Standart Kartvizit

118.00 TL

Dosya seçin veya buraya sürükleyin.

Etiketler: standart kartvizit, sıvama kartvizit, kare kartvizit

Kartvizit Baskı Nedir?

Kartvizit, bir şahıs veya firmaya ait açıklama ve iletişim bilgilerini içeren kartlardır. Hem iletişim aracı hem de tanıtım amaçlı kullanılan kartvizitler kullanan kişiye pek çok açıdan kolaylık sağlamaktadır. Tasarımıyla da şahsı ve firmayı temsil etmekte aynı zamanda akılda kalıcılığı da arttırmaktadır. 
Kartvizitlerin pek çok çeşidi bulunmaktadır. Standart kartvizitler 8.5 x 5.5 cm boyutlarında ve düz kesimdir. İsteğe farklı boyutlar ya da değişik kesimler kullanılabilmektedir. Kabartmalı ve laklı tasarımlar da bulunmaktadır ve sıklıkla tercih edilmektedir. Bu kartvizit türünde mat selefon kullanılmaktadır. Farklı bir tasarım şekli olarak da çift yönlü ve katlamalı kartvizitler de üretilmektedir. Standart kağıt baskı kartvizitlerin yanı sıra kraft kartvizitler de üretilmektedir. 
   
Kartvizit baskının kurumsal kimliğinizi ve markanızı temsil edeceği için sizi ve duruşunuzu yansıtması, fikirleriniz doğrultusunda ortaya çıkması son derece önemlidir. Gerek yazı tipi ve kullanılan renkler akılda kalıcılığı arttıracak şekilde tasarlanmalıdır. Ayrıca verilen bilgilerin okunaklı olması ve göz yormaması da önemli bir etkendir. Boyutlarının standart boyutta olması da hem cüzdan ve kartlıkta saklanmasını kolaylaştıracak aynı zamanda kaybolmasını da önleyecektir. 
   
Bu kriterler doğrultusunda sizi veya firmanızı yansıtan bir kartvizit baskı sonucunda sizin de kartvizitinizin olması hem daha kurumsal ve güvenilir bir izlenim bırakmanızı sağlayacak hem de potansiyel müşterilerinizin sizinle iletişim kurmasını kolaylaştıracaktır. Ayrıca kullanacağınız kabartmalar ve parlak renkler akılda kalıcılığı arttıracaktır. Bu da kişilerin ve firmaların sizinle iletişime geçmesini sağlamak konusunda oldukça faydalı olacaktır. 

* Zorunlu sahalar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu