• Pola Kart

Pola Kart

Tahmini Gönderim Tarihi: 25.10.2021 100 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

38.01 TL

Dosya seçin yada buraya sürükleyin.

Etiketler: kart, foto, polaroid

Pola kart, Polaroid fotoğraf makineleri geçmişteki kadar yaygın olmada da ve artık bu tür makinelere sahip olmasak da, Polaroid fotoğraflar hayatımızdaki yerini koruyan baskı ürünleridir. Anıları yansıtan bu sıcak ve samimi fotoğraflar, bir albümün sayfalarında yer alabilir, evimizi süsleyebilir ve bize her zaman sıcacık anılarımızı anımsatabilir. Pola kart baskı ürünleri, çeşitli seçenekler şeklinde hazırlanabiliyor ve hayatımızda da farklı şekillerde konumlanabiliyor. Özellikle de düğünler, doğumlar, doğum günü ve benzeri özel günler ile seyahatlerimize dair hatıralar, bu şekilde kalıcı olabiliyor. Kaliteli ve özel bir baskı uygulaması ile oldukça güzel ve uzun ömürlü sonuçlar elde edilmesi de bu tür ürünlerin cazip özelliklerinden biridir.

Pola Kart Seçenekleri

Pola kart baskısı, bize hayatımızın özetini sunuyor. Tüm güzel anılarımızı bu şekilde saklayabiliriz. Çocuğunuzun doğumu, her doğum günü, ilk dişi, ilk adımı, ilk okul günü ve benzeri her olayı bu şekilde ölümsüzleştirebilirsiniz. Pola kart iki farklı ölçüde basılabiliyor. 9x11 ve 8x5 ölçülerinde hazırlanabilir ve tercih ettiğiniz şekilde evinizi ya da albümlerinizi süsleyebilir. Kaliteli bir baskı türü olması sebebi ile göz alıcı bir görünüme sahip olacak kartlar baktıkça sizi gülümsetecektir. Şanslıyız ki artık böylesine göz alıcı Polaroid kartlara sahip olmak çok kolay…

Pola Kart Sipariş Etmek

Pola kart siparişi, online olarak gerçekleştirilebildiği için günümüzde bu tür nostaljik ve şık ürünlere ulaşmak oldukça kolay. Çokça zaman harcamanıza ya da gününüzü bu işe ayırmanıza hiç gerek yok. Oturduğunuz yerden basılmasını istediğiniz fotoğrafları pola kart baskısına gönderebilirsiniz. www.basyolla.com ile iletişime geçerek ise tüm sürece dair sorularınıza cevap alabilir ve de ihtiyaç duyduğunuz her an destek elde edebilirsiniz. Yani profesyonel ve de alanında uzman bir ekip ile başarılı bir iletişim kurup, pratik bir şekilde harika kartlara ulaşacaksınız. Üstelik bu adreste tasarım sürecini de bizzat siz yönetebilirsiniz. Pek çok baskı ürünü, artık online sistem üzerinden alıcı tarafından tasarlanabiliyor. Tasarımınızı tamamlayıp baskıya gönderebilir ve hızlı gönderimi sayesinde tasarımınıza hemen kavuşabilirsiniz. Çeşitli indirim ve fırsatlar ise bu işlemi sizin için daha da cazip kılacaktır.

* Zorunlu sahalar

Yorum Yap

Görsel seçin yada buraya sürükleyin.
Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu