• Spiralli Katalog/ Kitapçık

Spiralli Katalog/ Kitapçık

634.84 TL

Dosya seçin veya buraya sürükleyin.

Etiketler: katalog, kitap, kitapçık, spiral


   Spiralli katalog, dergi veya kitapçıklar genellikle rahat kullanımı ve görsellerin daha iyi sergilenmesi sebebiyle tercih edilir. Kataloglar firmanıza ait ürünleri ve hizmetleri sergileyeceğiniz bir ürün olduğu için rahat kullanılması önemli bir kriterdir. Yine kitapçıklarda kolay çalışılabilmesi ve okunabilmesi için spiralli ürün tercih edebilirsiniz. Dilediğiniz sayfa sayısında bütün dergi ve kataloglarınız için uygun bir üründür.

   Tasarımınızı yaparken dikkat etmeniz gereken önemli noktalardan birisi firmanıza uygun renkleri kullanmanızdır. Bunun yanı sıra logoya mutlaka ilgi çekici bir alanda yer vermelisiniz. Bu da kataloğunuzu inceleyen birinin siz tanımasına ve markanıza güvenmenize neden olacaktır. Marka bilinirliğinizin artması ise satışlarınızda gözle görülür bir artış sağlamakla beraber iyi bir imaj çizmenizi sağlayacaktır.

   Yine katalog ve kitapçıklarınızda adres bilgilerinize (firma adresi, mail adresi, web sitesi, telefon numarası, sosyal medya hesapları vb.) yer vermeniz kişilerin size çok rahat ulaşmasını sağlayacaktır. Bu da olası karışıklıkları önleyecek ayrıca kişilerin size ulaşma şansını yükseltecektir. Size rahatlıkla ulaşabilen kişiler de ürünleriniz hakkında detaylı bilgi edinme şansını yakalayacaktır. Böylece ürün ve hizmetleriniz sunumlarını pek çok kişiye yapabilecek ve ürün bilinirliğinizi arttırmış olacaksınız.

   Sizi ve firmanızı yansıtan bir tasarımla kurumsal bir görüntü elde edebilir ve firmanızı diğer firmaların bir adım önüne çıkarmış olacaksınız. Spiralli katalog, dergi ve kitapçıklar bu amacınıza en uygun şekilde hizmet edecekler ve beklentilerinizi karşılayacaktır.


* Zorunlu sahalar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu