar açısından da ticari amaçlar için kullanılabilirler.

 

Matbaalarda yapılan basım yöntemleri günümüzde dijital metotlarla gerçekleştirilebilir hale gelmiştir. Bundan dolayı da kısa sürede ve düşük maliyetlerle üretim yapılabilirken bu konuda sektörde başarılı çalışmaları ile bilinen Basyolla.com uzun yılardır hizmet vermektedir.

 

Fotoğraf Baskı Ne İşe Yarar?

 

Fotoğraf baskı sayesinde birçok hediyelik ürün elde etmek mümkün olurken kişi ya da kurumların tercih edebileceği seçenekler arasında onlar da yer alır. Fotoğraf Baskı Ne İşe Yarar? Dendiğinde ise foto kart ya da foto kitap gibi seçeneklerden söz edilebilir. Bu ürünler fotoğraflar aracılığı ile görsel bir etkiye sahip olan malzemelerdir.

 

Hediye olarak verilebilen bu tarz baskı malzemeleri işletmeler için kartpostal gibi ürünler olarak üretilebilir ve reklam amacının yanı sıra tanıtım maksadı ile de kullanılabilir. Özel günlerde bireysel bir hediye olarak düşünülebilecek olan foto kitap ya da foto kart gibi ürünler ise tercih edilen hediye seçenekleri arasında yer alır.

 

Bu tür hediyeler doğum günü, yılbaşı ya da evlilik yıldönümleri gibi kişiler için özel bir anlam ifade eden günlerde bastırılmak sureti ile alınabilen armağan seçenekleri arasında yer alır. Bu ürünler sayesinde kişilerin kalıcı hatıralara sahip olması mümkün olur.

 

Düşünülerek hazırlanan bu tür basılı malzemelerin aynı zamanda manevi değere sahip olduğu görülürken ömür boyu akılda kalmaya yarar.

 

Fotoğraf Baskı Türleri Nelerdir?

 

Basyolla.com tarafından üretilen birçok basılı malzeme bulunurken bunlar arasında yer alan ürün çeşitlerinden biri de fotoğraf baskılardır. Fotoğraf Baskı Türleri Nelerdir? Merak edilirken bu tür ürünler kalıcı hediye seçenekleri arasında ilk sırada yer alır.

 

l Foto kart

l Foto kitap

l Kartpostal

l Pola kart

Bu ürünlere sahip olmak isteyenlerin tasarım süreçlerinde online olarak da hizmet alması mümkün olurken istenilen tasarımın yapılması kısa sürede gerçekleştirilebilir. Foto kart olarak adlandırılan ürünler kartpostallar olurken bu malzemeler firmalar veya kişiler tarafından bireysel kullanıma uygun olarak da tasarlanabilir.

 

Foto kitap olarak tanımlanan ürünler de fotoğraf albümleri şeklinde ortaya çıkar. Bu tür ürünler dijital basım yöntemleri ile hazırlanırken hem görsel açıdan hem de işlevsel bir amaca hizmet etmek için kullanılabilirler. Genellikle hediye seçenekleri arasında yer alan bu malzemeler sayesinde akılda kalmak ve hatırlanmak mümkün olur.

 

Basyolla.com matbaa sektöründe yaptığı profesyonel hizmetlerle bilinen bir firmadır. Koşulsuz müşteri memnuniyetine odaklı olarak yaptığı çalışmalarında hizmet kalitesini öncelikleri arasında tutmaktadır. Bunun yanı sıra nitelikli üretim süreçlerinde de firmanın adından söz etmek mümkündür.

 

https://www.basyolla.com/fotograf-baski internet adresi üzerinden her türlü ürün ve hizmet hakkında bilgi almak mümkün olurken güvenilir çalışmalar için de en doğru adres ziyaret edilmiş olur.