• Sertifika

Sertifika

216.08 TL

Dosya seçin veya buraya sürükleyin.

Etiketler: sertifika, organizasyon, kurumsal

Sertifika, eğitimler, seminerler ve benzeri etkinlikler sonunda katılımcıların yeterliliklerini ve katılımlarını belgelemek adına hazırlanan baskı ürünleridir. Katılım ve yeterliliği gösteriyor olması sebebi ile uzun ömürlü ve sağlam bir kağıdın kullanılması ve kaliteli bir baskının uygulanması oldukça önemli. Sertifika baskı öncesinde tasarımın kontrol edilmesi ve bilgilerin doğruluğundan emin olunması gerekir. Ayrıca belli bir şablon tasarım kullanılabilir ama kullanılan tasarımın, söz konusu etkinlik ile uyum içerisinde olması önerilir. Sertifika bastırma işlemi öncesinde kağıt türünden baskı kalitesine, tasarımdan yer verilecek bilgilere, her bir detay tespit edilmeli ve kontrol edilerek baskıya gidilmelidir. Bu sayede harika sonuçlar alınabilir.

Sertifika Tasarım Özellikleri

Sertifika tasarımında kullanılan belli ölçüler vardır. Bunlar genellikle A3 ve A4 boyutlarıdır. Bununla birlikte tercih edilebilecek kağıt seçenekleri şunlardır; 350 gr. Kuşe, Japon Bristol, Tuale ve PP yırtılmaz kağıt. Her birinde harika sonuçlara ulaşmak mümkün… Sertifika baskı, kaliteli bir uygulama, kaliteli malzemeler ve özen ile gerçekleştirilip, uzun ömürlü baskı ürünleri sunabilir. Bu sebeple sertifika baskısı tecrübeli eller tarafından gerçekleştirilmelidir. Tasarımsal olarak renk uyumunun, yazı fontunun ve boyutunun, logo ve görsellerin konumlanmasının ne kadar önemli olduğu ise unutulmamalı. Bu sebeple tasarım sürecine özel bir önem göstermek gerek. Günümüzde çeşitli baskı ürünlerini online olarak kendiniz tasarlayabilir ve baskıya gönderebilirsiniz. Bu da hem pratik hem de şık sonuçlara ulaşmayı kolaylaştıracaktır.

Sertifika Bastırmak ve Online Sipariş

Sertifika tasarımlarını www.basyolla.com üzerinden online olarak kendiniz yapabilir ve doğrudan baskıya gönderip, online siparişle tasarımlarınıza kavuşabilirsiniz. Sertifika baskısı için çokça zaman ayırmanıza gerek yok. İnternet bağlantınızın olduğu her yerde, sipariş oluşturabilirsiniz. Çeşitli baskı ürünleri, çeşitli kağıt türleri, farklı ölçüler ve tasarımlar, parmaklarınızın ucunda. Sertifika baskı, günümüzde bu kadar pratik bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Üstelik en iyi tasarım ve maksimum kalite ile… Tüm bu sürecin sizde uyandırdığı soruların cevabına ise profesyonel destek ekibi aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Belli dönemlerde karşınıza çıkabilecek indirimler, kampanyalar ve kargo fırsatları için ise takipte kalın. Burada her türlü baskı ürününe en avantajlı şekilde ulaşabilirsiniz.

* Zorunlu sahalar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu