Bez Çanta

327.00 TL

Dosya seçin veya buraya sürükleyin.

Etiketler: Bez çanta, tanıtım, transfer baskı, promosyon

   Bez çanta ebadımız 34,5 x 40 cm' dir

   Bez çantalar tekrar tekrar kullanılabilen ve doğa dostu bir ürün olması sebebiyle sıklıkla tercih edilen bir üründür. Alışverişte, tatilde ve seyahatlerde kullanılan bir ürün olması nedeniyle reklam açısından oldukça doğru bir üründür. Bu yüzden firmalar katıldıkları fuarlarda ve tanıtım ofislerinde kullanılmaktadır. Fuar organizasyonlarında firmanıza ait ürün, broşür ve promosyon ürünleri bir bez çanta içerisinde hediye etmek fuar alanında oldukça dikkat çekici bir reklam unsuru haline gelecektir.
 
   Bez çanta
nın üzerindeki firma logosu veya slogan kullanan kişiyle birlikte pek çok alanında firma adının duyulmasını sağlayacaktır. Bu da marka bilinirliğini ve güvenirliğini arttırmak için oldukça iyi bir yöntemdir. Bu yüzden son dönemlerde pek çok firma fuarlarda bez çanta kullanıma özen göstermektedir. Bunun yanı sıra bez çantaların sürekli kullanılabilir bir ürün olması fuar veya tanıtım bittikten sonra bile kullanılacağı için sürekli bir reklam olarak kalacaktır. Sonuç olarak bez çantaların alışverişte bile kullanılması etraftaki kişilerin dikkatini çekecek, akıllarında yer edinecektir. Tüm bunlar sizi rakiplerden bir adım önde ve avantajlı hale getirerek satışlarınızda olumlu etki gösterecektir.
   
   Ayrıca bez çantaların doğa dostu olması nedeniyle firmanıza ait bez çantaların kullanılması gereksiz plastik kullanımını önleyecek ve bu da doğanın korunmasına büyük katkı sağlayacaktır. Bu sebeplerden ötürü bez çantayı tercih ettiğinizde firmanıza ait tasarımla ve sloganla kendi bez çantanızı oluşturup fuar ve tanıtımlarda daha etkili olabilirsiniz. 

* Zorunlu sahalar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu