Masa Kartı/ Tentkart

238.50 TL

Dosya seçin veya buraya sürükleyin.

Etiketler: masa kartı, organizasyon, düğün, restoran, cafe


   Genellikle restoran ve kafelerde kullanılan masa kartları, kağıdın katlanıp üçgen şekilde koyulabilen kağıt ürünlerdir. Masa kartı, tentkart ya da masa isimliği olarak bilinen bu ürünler; üzerinde firmaya ait bilgileri, ürün ve kampanya bilgilerini içeren kartlardır. Bunun yanı sıra firma iletişim bilgilerini (adres, telefon numarası, web site adresi vb…) de yazarak kişilerin firmanıza daha rahat ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

   Masa kartları aynı zamanda organizasyonlarda isimlik veya mekanlarda rezervasyon belirtmek amaçlı da kullanılabilir. İsimlikler misafirlerin yerlerini rahatlıkla bulmasını ve mekanlarda rezerve masaların kolaylıkla ayırt edilmesini sağlayacaktır. Böyle çok yönlü bir ürünün firmaya özel üretilmesi size kurumsal bir görüntü sağlayacaktır. Ayrıca kafe ve restoranlarda beklerken insanların sıklıkla gözünün takıldığı bir ürün olduğu için reklam için çok iyi bir alandır. Bu yüzden bu alana verilmiş her kampanya ya da iletişim bilgisi kişilerin aklında kalacak bu da marka bilinirliğini arttıracaktır. Marka bilinirliğinin artması doğal olarak satışların yükselmesini etkileyecektir.

   Masa kartlarınızı farklı boyutta seçebilirsiniz. Bunlar 5 cm x 10 cm, 17 cm x 10 cm ve 10 cm x 7,5 cm olarak üç farklı boyut seçeneği bulunmaktadır. Boyutu belirledikten sonra tasarımınızı yaparken dikkat etmeniz gereken noktalardan biri firmanızın logosuna ve firmaya ait renkleri mutlaka kullanmanızdır. Bu şekilde akılda kalıcılığı arttırarak kişilerin size daha rahat ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bunların haricinde güncel kampanyalarınızı duyurmak ve daha fazla kitleye ulaşmak için de kullanabilirsiniz.

* Zorunlu sahalar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu