İpli Yaka Kartı

287.12 TL

Dosya seçin veya buraya sürükleyin.

Etiketler: pvc, isimlik, yaka kartı

İpli yaka kartı, çeşitli alanlarda çalışanlar tarafından kullanılabiliyor ve bir tür tanıtım işlevi yerine getiriyor. Özellikle festivaller ve fuarlar, sponsor firmaların logoları ile dikkat çekici hale gelmiş yaka kartlarını sık sık karşımıza çıkarır. Buralarda çalışanlar bu tür ipli kartlar kullanır. Diğer taraftan kurumsal firmalar da çalışanlarının bu tür kartlar kullanmasını ister. Bu sayede kartın ipi üzerinde yer alan logo ya da isim, tanıtım ve reklam işlevini yerine getirir. Bunların yanı sıra yaka isimliğinin önemli bir özelliği, kurumsallığı desteklemesidir. Kurumsal bir imaj ortaya koyduğu için günümüzde pek çok firma bu uygulamayı hayata geçiriyor.

İpli Yaka Kartı Özellikleri

İpli yaka kartı, kurumsal ve spesifik bir üründür. Hem ipin hem de kartın özenle tasarlanması gerekir. İpin de kartın da zemin rengi, markanın logosu, marka isminin hangi renkte yazılacağı ve benzeri detaylar özenle planlanmalıdır. Yaka kartı ipi ise kırmızı ve siyah olmak üzere iki alternatif şeklinde sunulur. Bu şekilde dikkat çekici renkler olması ile yaka isimliği ön plana çıkarılır. Ayrıca doğru bir ölçülendirme ile kart tasarımı yapılmalıdır. Net tasarım ortaya konulduktan sonra ise baskı aşamasına geçilebilir. Hem kart hem de ipi, bir takım olarak hazırlanacak, personelin kurumsal bir imaj oluşturması bu basit uygulama ile mümkün olacaktır.

İpli Yaka Kartı Nasıl Sipariş Edilir?

İpli yaka kartı, çeşitli avantajları ile kurumsallığı önemseyen firmaların tercihi oluyor. Ancak bu tür ürünlerin tasarlanması da sipariş edilmesi de sanıldığı gibi zaman alıcı değil. Aksine www.basyolla.com tüm bu işlemleri online mecraya taşıyor ve sürece hız kazandırıyor. Bu adreste sayısız baskı ürününü bizzat online tasarım alanında tasarlayabilirsiniz. Pratik şablonlar bu işlemi kolaylaştırır. İsterseniz ise yaka isimliği gibi ürünler için mevcut tasarımınızı kullanabilirsiniz ya da tasarım ekibinden yardım alabilirsiniz. Nihayetinde ortaya çıkan baskı ürünlerinizi, kolayca sipariş edebilirsiniz. Belli siparişlerde geçerli olan ücretsiz kargo, çeşitli indirimler ve kampanyalar ise bu alışverişi daha da avantajlı hale getirecek. Detaylı bilgi ve destek için ise iletişim bilgilerini kullanarak profesyonel bir ekibe ulaşabileceksiniz. 

* Zorunlu sahalar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu