Yatay Dikdörtgen Sticker Etiketler (Yapışkanlı)

173.46 TL

Dosya seçin veya buraya sürükleyin.

Etiketler: etiket, sticker, kuşe etiket, kuşe

   Kuşe Sticker Etiket


      Etiket bir ürünün tanıtımında kullanılan, ürün hakkında bilgileri içeren ve çoğu zaman markanın görseli de içeren kendinden yapışkanlı ürünlerdir. Satışı yapılan ürünlerde ya da reklam amaçlı kullanılabilir. Genel olarak etiketlerde sticker ile yapılmış firma ismi, firma logosu, ürün adı, ürün içeriği ve iletişim bilgileri gibi bilgiler yer almaktadır. Kullanım açısından kolay olan ve pek çok yüzeye uygulanabilen etiketler farklı ebatlar ve malzemelerden üretilebilir. Bunların en popüler olanları kuşe, opak ve şeffaf olanlarıdır.
      
      Kuşe sticker en fazla tercih edilen etiket türü olmakla beraber kullanışlılığıyla bilinir. Kuşe etiketlerin sık kullanılmasının sebebi yapıştığı yüzeyden zor çıkması ve her tasarımın rahatça uygulanabilmesi ve tasarımlardaki renkleri net bir şekilde yansıtabilmesidir. Bir diğer etiket türü olan opak etiketler; diğer türlere göre daha sert bir maddeden üretilmektedir. Bu etiket türü de daha büyük ve dayanıklılık gerektiren ürünlerde kullanılabilir. Şeffaf etiketler ise yapıştırıldığı zeminin rengini ve dokusunu da gösterdiği için firma logo ve renklerini daha ilgi çekici ve net göstermektedir.

      Sticker üzerinde istenilen tasarımlar baskı işlemiyle yapılabilir. Yukarıda bahsedilen tüm etiket türlerinde tasarımlarınız kolayca uygulanabilir. Kullanacağınız yüzey ve ürüne göre etiket seçimi yapabilirsiniz. Etiketlerde firma renklerinin kullanılması hem akılda kalıcılığı arttırarak size olumlu bir geri dönüş sağlayacaktır. İlk bakışta göze çarpan logonuz da ürünlerin size ait olduğunu hissettireceği için de kurumsal bir görüntü kazanmanızı sağlayacaktır. Bu da sizi diğer firmalardan ayırarak bir adım öne çıkaracaktır.


   Opak Etiket

     
    Opak etiket, sağlamlığı ve şık duruşu ile bilinen, bu sebeple de sık tercih edilen bir etiket türüdür. Esnek bir malzemeden üretilmiş olması sebebi ile kolay kolay yırtılmaz ve uzun süreli kullanım vadeder. Standart kağıt üzerine baskı yapılan etiketler ile karşılaştırıldığında oldukça sağlam olduğunu görebilirsiniz. Bu durum etiket kullanımını yaygınlaştırıyor ve PP opak etiket olarak da ifade edilen bu tür ürünler, geniş bir kullanım çeşitliliği ile karşımıza çıkıyor. Esnek bir yapıda olması sebebi ile plastik etiket grubunda da değerlendirilebilen bu tür etiketleri, kavanoz etiketi olarak görebiliyor, cam etiketi olarak tercih edildiğine de şahit olabiliyoruz.

    Opak Etiket Nerelerde Kullanılır?

      Opak sticker, kullanım amacına uygun olarak isimlendirilen bir baskı ürünü… Kavanoz etiketi tabiri, kavanoz üzerinde uzun süre sorunsuz bir şekilde konumlanabiliyor olmasındandır. Diğer taraftan zemin etiketi olarak tercih edilebilir ve cam gibi farklı yüzeylerde farklı amaçlar ile kullanılabilir. Bu sebeple de cam etiketi olarak ifade edildiğini çok sık duyarız. Kısacası sayısız yüzey üzerinde uzun süreli kullanımı mümkün kılması PP opak etiket baskısını son derece cazip kılmaktadır. İster cam kapılarda, pencere camlarında ya da araçlar üzerinde kullanın, ister çeşitli ürünler üzerinde tercih edin. Plastik etiket olarak size kaliteli bir görünüm, iyi bir imaj sunacaktır. Bu sayede bir etiketten beklenenden çok daha fazlasını sağlayabilir.

   Opak Etiket Satın Almak

       Opak sticker gibi özel ürünleri satın almak ve etiket tasarlama için çokça zaman harcamanız ve bu işe konsantre olmanız gerekmiyor. Online olarak sticker siparişi verebilirsiniz. Hatta pek çok baskı ürününü online bir şekilde kendiniz tasarlayabilirsiniz. Tüm bunlar hayal değil. Tek yapmanız gereken basyolla.com adresinde küçük bir gezintiye çıkmak ve destek ekibinden bilgi ve yardım almak. Sorularınızın cevabını bu şekilde bulabilir ve zahmetsizce opak etiket ve benzeri ürünlere ulaşabilirsiniz. İster kavanoz etiketi olarak kullanın, ister zemin etiketi deyin adına ister PP opak etiket. Bu tür özel nitelikli ve kullanışlı baskı ürünlerini oldukça kısa sürede sipariş edebilir ve hızlıca siparişinizi teslim alabilirsiniz.


    Şeffaf Sticker Etiket

       Şeffaf sticker adı verilen, şeffaf malzeme üzerine baskı yapılması şeklinde tasarlanıp üretilmiş olan etiketler, hem şık hem de kullanışlıdır. Bu tür ürünlerin şeffaf yapısı, minimalist ve estetik bir görünüm sunar. Dolayısıyla da pek çok farklı zeminde, pek çok farklı amaçla kullanılması mümkündür. Estetik görünümü bu tür şeffaf etiket seçeneklerini şık bir dokunuş haline getirmektedir. Amacı şıklık, dikkat çekicilik ve de akılda kalıcılık olanların tercihi bu tür etiket türlerinden yana olmalıdır. Şeffaf sticker tasarımları ise yaratıcılık ile sınırlı olan geniş bir çeşitlilik ile karşımıza çıkabiliyor. Dolayısıyla özgünlük isteyenlerin seçimi de bu tür etiketlerden yana olmaktadır.

    Şeffaf Sticket Kullanım Alanları

       Şeffaf sticker kullanım alanları, oldukça uzun bir liste oluşturabilir. Cam, metal, ahşap ve benzeri çeşitli yüzeylerde kullanılabilir. Ayrıca şeffaf etiket tasarımları, her türlü ürün üzerinde şık sonuçlar ortaya koyabilir. Hem kavanoz gibi cam yüzeyli ürünlerde, hem kahve kutusu gibi metal yüzeylerde, hem de benzeri pek çok alanda tercih edilebilir. Şeffaf etiket ile estetik görünümlü ürünlere sahip olabilir, logo, slogan ve benzeri detayları ön plana çıkarabilirsiniz. Üstelik uzun ömürlü ve pratik baskı ürünleri olması sebebi ile bu tür etiketler diğer pek çok seçeneğe göre daha caziptir.

    Şeffaf Sticker Siparişi Vermek

       Şeffaf sticker siparişi, günümüzde son derece kolay bir iş. İnternet üzerinden alışveriş yapmanın mümkün ve de çok kolay olduğu çağımızda, bu tür özel baskı ürünlerine de oturduğunuz yerden ulaşabiliyorsunuz. Bu tür nitelikli etiket türlerine ya da benzeri bir baskı ürününe ihtiyaç duyduğunuzda basyolla.com ekibi ile iletişime geçmeniz yeterli. Tüm tecrübesi ve de profesyonelliği ile destek sunacak olan ekip, tasarımdan siparişe tüm aşamalarda sorularınızı cevaplandıracak, hızlıca ürünlerinize ulaşmanızı sağlayacaktır. Şeffaf baskı ürünleri ya da diğer etiket türleri, neye ihtiyaç duyarsanız duyun, burada hem şık alternatifler şeklinde sunuluyor, hem de pratikleştirilmiş bir tasarım süreci mümkün. Pek çok ürün online tasarım imkanı ile tasarlanıp sipariş edilebilmekte. Bu sürece dair detaylar için de yine iletişim kurmanız yeterli. 


    Kraft Sticker Etiket

       Kraft Sticker malzeme üzerine baskı yapılarak üretilir.
    Kullanım kolaylığı, geniş kullanım alanı ve şıklığı, etiketleri sık sık görmemizi sağlıyor. Rengi, dokusu ve tarzı ile kraft etiket ise yaygın olarak tercih edilen etiket alternatiflerinden biridir. Farklı yüzeylerde kullanılabilen, bilgilendirme ya da uyarı amacı taşımakla birlikte, estetik amaçlarla da tercih edilebilirler. Farklı şekillerde tasarlanabilen, tasarıma uygun formu ile göze güzel görünen kraft etiket, hedefe uygun şekilde detaylandırılabilir. Bazen hediyelik ürünlerde karşımıza çıkar, bazen promosyon ürünlerde ve bazen de cam gibi yüzeylere uygulanmak üzere tasarlanır. İşte bu uygulama alanına uygun şekilde tasarlanması, önemli bir detaydır.

    Kraft Etiket Tasarımı

        Kraft stickeryuvarlakkare ve benzeri farklı formlarda olabilir. Kendine has rengi ve dokusu ile yeterince şık olan etiketi, dengeli ve tasarım ve baskı ile tamamlamak gerekir. Baskıda belli renkler ile bir denge yakalanmalı, göz yormayan bir tasarım benimsenmelidir. Ayrıca yazı, logo ve benzeri detaylar da yine dengeli olacak, abartıdan uzak şekilde planlanmalıdır. Etiketin ölçüleri ise yine tasarımın bir parçasıdır. Uygulama alanına uygun ölçülerde tasarlanması gerekir. Bunun için kullanım amacınızı dikkate almalı ve buna uygun boyutlarda ve kesim şeklinde etiketler tercih etmelisiniz. Kraft kağıdın şıklığı ve estetik duruşu, bu sayede daha da ön plana çıkacaktır.

     Kraft Sticker Siparişi Nasıl Verilir?

       

         Pek çok farklı alanda, farklı amaçlarla kullanılabilen kraft etiket ürünleri, özel bir baskı sürecinin ardından hayata geçirilir. Kaliteli bir baskı uygulaması yapılır ve göz alıcı sonuçlara ulaşılabilir. Kraft kağıdın renk ve dokusu ile elde edilen şık görünüm, doğru bir tasarım ile geniş bir kullanım alanına ulaşır. Özel günler, hediyeler, promosyon ürünler ve cam gibi çeşitli yüzeyler bir kullanım alanı olabilir. Tasarımın kusursuzluğu ise basyolla.com  hizmetinin geniş kapsamından gelir. Bu adreste pek çok baskı ürününü, profesyonel olmasanız dahi online olarak kendiniz tasarlayabiliyorsunuz. Mevcut şablonlar bunu mümkün kılıyor. Diğer taraftan profesyonel ekipten destek alıp tasarım yaptırabilir ya da mevcut bir tasarımı bu sisteme yükleyerek baskı yaptırabilirsiniz. Tüm bu alternatifler, tasarım, ödeme ve sipariş süreçlerine dair sorularınız için ise iletişim bölümünü kullanabilirsiniz. Burada esnek ve fırsatlarla dolu bir online alışveriş deneyimi sizi bekliyor.


      Metalize Etiket

         Arkası yapışkanlı metalize kağıda CMYK + W baskıyla üretilen Metalize Etiketler, özellikle malzemesinin yapısı gereği sahip olduğu dikkat çekicilikle tercih ediliyor. Metalize dokusu sayesinde aynı zamanda yüksek dayanıklılığa sahip Metalize Etiketler, özellikle uzun raf ömrü olan ürünler için tercih sebebi oluyor. Zeytinyağı Etiketi, Hazır Gıda Etiketi, Araç Yağı Etiketi gibi pekçok farklı sektörde kullanılan Metalize Etiketler, uygun fiyatlarla Basyolla.com' da!

      1.Hamur Sticker Etiket

         1. Hamur sticker etiket, basit bir tanımlama ile piyasada bilinen fotokopi kağıdının arka yüzeyinin yapışkanlı olan halidir. Ancak benzer nitelikli ürünlerden farklı olarak, 1. Hamur kalitesine sahip, nitelikli ve kullanışlıdır. Kağıdın sahip olduğu bu özellik, püskürtmeli yazıcıda kağıdın boyayı hızla absorbe etmesini sağlarken, hızlıca kurumasını ve elde edilen baskının da yüksek kaliteli olmasını sağlamaktadır. Önemli bir diğer özelliği ise üzerine yazı yazmanın pek çok alternatife göre daha kolay olmasıdır. Bu sayede iş sürecine pratiklik katmak mümkün oluyor. Dolayısıyla kolayca yazı yazılabiliyor olması, bu kategoride yer alan etiketleri daha geniş bir kullanım alanına ulaştırıyor. 1. Hamur kalitesindeki bu tür etiketler, günümüzde pek çok farklı alanda, pek çok farklı amaçla kullanılabilmektedir.

      1. Hamur Sticker Etiket Nerelerde Kullanılır?

         1. Hamur sticker etiketlerin kullanım alanlarına baktığımızda, ilk olarak kargolama süreci akla geliyor. Çünkü en efektif kullanım alanlarından biri kargolama sürecidir. Diğer taraftan üzerine yazı yazılabilir olması, kaliteli baskıya müsaade eden yapısı ve kağıdın ortaya çıkardığı mat görünüm, fiziksel ürün kategorizasyonunda da avantaj sağlamaktadır. Örneğin, bir üretim alanında bu tür etiketlemelere ihtiyaç duyulabilir ve tarih, isim ve benzeri detayların belirtilmesi gerekebilir. Bununla birlikte satış noktalarında da yine ürünlerin düzenlenmesi, önemli bilgilerin ürün üzerine yerleştirilmesi ve aranan ürünün kolayca bulunabilmesi için bu tür yardımcılardan destek alınabilir. Bu sayede iş süreci oldukça hız kazanacak ve daha verimli bir hal alacaktır.

      1. Hamur Sticker Etiket Siparişi

         Günümüzde 1. Hamur sticker etiket ve benzeri baskı ürünlerine, online alışveriş kolaylığı ile zahmetsizce ulaşmak mümkün. Dolayısıyla ihtiyaç duyduğunuz ürünü seçmeniz, tasarımı netleştirmeniz ve oturduğunuz yerden sipariş vermeniz mümkün. Üstelik basyolla.com üzerinden hızlı kargo avantajı ile alışveriş yapabilir, yüksek baskı kalitesini yakalayabilir ve 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde ise ücretsiz kargo avantajından faydalanabilirsiniz. Kısacası tasarımınızı seçip, hızla sipariş vererek, ürünlerinize ulaşabilirsiniz. Hem ürünlere, hem tasarıma, hem de sipariş vermeye dair sorularınızın cevaplarını ise profesyonelliği ve tecrübesi ile karşınızda olan ekibimizden öğrenebilirsiniz. Kullanım amacınıza uygun, kaliteli, kullanışlı ve şık etiketlere hemen sipariş vererek ulaşabilirsiniz.

      Non-perm (Az yapışkanlı sticker)

         Non-permanent sticker
      , az yapışkanlı bir sticker türüdür ve bu sebeple de geniş bir kullanım alanından söz edilebilir. Pek çok farklı boyutta ve şekilde tasarlanabilen nonperm etiket, farklı yüzeylere yapıştırılabildiği gibi kolayca da çıkarılabilir. Az yapışkanlı olması sayesinde elde ettiği bu kabiliyet ile etiketlerinizi çıkarıp istediğiniz farklı bir yüzeye yapıştırma şansına sahip olabilirsiniz. Kaliteli baskı ve canlı renkler ile dikkat çeken sonuçlar elde edilebilmektedir. Ayrıca bu tür ürünler, hemen hemen herkesin hayatında bir şekilde yer alır. Bazen bir gereklilik, bazen ise bir hobinin parçası olarak bu teknikle üretilmiş ürünler tercih edilebiliyor.

      Non-permanent Sticker nerede kullanılır?

         Non-permanent sticker kullanımı, oldukça geniş bir alana yayılır. Çünkü çeşitli boyutlarda tasarlanıp üretilebilir ve az yapışkanlı olması ile de farklı yüzeylerde başarılı sonuç verir. Yerini değiştirmek de mümkün olduğundan caziptir. Örneğin nonperm etiket, bir fotoğraf baskısı ile fotoğraf albümünde yer alabilir. Bu şekilde hem pratik hem de keyifli bir albüm tasarımı yapılabilir. Kısacası bu tür etiket baskıları ile yeni nesil bir fotoğraf albümü tasarlanabilir. Daha farklı alanlarda kullanımı için ise profesyonellerden bilgi almak ve buna uygun bir tasarım ve üretim süreci planlamak yerinde olacaktır.

      Non-permanent sticker sipariş etmek

         Non-permanent sticker seçeneğine kolayca ulaşılabiliyor. Online alışveriş fırsatı sunan ve sektörde önemli bir yenilik ile var olan basyolla.com, nonperm etiket ihtiyacınıza hızlıca cevap veriyor. Oturduğunuz yerden ihtiyaç duyduğunuz etiket ve benzeri baskı ürünlerini seçebilir ve hemen sipariş oluşturabilirsiniz. Fonksiyonelliği ile farklı alanlarda farklı amaçlarla bize hizmet eden sticker seçenekleri, sizin de hayatınızı kolaylaştırabilir. Bunun için çokça zaman harcamanıza ve günlük işlerinizi aksatmanıza ise hiç gerek yok. Telefon ya da bilgisayarınızdan sipariş verebilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşadığınızda ya da sorunuz olduğunda ise hızlıca iletişime geçebilir ve sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Bazı ürünler için geçerli olan online tasarım imkanı ise bu süreci çok daha keyifli hale getirecek, size daha esnek bir sipariş alanı sunacaktır. Baskı ürünlerini artık bu kadar hızlı ve kolay bir şekilde elde edebilirsiniz.

      Çift Taraflı Sticker Etiket


         Önce tasarımınız ters bir şekilde basılır, ardından tam zemin beyaz baskı atılır ve arka taraf tasarımı beyazın üzerine düz olarak basılır. Böylece cama yapıştırılan etiketin her iki tarafında da istediğiniz görselin baskısı olur. Çift taraflı sticker etiketler, genellikle araç camlarında ya da dükkan girişlerinde kullanılır.

         Çift taraflı sticker etiketler, pratik kullanımı ve işlevselliği ile geniş bir kullanım alanı buluyor kendine. Şeffaf malzeme üzerine gerçekleştirilen baskı, ön ve arka kısmın beyaz baskısı ile tamamlanıyor. Böylece cam zemin üzerine yapıştırıldığında her iki taraftan da düz ve harika bir görünüm elde edilmiş oluyor. Beyaz baskı yönteminin efektif bir şekilde kullanıldığı bu çalışma, cam etiketi olarak da bilinen ürünleri ortaya çıkarıyor. Cam zemin üzerindeki etiketler, pek çok farklı kullanım alanında karşımıza çıkabiliyor. Her iki taraftan da düz görünmesi ve kusursuz olması ise çok önemli... İşte bu görünümü elde etmek için böylesine özenli bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Özel baskı yöntemleri ile nihai sonuca ulaşabiliyoruz.

      Çift taraflı sticker etiketler nerede kullanılır?

         Çift taraflı sticker etiketler, genellikle cam zemin üzerinde kullanılır ve bu şekilde harika sonuç verir. Dolayısıyla cam zeminin söz konusu olduğu pek çok alan, kullanım kapsamına giriyor. Bu arada önemli olan ise camın iki tarafından da görüntü almak istenilen şartlardır. Örneğin, alışveriş merkezlerinde, cam kapı ve benzeri noktalarda geçerli olan ödeme yöntemleri ve benzeri ile ilgili bilgi veren çift taraflı etiketler ile karşılaşabiliriz. Bunlar beyaz baskı yöntemi ile tasarlanmış cam etiketi ya da diğer bir ifade ile araç etiketidirAraç etiketi denilmesinin bir sebebi de araç camında kullanılabiliyor olmasıdır. Aynı mantıkla harika sonuç verebilir.

      Çift taraflı sticker etiket siparişi

      Çift taraflı sticker etiketlere, yukarıda da bahsettiğimiz üzere farklı sebepler ve kullanım amaçları ile ihtiyaç duyabilirsiniz. Gelişmiş baskı yöntemlerinin kullanıldığı ve göz alıcı sonuçların elde edildiği bu ürünlere ulaşmanız ise çok kolay. Cam etiketi arıyor, araç etiketine ihtiyaç duyuyor ya da herhangi bir cam zemin üzerinde konumlandıracağınız baskı ürünleri tasarlamak istiyorsanız, hemen basyolla.com'a girip etiketinizi tasarlayabilir, siparişinizi oluşturabilirsiniz. Beyaz baskının çift yönlü uygulanması ile elde edilen harika görünüm, sizin için de bir çözüm olabilir. Kolayca sipariş verip, hızlıca ürünlerinize ulaşabilirsiniz ve hedeflediğiniz alanda kullanmaya başlayabilirsiniz. 100 TL üzeri ücretsiz kargo imkanı ise sizin için bütçe dostu bir fırsat olacaktır. 

      Beyazlı Ters Baskı Sticker Etiket

         Beyazlı ters baskı sticker etiketler, şeffaf bir malzeme üzerine çalışılan, özel baskı yöntemleri sayesinde cam üzerine uygulandığında çift taraflı görüntü sağlayan ürünlerdir. Yani cam zemin üzerine yapıştırıldığında, size arka tarafından da düz ve okunaklı bir görünüm sağlamaktadır. Ters baskı olarak bilinen ve beyaz baskı yöntemi ile hazırlanan bu tür ürünler, pek çok farklı noktada kullanılabiliyor. Buna bağlı olarak da araç etiketi gibi tanımlamalar da yapılabiliyor. Tamamen cam yüzeylerde kullanılmak üzere tasarlanmış olan bu tür ürünler, günlük yaşama pratiklik katarken, geniş bir çeşitlilikte tasarlanabilir. Yani ihtiyaca yönelik bir tasarım süreci planlanabilir ve hedeflenen görünüm elde edilebilir.

      Beyazlı Ters Baskı Sticker Etiket Nerede Kullanılır?

         Beyazlı ters baskı sticker etiketlerters baskı yöntemi sayesinde, cam yüzeyin ön ve arka tarafından kolayca okunabilmekte… Bu sebeple de tüm cam yüzeylerde kendine kullanım alanı elde edebilmektedir. Özellikle alışveriş merkezi ve mağazalarda bulunan cam kapılar ve benzeri ayırıcı cam yüzeyler bu tür ürünler içi uygun kullanım alanlarıdır. Diğer taraftan araç etiketi olarak da kullanılabilirler. Bu ters yüzeyden okunabilme özelliği, araçlar için de uygun nitelikte bir baskı ürünü olmasını sağlamaktadır. Beyaz baskının bu özel kullanımı ile elde ettiğimiz etiketleri temin etmeniz ise oldukça kolay.

      Beyazlı Ters Baskı Sticker Etiket Satın Almak

         Beyazlı ters baskı sticker etiket satın almak için doğru adrestesiniz. Bu tür ürünler, özenli bir tasarım ve üretim sürecine ihtiyaç duyarlar. Nihayetinde şeffaf malzeme üzerine gerçekleştirilen beyaz baskının, net, okunaklı ve göz yormayan bir görünüme sahip olması gerekir basyolla.com ekibi ise ihtiyaçlarınıza cevap verecek sticker etiketleri yüksek kaliteli baskı imkânları ile hazırlar ve hızla gönderimini yapar. Üstelik ücretsiz kargo avantajından faydalanabilir, tasarımı kolaylaştıran araçlarını kullanabilir ve detaylı bilgi almak için de ekip ile kolayca iletişime geçebilirsiniz. Kısacası sticker etiket ya da diğer baskı ürünleri ile ilgili ihtiyaç duyduğunuz profesyonel desteğe burada sahipsiniz. Tek yapmanız gereken harekete geçmek, ihtiyaçlarınızı tespit edip araç etiketi ya da benzeri ürünleri, oturduğunuz yerde online sipariş vermek.

       

       * Zorunlu sahalar

       Yorum Yap

       Not: HTML'e dönüştürülmez!
           Kötü           İyi
       Doğrulama Kodu