• Antetli Kağıt

Antetli Kağıt Şablonları

PDF PSD AI

Antetli Kağıt

265.50 TL

Dosya seçin veya buraya sürükleyin.

Etiketler: antetli kağıt, kurumsal, ofis


   Antetli kağıtlar firma logosu ve adres bilgilerini içeren, firmaya özel oluşturulmuş kağıtlardır. Genellikle A4 boyutunda olan antetli kağıtlar firma için özel üretildiği için firmalara kurumsal bir görüntü sağlar. Resmi yazışmalarda, tekliflerde ve toplantı notlarını düşmek için kullanılmaktadır. Aynı zamanda ofis içinde de kullanılabilecek kağıtlardır.

   Antetli kağıt
lar tasarlanırken genellikle logo ve firma üst kısmına konumlanırken, adres ve iletişim bilgileri sayfa sonlarına yerleştirilir. Logo ve firma ismi çok yer kaplamayacak ama göz de yormayacak şekilde yerleştirilmelidir. Bu unsurların saydam bir şekilde kullanılması sayfanın daha rahat kullanılmasını ve göz yormayan bir tasarım olmasını sağlar. Resmi yazışmalarda, karşı firmaya verilen tekliflerde kullanılan antetli kağıtlar, karşınızdaki firmaya karşı daha kurumsal bir görüntü yansıtır. Ayrıca alt bölümde yer alan iletişim bilgileriyle, antetli kağıdınızla yolladığınız teklifi inceleyen karşı firmanın sizinle daha rahat iletişime geçmesini sağlar. Özgün ve kişisel bir ürün olduğu için de sıklıkla tercih edilir ve en çok kullanılan boyutu A4 boyutudur. Aynı zamanda antetli kağıdın kaliteli bir kağıt olması da firmanızın imajı için oldukça önemlidir. Bu sebeple, antetli kağıdınızı oluştururken başlıca bu konulara dikkat etmelisiniz.

   Firmanızın daha kurumsal bir görüntü oluşturması ve rakip firmalardan bir adım önde olması için antetli kağıtları tercih edebilirsiniz. Böylece akıllarda kalıcı olacak ve ulaşılabilirliğinizi arttırmış olacaksınız. Bu da, satışlarınızı ve marka bilinirliğinizi arttıracaktır. 


* Zorunlu sahalar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu