Mukavva Sıvama Menü

358.86 TL

Dosya seçin veya buraya sürükleyin.

Etiketler: menü, sert kapak, cafe, restoran


   Sert mukavva menüler oldukça dayanıklı bir menü çeşididir. Bu özelliğiyle sıklıkla tercih edilmektedir. Üç farklı boyut şeklinde üretilmektedir. Bunlar A3 (29,7 cm * 42 cm), A4 (21 cm * 29,7 cm), ve A5 (14,8 cm * 21 cm) olmak üzere sıralanabilir. Ancak A5 boyutundaki menüler yatay olarak baskı yapılmaktadır. Ayrıca sert mukavva menülerde üç farklı model seçeneğiniz bulunmaktır. Bunlar vidalı kapaklı, sıvamalı tek (kırımsız) ve sıvamalı tek (kırımlı) olarak gruplandırılmıştır.

   Vidalı kapaklı, çok sayfalı menüler için tercih edilmektedir. Kapaklar mukavvanın kağıtla sıvanmasıyla elde edilir. Vida yardımı ile iç sayfalar ve kapaklar birbirine tutunur. Sıvamalı tek menüler ise kırımlı ve kırımsız olarak ikiye ayrılmaktadır. Kırımsız olan menü türünde tek bir A4’ün sıvanması ile oluşur. Ancak tek kırımlı menü türünde ise A3 mukavvanın ikiye kırılıp sıvanması ile elde edilir. Böylece ön kapak, arka kapak ve kapak içleri olmak üzere 4 adet A4 alanı kadar alan kullanılmış olur. Bu da size yer ve alan kazandırarak menüyü daha rahat kullanmanızı sağlayacaktır.

   Sert mukavva menüleri sayfa sayısı açısından da rahatlıkla seçebilirsiniz. 12 sayfadan 50 sayfaya kadar istediğin sayfa kadar baskı yapabilirsiniz. Menünüzü tasarlarken konsept ve firmanıza uygun renkler seçmeniz bütünlük sağlayacak ve marka algısı yaratacaktır. Bu yüzden tasarımınızı yaparken buna dikkat etmelisiniz. Yine firma logo ve sloganına ön kapakta yer vererek marka bilinirliğinizi arttırabilirsiniz. 

* Zorunlu sahalar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu