Vidalı Katalog

1,333.40 TL

Dosya seçin veya buraya sürükleyin.

Etiketler: sert kapak, vidalı kapak, katalog, kurumsal, mukavva


 İç sayfalar laminasyonludur.

 Vidalı katalog, dergi ve kitapçıklar genellikle sağlam olması ve dayanıklı ürünler olması sebebiyle tercih edilir. Kalın kağıtlarda bile sağlam tutuş sağlaması, kolay dağılmaması ve yapraklarının kopmasını önlemesi nedeniyle oldukça ön planda bir üründür.

   Sergileyeceğiniz ürün ve hizmetler için kullanabileceğiniz vidalı kataloglar size güzel bir sunum yapma imkânı sunacaktır. Firmanızın renk ve logosuyla tasarlayacağınız kataloglar size daha kurumsal bir imaj sağlayacak ve daha ilgi çekici bir görüntü yakalamanıza neden olacaktır. Logonuz marka bilinirliğinizi arttıracak; bu da dolaylı olarak sektörde tanınmanızı ve diğer firmalardan ön planda olmanızı sağlayacaktır.

   Vidalı kataloglarınızı tasarlarken iki farkı ebat seçebilirsiniz. Bunlardan birisi A4 (21 cm * 29,7 cm), diğeri A4 Yatay (29,7 cm * 21 cm)’dır. Bu iki farklı ebattan birini seçerken ürün ve hizmetlerinize en uygun olanı seçebilir ve buna göre tasarım yapmaya başlayabilirsiniz. Ebat seçerken dikkat etmeniz gereken nokta görsellerinizin büyüklüğü ve konumları olacaktır. Böylece görsel olarak iyi bir tasarım ortaya çıkarmış olacaksınız. Bunun yanı sıra 12 sayfadan 108 sayfaya kadar olan kitapçık, dergi veya kataloglarınız için vidalı olan ürünümüzü seçebilir ve rahatlıkla tasarımlarınızı yapabilirsiniz.

   Katalog, dergi veya kitapçıklarda dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli nokta iletişim bilgilerinizi (adres, telefon numarası, sosyal medya adresleri, web site adresi vb.) mutlaka yer vermenizdir. Böylelikle müşterileriniz kataloğunuzda gördükleri ürünle ilgili bilgi almak istediğinde size rahatlıkla ulaşacaktır. Bu da marka bilinirliğinizi arttırmakla beraber satışlarınızda gözle görünür bir artış sağlayacaktır.


* Zorunlu sahalar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu