Foto Kitap

387.04 TL

Dosya seçin veya buraya sürükleyin.

Etiketler: foto, kitap, fotokitap

İç sayfalar 300 gr. parlak laminasyonlu 

Foto kitap, bir tür yeni nesil fotoğraf albümü olarak ifade edilebilir. Pek çok farklı boyutta hazırlanabilen, farklı baskı türünde hayata geçirilebilen ve de farklı ciltlemeler ile tasarlanabilen ürün, anıları yaşatma gibi özel bir göreve sahiptir. Günümüzde çokça fotoğraf çekiniyor, özellikle de dijital fotoğrafları minik elektronik depolama alanlarında saklıyor ancak bir albüm sıcaklığına erişemiyoruz. İşte bu durumun önüne geçen ve özel günler, özel anılar ya da bir seyahati fotoğraflarla hatırlatan fotokitap, çok kıymetli bir alternatif. İstediğiniz boyutlarda baskı yaptırabilir, size kendinizi iyi hissettiren, sevdiklerinizi de dâhil ettiğiniz fotoğrafları albümleştirebilirsiniz.

Foto Kitap Çeşitleri

Foto kitap oldukça farklı şekillerde tasarlanabiliyor. Dolayısıyla fotokitap çeşitleri de uzun bir liste oluşturabiliyor. A4 dikey, A4 yatay, A5, A5 yatay, 15x15 cm, 30x40 cm, 30x30 cm ve 21x21 cm olmak üzere farklı ölçülerde tasarlanması mümkündür. Bunun yanı sıra ciltlemede de farklı teknikler kullanılabilir. Vidalı ciltleme, mukavva sıvama, Amerikan cilt ve içten spiral ciltleme gibi pek çok farklı tekniği bu tür baskı ürünlerinde kullanabiliriz. Nihayetinde istenile nitelikli, kişiye özel hale getirilmiş ürünler ortaya çıkarılabilir. BU tür ürünlerin çeşitliliği sadece kişilerin hayal gücü ile sınırlıdır. Bazen bir düğünün anısı olabilir, bir doğum günü hatırası olabilir ya da unutulmaz bir seyahatin hatırlatıcısı… Belki de çocuğunuzun ilk okul günleri…

Foto Kitap Sipariş Etmek

Foto kitap, her ne kadar özel bir ürün olsa da online sipariş ile tasarlanıp, basılması ve adresinize kargolanması mümkün olan baskı ürünlerindendir. Bunun için öncelikle seçimlerinizi belirlemeniz gerekiyor. Hangi ölçüde, ne tür bir tasarım, nasıl bir ciltleme istiyorsunuz? Buna göre www.basyolla.com ekibinden destek alabilir ve profesyoneller eşliğinde tasarımınızı netleştirip siparişinizi verebilirsiniz. Bu tür özel ürünler için çokça zaman harcayıp, günlerinizi feda etmenize gerek yok. Artık baskı ürünlerinizi burada online olarak sipariş edebiliyorsunuz. Üstelik zaman zaman uygulanan çeşitli indirimler ve kampanyalar da avantajlı bir alışverişi mümkün kılmaktadır. Nihayetinde hem maddi anlamda kardasınız, hem de size özel fotokitap tasarımı gibi spesifik ürünler elde edeceğiniz için ayrıcalıklısınız. 

* Zorunlu sahalar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu