Alt Kategoriler


Yatay Dikdörtgen Sticker Etiketler (Yapışkanlı)

Başlangıç Fiyatı 173.46 TL / 100 Ad. Vergiler Hariç: 0,27TL

Kuşe Sticker Etiket    Etiket bir ürünün tanıtımında kullanılan, ürün hakkında bilgileri içeren ve çoğu zaman markanın görseli de içeren kendinden yapışkanlı ürünler..

Dikey Dikdörtgen Sticker Etiketler (Yapışkanlı)

Başlangıç Fiyatı 179.83 TL / 100 Ad. Vergiler Hariç: 0,27TL

Kuşe Sticker Etiket bir ürünün tanıtımında kullanılan, ürün hakkında bilgileri içeren ve çoğu zaman markanın görseli de içeren kendinden yapışkanlı ürünlerdir. Satışı yapılan ..

Yuvarlak Sticker Etiketler (Yapışkanlı)

Başlangıç Fiyatı 164.02 TL / 100 Ad. Vergiler Hariç: 0,19TL

Kuşe Sticker Etiket   Etiket bir ürünün tanıtımında kullanılan, ürün hakkında bilgileri içeren ve çoğu zaman markanın görseli de içeren kendinden yapışkanlı ürünle..

Kare Sticker Etiketler (Yapışkanlı)

Başlangıç Fiyatı 164.02 TL / 100 Ad. Vergiler Hariç: 0,19TL

Kuşe Sticker Etiket   Etiket bir ürünün tanıtımında kullanılan, ürün hakkında bilgileri içeren ve çoğu zaman markanın görseli de içeren kendinden yapışkanlı ürünle..

Oval Sticker Etiketler (Yapışkanlı)

Başlangıç Fiyatı 173.46 TL / 100 Ad. Vergiler Hariç: 0,27TL

Kuşe Sticker Etiket    Etiket bir ürünün tanıtımında kullanılan, ürün hakkında bilgileri içeren ve çoğu zaman markanın görseli de içeren kendinden yapışkanlı ürünler..

Özel Kesim Sticker Etiketler (Yapışkanlı)

Başlangıç Fiyatı 212.40 TL / 100 Ad. Vergiler Hariç: 0,15TL

Kuşe Sticker Etiket   Etiket bir ürünün tanıtımında kullanılan, ürün hakkında bilgileri içeren ve çoğu zaman markanın görseli de içeren kendinden yapışkanlı ürünle..

Karton Etiket

Başlangıç Fiyatı 114.22 TL / 100 Ad. Vergiler Hariç: 0,35TL

KARTON ETİKET   Karton etiketler, günlük yaşamda, hayatımızın her noktasında karşımıza çıkıyor. Geniş bir kullanım alanına sahip olan bu tür ürünler, ürün bilgilerini ..

Kraft Etiket

Başlangıç Fiyatı 232.60 TL / 100 Ad. Vergiler Hariç: 0,20TL

Katlanan Kartlar Kartlar çeşitli amaçlar için kullanılan malzemelerdir. Davetiyeler ya da özel günlerde hatırlanan dostlar için bu kartlardan yararlanılır. Birçok etkinlik s..

Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)

Etiket / Sticker

Sticker Baskı Nedir?

   Sticker baskı, firmalar tarafından tercih edilen ve reklam amaçlı kullanılan ürünlerdir. Genellikle gazete ve dergi promosyonları için reklam amaçlı sticker dağıtılarak kullanılabilir. Çıkartma olarak da verilen stickerlar promosyon niteliğinde kullanıldığı için baskı yapılırken bu baz alınarak yapılır. Görsel içeriklere ve daha çok akılda kalıcı olması nedeniyle sticker baskıları büyük önem taşır. Birçok farklı zemin üzerinde kullanılabilirler. Ahşap, cam metal gibi birçok alanda kullanılırlar. Dikkat çekici bir durumda veya bir alanı belirtmek istenildiğinde reklam niteliğinde işlevsel olabilirler.

Sticker Etiket Kullanımı

    Günlük hayatımızda birçok alanda bu görseller karşımıza çıkabilir. Akılda kalması için sticker etiket baskı kalitesi önemlidir. Uzun süre yapışkanlı olması için, üretilen stickerların iyi bir şekilde hazırlanması gerekir. Suya ve ısıya dayanıklı olarak üretilen stickerlar tercihen daha iyi olacaktır. Kullanılan bu ürünlerde hedef, firmanın dikkat çekmesidir. Uzun süre kalıcılık sağlaması firma açısından büyük önem taşır. İnsanların zihninde kalabilecek kaliteli ve anlaşılır olması başarılı sonuçlar çıkaracaktır. Doğru bir tasarım ve doğru teknikler kullanılarak üretilen sticker etiket kalitesinin iyi olması gerekir. Tasarımı oluştururken renk ve yazıya dikkat edilmesi, dış etkenlere karşı dayanıklılığı, iyi bir reklam sunmak için doğru bilgileri verilmesi firma için daha etkili sonuçlar oluşturacaktır.

Etiket Baskı Nedir?


   Etiket baskı kuşe kağıda basılan, arka kısmında yapışkanı olan kağıtlardır. Genellikle firmaya ait bilgiler barındıran bu etiketleri aynı zamanda iletişim bilgilerinde yer aldığı reklam aracı olarak nitelendirebiliriz. Birçok üründe etiket baskı kullanılması zorunludur. Gıda sektöründe, giyim sektörüne, kimyasal ürünler üzerinde ve birçok alanda kullanılırlar. Çoğu firma ise reklam amaçlı olarak etiket baskı yaptırabilirler. Ürünlerin üretildiği tarih ve bilgilerin yer aldığı markanın iletişim bilgilerinin bulunduğu yapışkanlı ve baskılı bu ürünler birçok çeşidi ve farklı alanlarda kullanımı mevcuttur. Reklam için üretilenler de üretim tarihleri ve firma adı gibi birçok bilgi bulunur. Çoğu alanda kullanılan bu etiketler farklı kategorilere ayrılırlar. Plastik bazlı, kağıt bazlı etiketler olarak gibi farklı etiket çeşitleri bulunmaktadır.

Etiket Çeşitleri

   Opak Etiket

    Plastik bazlı olarak adlandırdığımız etiket grubu arasında yer alır. Isıya, neme ve ışığa dayanıklı bir yapısı vardır kolay kolay yırtılmayan ve dış etkenlere karşı dayanıklılık gösteren türdedir.

   Şeffaf Etiket

    Alttaki yüzeyin görünmesini sağlamak için üretilen bir üründür. Aynı şekilde suya dayanıklı etiket grubunda yer alır. Kozmetik sektöründe yaygınca kullanılır.

   Kuşe Etiket

   Kuşe kağıdın arkası yapışkanlı formudur. Kolayca yapışır ve en uygun fiyatlı sticker çeşididir. Genellikle kısa raf ömrü olan, sıvı teması olmayacak ürünlerde kullanılır.

   Cam Etiketi

   Cam gibi düz yüzeylere yapıştırılan plastik bazlı etiket grubu arasında yer alır. Beyaz baskı üzerine ters baskı yapılmasıyla üretilir. Böylece içeriden yapıştırıldığında dışarıdan düz bir şekilde görülür ve tüm dış etkenlerden korunmuş olur. Genellikle araba etiketi ya da camekanlı mağazalarda duyuru etiketi olarak tercih edilir.

   Çift Taraflı Etiket

   Hem ön, hem de arka yüzeyinde baskı olan etiketlerdir. Ters baskılı cam etiketi gibi, bu ürünler de genellikle araç camlarında ve camekanlı mağazalarda tercih edilir.

   Kraft Etiket

   300 gr. kraft kağıda baskıyla üretilen etiketlerdir. Genellikle delikli bir şekilde tercih edilerek ürün etiketi olarak kullanılır. Beyaz baskı seçeneği sayesinde beyaz baskıyla kraft kağıt üzerinde şık bir kontrast yaratabilirsiniz.

   Kraft Sticker

   İnce kraft kağıdın arkası yapışkanlı formudur. Kraft etikette olduğu gibi, beyaz baskı kullanımı oldukça yaygın olan bir üründür. Özellikle butik kozmetik markaların ve ev üretimi yapanların sıklıkla tercih ettiği bir sticker çeşididir.

   Mukavva Etiket

   Çift taraflı mukavva sıvamanın istenilen ölçülerde kesilerek, mukavvaya delik açılmasıyla elde edilen bir etiket türüdür. Kullanım alanları karton etiketle benzerlik gösterir, ancak karton ve kraft etiketten farklı olarak hacmen daha büyük ürünlerde (vazo, kilim gibi) tercih edilir.

   Karton Etiket

   Kalınlığından ötürü karton olarak 300 gr. üzeri kağıtlara baskı yapılmasıyla üretilen bir etiket çeşididir. En çok tercih edilen etiket baskı ürünlerinden biridir. Genellikle ürün etiketi olarak kullanılır.

   Metal Etiket

    Metal / Alüminyum levhaya, UV baskı tekniği uygulanmasıyla üretilen bir etiket olan metal etiketler, yaygın olarak makine endüstrisinde ve asansörlerde kullanılır.

   Metalize Sticker Etiket

   Metal görünümlü parlak kağıdın arkası yapışkanlı formu olan metalize sticker etiket, premium marka algısı yaratırken sıklıkla tercih edilen bir sticker türüdür. Altın ve gümüş seçeneklerinden, marka kimliğinize göre dilediğinizi tercih edebilirsiniz.
   

   Non-perm (Az Yapışkanlı) Sticker Etiket

    Kuşe sticker etiketin, arkasındaki yapışkanı azaltılmış formudur. Hotel ve organizasyonlarda, koltuk ve odaların temizlikten sonra ilk olarak gelen misafir taraından kullanılacağnı gösteren sticker etiketler olarak yaygın bir şekilde kullanılır.

   1. Hamur Sticker Etiket

   Kuşe kağıtla fotokopi kağıdı arasında bir dokuya sahip 1. Hamur Sticker Etiketler, stickerlarında hafif bir doku arayan markaların tercih ettiği bir etiket ürünüdür.


   Yukarıda bahsettiğimiz gibi birçok etiket çeşidi mevcuttur. Firmaların tercih ettiği ve artık kullanılması zorunlu hale gelen bu etiketler reklam amaçlı olarak da kullanılırlar. Gelişen teknoloji ile farklı tasarımlarla da üretilebilen bu etiket çeşitlerini ürün sayfalarında bulabilir, tasarımınızı yükleyerek siparişiniz oluşturabilirsiniz.