Nonperm (Az yapışkanlı) Sticker

Tahmini Gönderim Tarihi: 08.06.2023

152.05 TL

Dosya seçin veya buraya sürükleyin.

veya

Etiketler: sticker, non-perm

Non-permanent sticker, az yapışkanlı bir sticker türüdür ve bu sebeple de geniş bir kullanım alanından söz edilebilir. Pek çok farklı boyutta ve şekilde tasarlanabilen nonperm etiket, farklı yüzeylere yapıştırılabildiği gibi kolayca da çıkarılabilir. Az yapışkanlı olması sayesinde elde ettiği bu kabiliyet ile etiketlerinizi çıkarıp istediğiniz farklı bir yüzeye yapıştırma şansına sahip olabilirsiniz. Kaliteli baskı ve canlı renkler ile dikkat çeken sonuçlar elde edilebilmektedir. Ayrıca bu tür ürünler, hemen hemen herkesin hayatında bir şekilde yer alır. Bazen bir gereklilik, bazen ise bir hobinin parçası olarak bu teknikle üretilmiş ürünler tercih edilebiliyor.

Non-permanent Sticker nerede kullanılır?

Non-permanent sticker kullanımı, oldukça geniş bir alana yayılır. Çünkü çeşitli boyutlarda tasarlanıp üretilebilir ve az yapışkanlı olması ile de farklı yüzeylerde başarılı sonuç verir. Yerini değiştirmek de mümkün olduğundan caziptir. Örneğin nonperm etiket, bir fotoğraf baskısı ile fotoğraf albümünde yer alabilir. Bu şekilde hem pratik hem de keyifli bir albüm tasarımı yapılabilir. Kısacası bu tür etiket baskıları ile yeni nesil bir fotoğraf albümü tasarlanabilir. Daha farklı alanlarda kullanımı için ise profesyonellerden bilgi almak ve buna uygun bir tasarım ve üretim süreci planlamak yerinde olacaktır.

Non-permanent sticker sipariş etmek

Non-permanent sticker seçeneğine kolayca ulaşılabiliyor. Online alışveriş fırsatı sunan ve sektörde önemli bir yenilik ile var olan www.basyolla.com, nonperm etiket ihtiyacınıza hızlıca cevap veriyor. Oturduğunuz yerden ihtiyaç duyduğunuz etiket ve benzeri baskı ürünlerini seçebilir ve hemen sipariş oluşturabilirsiniz. Fonksiyonelliği ile farklı alanlarda farklı amaçlarla bize hizmet eden sticker seçenekleri, sizin de hayatınızı kolaylaştırabilir. Bunun için çokça zaman harcamanıza ve günlük işlerinizi aksatmanıza ise hiç gerek yok. Telefon ya da bilgisayarınızdan sipariş verebilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşadığınızda ya da sorunuz olduğunda ise hızlıca iletişime geçebilir ve sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Bazı ürünler için geçerli olan online tasarım imkanı ise bu süreci çok daha keyifli hale getirecek, size daha esnek bir sipariş alanı sunacaktır. Baskı ürünlerini artık bu kadar hızlı ve kolay bir şekilde elde edebilirsiniz.

* Zorunlu sahalar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu