Kraft Kartvizit

135.70 TL

Dosya seçin veya buraya sürükleyin.

Etiketler: kraft, kartvizit

Kartvizitler, iş dünyasının olmazsa olmaz parçalarıdır. Bugün tüm profesyoneller kartvizite ihtiyaç duyuyor. Fonksiyonu oldukça önemli olan bu baskı ürünlerinin tasarımı ve malzemesi ise önemsenmesi gereken bir konu… Şıklığı, doğal duruşu ve sağladığı imaj ile ön plana çıkan Kraft kartvizit tasarımları ise hem kişiler hem de firmalar tarafından tercih ediliyor. Farklı modellerde, farklı baskı malzemeleri ve farklı baskı teknikleri ile tasarlanabilen bu tür ürünler, Kraft malzeme ile dikkat çekici kartvizitler haline geliyorlar. 700gr. Kraft kağıt üzerine baskı ile tasarlanıyor olmaları ise tam anlamı ile kalite göstergesidir. Standartların dışına çıkmak isteyenler, bu tür alternatifleri tercih edebilirler.

Kraft Kartvizit Tasarım Süreci

Kraft kartvizit, sipariş öncesinde detaylandırılmalı, özenle tasarlanmalıdır. Çünkü kartvizitler adeta kişi, işletme ya da markanın temsilcisi görevine sahiptir. Hem adresten telefona, isimden sosyal medya hesaplarına çeşitli iletişim bilgileri bu kart üzerinde yer almalıdır, hem de akılda kalıcı bir slogan ile tasarım tamamlanmalıdır. Renk kullanımına ise ekstra özen göstermek gerekiyor. Koyu renkli bir kağıt ile çalışıldığından, çok açık renkler, istenilen sonuçları vermeyebilir. Bu sebeple renk kullanımında açık renkleri kontrollü kullanmak, bununla birlikte marka ya da işletmenin imajına uygun seçimler yapmak önemlidir.

Kraft Kartvizit Sipariş Etmek

Kartvizitler, yaygın kullanıma sahip, tasarımı ile akılda kalıcı olan baskı ürünleridir. Bu sebeple hem iyi bir tasarıma ihtiyaç duyulur, hem de hızlı baskı ve hızlı teslimat. Tüm bunları bir araya getiren www.basyolla.com, pek çok baskı ürününü online tasarım ortamında tasarlamanıza imkan tanır. Ayrıca online sipariş verebilir ve hızlıca siparişlerinize ulaşabilirsiniz. Bu da Kraft kartvizit ve benzeri şık ve spesifik görünen ürünlere, maksimum hızda ve maksimum kalitede ulaşma imkanı anlamına gelir. Sürecin böylesine pratikleşmesi, aynı zamanda uygun fiyatlarla karşılaşmanızı sağlıyor. Bazı dönemlerde sunulan indirimler, kampanyalar ve benzeri fırsatlar ise daha da avantajlı bir alışveriş yapmanızı sağlar. Daha da uygun fiyatlara ulaşabilir, alışveriş tutarınız ile doğru orantılı olarak ücretsiz kargo fırsatını yakalayabilirsiniz. Ürünlere ya da tasarım ve sipariş süreçlerine dair tüm sorularınız için ise destek ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.  

* Zorunlu sahalar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu