• Karton Etiket

Karton Etiket

Tahmini Gönderim Tarihi: 22.07.2021

45.68 TL

Mevcut Seçenekler:

Dosya seçin yada buraya sürükleyin.

Etiketler: etiket, karton etiket

Karton etiketler, günlük yaşamda, hayatımızın her noktasında karşımıza çıkıyor. Geniş bir kullanım alanına sahip olan bu tür ürünler, ürün bilgilerini içerir ve bir ip yardımı ile ürüne sabitlenir. Bir tür kartvizit gibi tasarlanmış, ancak bir köşesindeki delik ve buradan geçirilen ip ile ilgili olduğu ürüne adapte olmuş baskı ürünlerinden söz ediyoruz. Ürün etiketi tanımı bu sebeple son derece doğru… Diğer taraftan karton etiket, kıyafet etiketi ve benzeri tanımlamalar da yanlış değil. Her biri aslında karton etiket olarak tanımladığımız baskı ürünlerini ifade ediyor. Ancak pek çok özelliği ile etiketler birbirinden farklılaşabiliyor.

Karton Etiket Seçenekleri

Etiketleri özelleştiren unsurlardan biri olan kağıt seçeneklerine bakacak olursak, 350 gr. kalın kağıt, kraft kağıt ve bristol, tuale gibi farklı kağıt türleri ile karşılaşıyoruz. Bunun yanı sıra farklı ebat seçenekleri de söz konusu… İhtiyaca uygun olarak 5x4, 5x5, 6x6, 7x7, 8x8, 8x5, 9x9, 10x10, 10x7,5 13x13, 15x15, 15x7, 15x10 ve A5 boyutunda etiketler tasarlanıp sipariş verilebiliyor. Bu seçimlerin yapılmasından sonra ise sırada tasarım ve sipariş süreçleri var. Ürün etiketi, kağıt etiket, giysi etiketi ya da kıyafet etiketi olmasına göre her bir ürün farklı bir tasarım, kağıt türü ve boyutta hazırlanacaktır. Bunun için kullanım amacına uygun olarak baskı ürünlerinin detaylandırılması gerekir. Ardından ise sipariş vermek sadece birkaç dakikanızı ayırmanız gereken bir iş olacaktır.

Karton Etiket Siparişi

Karton etiket seçimlerini yapmak, tasarımı tamamlamak ve ardından sipariş vermek, online imkanlar sayesinde oldukça kolaylaşıyor. Bu sayede bu tür etiket ihtiyaçlarınızı, yerinizden dahi kalkmadan, yorulmadan karşılayabilirsiniz. 1 iş günü içerisinde kargoya verilecek olan ürün etiketi seçiminiz, hızla elinize ulaşacaktır. Ayrıca çeşitli indirimler, ücretsiz kargo fırsatı ve benzeri avantajlar da burada sizi bekliyor. Kağıt etiket, kraft etiket, kıyafet etiketi, beden etiketi ya da marka etiketi gibi tüm ihtiyaçlarınız ile ilgili profesyonel bir destek almak için www.basyolla.com ekibi ile iletişime geçebilirsiniz. Tecrübesi ve profesyonelliği ile karşınıza çıkacak olan ekibimiz, baskı, tasarım ve sipariş süreçlerine dair tüm merak ettiklerinizi cevaplandıracaktır. İhtiyaç duyduğunuz baskı ürünlerini seçerek işe başlayabilirsiniz.

* Zorunlu sahalar

Yorum Yap

Görsel seçin yada buraya sürükleyin.
Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu