Katlı Sıvama Kartvizit (Luxury Kartvizit)

324.50 TL

Dosya seçin veya buraya sürükleyin.

Etiketler: lüks, sıvama, kartvizit

Katlı sıvama kartvizit, hem şıklığı hem de kullanışlılığı ile standart kartvizit tasarımlarından farklıdır. Genellikle iç yüzeyinde çeşitli bilgileri konumlandırmak isteyenlerin tercih ettiği bu tasarım, adres bilgileri ya da harita görüntüsü gibi detayları iç yüzeyinde sunabilir. Bu sayede kartvizitinizi verdiğiniz kişiye daha fazla bilgi vermiş olursunuz ama kart yüzeyi temiz görünür ve göz yorucu değildir. Sıvama kartvizit olma özeliği ise hem sağlamlık hem de şıklık katan önemli bir unsur… Bu sayede katlı formu daha ön plana çıkar ve iyi bir imaj sağlar. Ara kat renk seçenekleri ile birlikte sunulması ise farklı seçenekler arasından seçim yapmanıza imkân tanıyor.

Katlı Sıvama Kartvizit Özellikleri

Katlı sıvama kartvizit, standart ilk akla gelen kartvizitlerden farklı bir forma sahip… Katlamalı olması ile daha fazla bilgiyi içinde barındırabilir. Bu bilgileri isterseniz baskı sürecinde konumlandırabilir, isterseniz de iç kısımlarını baskısız bırakıp, kişilere kartvizitinizi sunarken kendi el yazınız ile notlar alabilirsiniz. Selefon özelliği ile kağıt not almaya uygun hale getirilmiştir ve bu durum kartvizitin daha fonksiyonel olmasını sağlar. Ayrıca farklı ölçülerde de tasarlanabilir. Kraft ve kuşe kağıt ile farklı yüzeylerinin farklı özellikte hazırlanması mümkün olan sıvama kartvizit, şık ve dikkat çekici bir alternatiftir.

Katlı Sıvama Kartvizit Satın Almak

Bu tür baskı ürünleri, özenle tasarlanıp üretildiğinde, harika birer imaj destekleyicidir. Ancak bu tür şık katlı sıvama kartvizit tasarımlarının çokça zaman ayırmanıza ihtiyacı olduğunu sanıyorsanız yanılıyorsunuz. www.basyolla.com üzerinden online olarak sipariş verebilirsiniz. Hatta pek çok dijital baskı ürününün online tasarım ekranı aracılığıyla tasarlanabildiği bu alanda, sipariş vermek de çok kolay. Dilediğiniz ürünü, dilediğiniz tasarımla, sadece birkaç dakikanızı ayırarak sipariş edebilirsiniz. Ayrıca çeşitli kampanyalar, indirimler ve ücretsiz kargo fırsatı da bu alışverişinizi cazip kılacaktır. Kaliteli baskıya, özenli tasarıma ve benzersiz ürünlere ulaşmak artık bu kadar kolay… Sıvama kartvizit ya da benzeri her türlü baskı ürünü, internetten sipariş yöntemi ile satın alınabiliyor. Kapıda teslim alacağınız kartvizitleriniz ile markanıza ya da işyerinize değer katabilir, imajınızı kendiniz yaratabilirsiniz.

* Zorunlu sahalar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu