Alt Kategoriler


Standart Kartvizit

Başlangıç Fiyatı 118.00 TL / 100 Ad. Vergiler Hariç: 0,50TL

Kartvizit Baskı Nedir?Kartvizit, bir şahıs veya firmaya ait açıklama ve iletişim bilgilerini içeren kartlardır. Hem iletişim aracı hem de tanıtım amaçlı kullanılan kartvizitler kul..

Kare Kartvizit

Başlangıç Fiyatı 109.74 TL / 100 Ad. Vergiler Hariç: 0,23TL

Kartvizit, profesyoneller, işletmeler ve markalar için önemli bir baskı ürünüdür. Çünkü bu tür tasarımlar, kişi, işletme ya da markaların imajını ifade eder. Farklı şekillerde tasa..

Kraft Kartvizit

Başlangıç Fiyatı 135.70 TL / 100 Ad. Vergiler Hariç: 0,45TL

Kartvizitler, iş dünyasının olmazsa olmaz parçalarıdır. Bugün tüm profesyoneller kartvizite ihtiyaç duyuyor. Fonksiyonu oldukça önemli olan bu baskı ürünlerinin tasarımı ve malzeme..

Oval Kenarlı Kartvizit

Başlangıç Fiyatı 165.20 TL / 100 Ad. Vergiler Hariç: 0,50TL

Özel kağıt kartvizit, farklı niteliklerde kağıtların kullanıldığı, şık ve farklı tasarımlardır. Bu tür kartvizitler, iyi ve dikkat çekici bir imaj için önerilir. Söz konusu özel ka..

Özel Kağıt Kartvizit

Başlangıç Fiyatı 212.40 TL / 100 Ad. Vergiler Hariç: 0,90TL

Özel kağıt kartvizit, farklı niteliklerde kağıtların kullanıldığı, şık ve farklı tasarımlardır. Bu tür kartvizitler, iyi ve dikkat çekici bir imaj için önerilir. Söz konusu özel ka..

Sıvama Kartvizit

Başlangıç Fiyatı 271.40 TL / 100 Ad. Vergiler Hariç: 0,90TL

Kartvizit, bir tür imaj unsurudur. Hem kullanılan malzeme, hem de yapılan tasarım ve baskı kalitesi, kişi, firma ya da markanın imajını ortaya koyar. Bu sebeple de yaygın bir kulla..

Katlı Sıvama Kartvizit (Luxury Kartvizit)

Başlangıç Fiyatı 324.50 TL / 100 Ad. Vergiler Hariç: 1,25TL

Katlı sıvama kartvizit, hem şıklığı hem de kullanışlılığı ile standart kartvizit tasarımlarından farklıdır. Genellikle iç yüzeyinde çeşitli bilgileri konumlandırmak isteyenlerin te..

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)

Kartvizit

Kartvizit Baskı

Kartvizitler genel olarak şahısların numara ve adres bilgilerinin yer aldığı veya firmaların aynı şekilde iletişim bilgilerinin bulunduğu kartlardır. Müşteri açısından iletişim sağlamak kolay olacağından kartvizitler bu anlamda önemli araçlar olacaktır. Öncelikle herhangi bir iş ile ilgili bilgi verirken müşterinin güveni açısından firmayı yansıtan kartviziti vermek güven oluşturur. Müşterinin aklında kalacağı ve unutulmayacak sürekli taşınabilen kartlardır. İş dünyasında önemli olan kartvizitleri bağımsız olarak çalışan şahıslar da bastırıp dağıtabilirler. Farklı tasarımları da bulunan kartvizit baskıları yaptığımız işle orantılı görsel içerikli olarak da hazırlanabilir. Standart ölçülerde herkesin cüzdanına rahatlıkla taşıyabileceği büyüklükte olması daha iyi olacaktır.

Normal klasik kartvizitlerin yanında dijital kartvizit tasarımları kullanılmaktadır. Kullanım alanları yapılan iş ile doğru orantılı olarak basılan kartvizitleri gerek firmalar gerekse şahıs olarak da kullanılabilir. İletişim ve marka unvan adres bilgilerini yansıtan bu küçük kartlar güveni ve ulaşılabilirliği teşkil eder. Kartvizit basımında önemli olan şirketin logosu unvan bilgileri içermesidir. Arka kısmında ise bazı durumlarda bir kroki çizilerek işyerinin kolay bulunması sağlanabilir. Aynı zamanda arka yüzüne güzel bir görsel yapılarak şirket logosu da uygulanabilir. Kartvizit baskı yaptırmak için birçok Matbaadan faydalanabilir. Sade ve illüstrasyon ikonları kullanarak kartvizitler daha ilgi çekeceği için tercih bu yönde yapılırsa daha iyi olur. Tasarımı yapılırken Adobe Illustrator CS serisinden birini seçmek İyi olacaktır. Genel olarak 80×50 boyutlarında bir sayfa ile çalışmaya başlanılabilir. Bir diğer önemli detay ise hangi kâğıt türü kullanılacağıdır. Tercih edilen kağıtlar genellikle kuşe, tuval, Japon Bristol ve Amerikan Bristol kağıtlarıdır.

Kuşe kâğıt baskılarda sıklıkla tercih edilen bir kâğıt türüdür. Her yüzeyi pürüzsüz ve iki taraflı baskı yapılabilecek türdendir. Amerikan kâğıt türü ise bir tarafı beyaz olup diğer tarafı kırık beyaz şeklinde olan kâğıt türüdür. Dokusal olarak karton gibidir. Sadece tek bir yüzeyine baskı yapılabilir. Japon Bristol kâğıt görüntü olarak iki yüzü de beyaz ve baskıya uygundur. Tuval kâğıt türü dokunulduğunda pürüzlü bir yapıya sahiptir. Bu kâğıt çeşitleri ile basılan kartvizitlerde çeşitli renklerle basımda uygulanabilir. Birçok baskı seçenekleri mevcut olan kartvizit baskıları için internet üzerinden de bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.