Magnet

265.05 TL

Dosya seçin veya buraya sürükleyin.

Etiketler: magnet, reklam, tanıtım


   Magnet son zamanlarda reklamcılık sektöründe en fazla kullanılan tanıtım araçlarından biri haline gelmiştir. Bunun sebebi de hedef kitlenin evlerinde ve gözlerinin önünde olan bir reklamdır. Ayrıca maliyet ve boyut olarak diğer tanıtım türlerine göre daha küçük olduğu için çokça tercih edilmektedir.  Buzdolaplarında ve her türlü demir yüzeylerde kullanılabilen magnetler ulaşılabilirlik açısından oldukça avantajlıdır. Firmanızla ya da sizinle iletişime geçmek isteyen kişiler buzdolaplarındaki magnetten size çok rahat şekilde ulaşacaktır.
   
   Magnetler boyut olarak küçük ürünler olduğu için firmanızla ilgili kısa ve net bilgileri içermelidir. Gereksiz bilgi ve detaylara girmek akılda kalıcılığı azalttığı gibi tasarım olarak göz yoracaktır. O yüzden hizmetlerden kısaca bahsedilmeli ve iletişim bilgilerine yer verilmelidir. İletişim bilgilerinin net verilmesi ayrıca magnetin en çarpıcı noktasına konumlandırılmalıdır. Bu da ulaşılabilirliği artırmaktadır. Bunların yanı sıra kullanılan renklerin firmayı yansıtan renklerin olması diğer magnetler arasından sizi ön plana çıkaracaktır. Firmanıza ait varsa sloganınıza yer vermeniz de göz önünde bulunan magnetinizin akılda kalıcılığı arttıracaktır.

   Magnetler firma tanıtımlarında kullanıldığı gibi son dönemlerde hediyelik ve davetiye olarak da kullanılmaktadır. Diğer davetiyelerden farklı olarak hem davetlilere anı olarak kalacak ve göz önünde olacağı için her bakıldığında sizi hatırlatacaktır. Bu sebeplerden ötürü magnetler çok fazla rağbet görmektedir. İstediğiniz tasarımı ve renkleri kullanabileceğiniz, firmanızı ve sizi en net ifade eden tanıtım ürünlerinden biridir.


* Zorunlu sahalar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu