Sıvama Kartvizit

271.40 TL

Dosya seçin veya buraya sürükleyin.

Etiketler: sıvama, kartvizit

Kartvizit, bir tür imaj unsurudur. Hem kullanılan malzeme, hem de yapılan tasarım ve baskı kalitesi, kişi, firma ya da markanın imajını ortaya koyar. Bu sebeple de yaygın bir kullanıma sahip olan kartvizitlerin özenle tasarlanması ve kaliteli bir baskıya sahip olması gerekir. 700 gr. sıvama kartvizit, 350 gramlık iki tane kuşe kağıdın birbirine sıvanması tekniği ile hazırlanmaktadır. Bu teknik ile elde edilen kartvizitler, hem kalın hem de sağlam niteliklidir. Bu sayede dayanıklı kartvizitlere sahip olursunuz ve kartvizitleriniz diğerlerinin arasında kaybolup gitmez. Sıvama kartvizit, tüm bu sebeplere bağlı olarak en çok tercih edilenlerdendir.

Sıvama Kartvizit Tasarımı

Sıvama kartvizit, kalitesi ve şık duruşu ile dikkat çekerken, tasarımı ile de ön plana çıkar. Bunun için belli detaylara dikkat etmek yeterlidir. Tasarımın yapılan iş ile ilgili olması gerekir. Örneğin; reklamcılık, organizasyon ve benzeri sektörler için renkli ve canlı tasarımlar yapılabilir ama hukuk, finans ve benzeri ciddiyetin arandığı sektörlerde klasik çizgiler ve klasik renkler tercih edilir. Diğer taraftan 700 gr. Sıvama kartvizit, dengeli bir şekilde yerleştirilmiş logo, iletişim bilgileri ve benzeri unsurları barındırır. Kart üzerinde göz yoracak bir kalabalık oluşturulmamalıdır. Kalın, sağlam ve dikkat çekici olan kart, tasarımı ile bir bütün olmalıdır.

Sıvama Kartvizit Siparişi Nasıl Oluşturulur?

700 gr. Sıvama kartvizit, tasarımın şekillendirilmesi ile birlikte, kart adedinin de tespit edilmesi ile kolayca sipariş edilebilir. Bugün online olarak alabileceğiniz hizmetlerden biri olarak, kapınıza teslim edilebiliyor. Hatta bugün pek çok baskı ürününü online olarak bizzat tasarlayıp, doğrudan baskıya gönderebiliyor, ardından da kapıda teslim alabiliyorsunuz. www.basyolla.com bu sistemi ile dijital baskı dünyasına pratiklik kazandırıyor. Sıvama kartvizit ve benzeri baskı ürünlerine, online sipariş sistemi ile sahip olabilirsiniz. Bu iş için fazlaca zaman harcamanıza gerek yok. Hem tasarım, hem de ödeme ve siparişi oturduğunuz yerden halledebilirsiniz. Buna karşın kaliteli malzeme ve kaliteli baskıya ulaşacaksınız. Ürünlere ve sipariş sürecine dair her türlü sorunuzun cevabı ise kolayca iletişime geçebileceğiniz destek ekibimizde.

* Zorunlu sahalar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu