Bardak Altlığı

472.00 TL

Dosya seçin veya buraya sürükleyin.

Etiketler: Bardak altlığı, ahşap bardak altlığı, taş bardak altlığı, mantar bardak altlığı, tanıtım, uv baskı

   
Bardak altlığı, sıcak veya soğuk içeceklerimizi koyduğumuz kapların masa ve yüzeylere zarar vermesine engel olmak amaçlı kullanılan bir üründür. Masalarda bardak izi olmasını engelleyip yüzeylerinin ilk günkü gibi olmasını sağlamaktadır. Bardak altlıkları bu şekilde yüzeyleri korumakla beraber dekoratif aksesuar olarak da kullanılmaktadır. Bu sebeple cazip bir üründür. Aynı zamanda ekonomik bir ürün olan bardak altlığı, tanıtım ve promosyon için sıklıkla tercih edilmektedir. Yiyecek ve içecek sektöründeki firmaların da oldukça fazla kullandığı bir üründür.

Neden Bardak Altlığı?

 
Ekonomik ve etkili olan bardak altlıkları firmanızın logosuyla ve sloganıyla birleştiğinde oldukça kurumsal bir görüntü ortaya çıkaracaktır. Promosyon olarak kullanılan bardak altlığı kafe ve restoranlar haricinde ofislerde de sıklıkla tercih edilmektedir. Bardak altlıkları üç farklı seçenekle üretilmektedir. Bunlar 10 cm x10 cm doğal taş, 7-10 cm çap ağaç dilimi ve 10 cm çap mantar bardak altlıklardır. Bunlardan birini seçerek firmanız için promosyon için kullanabilirsiniz. Firmanızı yansıtan renk ve logonuzla tasarlayacağınız bardak altlıklarını fuar ve tanıtımlarda kullanabilir ve misafirlerine hediye edebilirsiniz.

Ofislerde kullanılan bardak altlıklığı, gün içinde sıklıkla kullanılan ürün olması nedeniyle akılda kalıcılığı arttıracaktır. Bu da marka bilinirliğinizi arttırmakla beraber diğer firmalardan bir adım önde olmanızı sağlayacaktır. Aynı şekilde firmanıza ait küçük bir iletişim bilgisi (telefon numarası, web site adresi vb…) de ekleyebilirsiniz. Bu da kişilerin size hızlıca ulaşmasını sağlayacaktır.


* Zorunlu sahalar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu