Kartpostal

297.50 TL

Dosya seçin veya buraya sürükleyin.

Etiketler: kartpostal, kart, foto

Kartpostal, nostaljik bir baskı ürünü… Ancak bu tür baskı ürünlerinin sıcaklığı ile içi ısınmayan, yüzünde gülümseme oluşmayanı görmezsiniz. Hele de kişiye ya da belli bir olaya özel tasarımlar söz konusu ile daha da anlamı hale gelir bu tür ürünler. Bazen sadece sevdiklerimize küçük bir sürpriz yapmak için tercih edebiliriz bu tür seçenekleri. Bazen ise de anıları hatırlatmaları için… Örneğin, günümüzde düğün davetiyesi olarak kullanıldığını görebilir, mezuniyet hatırası olarak bastırıldığına şahit olabilir ve eski bayramları hatırlatmak üzere sevdiklerine gönderenler ile karşılaşabilirsiniz. Tüm bunlar güzel bir alışkanlığın yitip gitmek yerine yeniden daha da güçlü bir şekilde canlanmasını ifade ediyor.

Kartpostal Seçenekleri

Kartpostallar, farklı tasarımlar ile hazırlanabiliyor. Standart ölçü olan 15 x 10 cm ölçüsünde hazırlanırlar. Ancak ürün üzerindeki görsel tamamen zevke göre hazırlanır. Çiftin en güzel fotoğrafı ile bir düğün davetiyesi olabilir. Bir mezuniyet hatırası olarak arkadaşlara ve diğer yakınlara gönderilebilir. Ayrıca doğum günü, okulun ilk günü ve benzeri olaylar da yine bu tür kartlar ile güzel birer hatıraya dönüştürülebilir. Bu kullanım alanları aynı zamanda karşımıza çıkan seçenekleri de ifade eder. Anlayacağınız üzere çeşitlilik sizinle sınırlı olan bir kavram. Çünkü nerede nasıl ve hangi tasarım ile kullanmak isterseniz, ona uygun olarak baskı yaptırabilirsiniz.

Kartpostal Siparişi Nasıl Verilir?

Kartpostal seçenekleri, sık sık karşımıza çıkar. Ancak bize özel bir tasarımdan bahsediyorsak, farklı bir süreç söz konusudur. Neyse ki online alışveriş fırsatları bu alanda da karşımıza çıkıyor. Online olarak yani sadece internet bağlantınızı kullanarak kendi tasarımınızı yaptırabilir ve pratik bir şekilde sipariş oluşturabilirsiniz. Siparişinize hızla kavuşacak olmanız da bir avantaj teşkil edecektir. www.basyolla.com hem baskı ürünlerini online olarak satın almayı sağlıyor, hem de pek çok baskı ürününde online tasarım fırsatı sunuyor. Yani sistem üzerinden kendi tasarımınızı kendiniz yapıyor, tasarımı baskıya gönderiyor ve hızlı gönderim ile tasarımınıza kavuşuyorsunuz. Burada sizi karşılayacak olan profesyonel destek ekibi ise sizin için süreci daha da kolaylaştıracaktır. Tüm sorularınıza cevap bulabilir ve günlük yaşamınızı ya da işinizi aksatmadan bu tür ürünlere sahip olabilirsiniz. 

* Zorunlu sahalar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu