Tel Dikiş Menü

464.71 TL

Dosya seçin veya buraya sürükleyin.

Etiketler: menü, tel dikiş, cafe, restoran


   Tel dikiş menüler genellikle toplam sayfa sayısı az olan menüler için tercih edilmektedir. İç içe konulmuş formaların bir kapak ve tel yardımıyla birleştirilmesi sonucu üretilir. Farklı ebat seçenekleri bulunan tel dikiş menüleri işletme ihtiyaç ve menü yoğunluğuna göre seçebilirsiniz. Bu ebatlar 10,5 cm x 29,7 cm, 15 cm x 15 cm, A4 (21 cm x 29,7 cm) ve A5 (14,8 cm x 21 cm) olmak üzere beşe ayrılmaktadır.

   Menünüzü tasarlarken önemli bir diğer unsur kağıt seçenekleridir. Üç farklı kağıt seçeneği şu şekildedir; 200 gr. mat kuşe, 300 gr. mat kuşe ve 300 gr. kraft. Kraft kağıt sıklıkla tercih edilmektedir. Bunun nedeni geri dönüştürebilen ham bir kağıt olmasıdır. Açık kahve renktedir. Diğer kuşe kağıtlar ise standart kağıtlardır. İstediğiniz kalınlıktaki kâğıdı seçerek menünüzü oluşturabilirsiniz.

   Tel dikiş menülerin farklı sayfa seçenekleri de bulunmaktadır. Menünüz için gerekli olan sayfa sayısını seçerek tasarımınızı oluşturabilirsiniz. Bu sayfa seçenekleri 4, 8, 12, 16, 20, 24, 28, 32, 36 ve 40 olarak ona ayrılmaktadır. Bu sayfa seçeneklerine ek olarak kapak da eklenmektedir. Az sayfalı menüleriniz için seçebileceğiniz tel dikiş menüler, yiyecek ve içecekleriniz çok rahat görülmesini sağlayarak müşterileriniz rahat seçim yapma fırsatı sunacaktır.

   Yine kapak bölümüne koyacağınız işletme logosu, işletme adı ve yüksek kaliteli görseller kullanarak daha da ilgi çekici hale getirebilirsiniz. Son sayfaya da ekleyeceğiniz iletişim bilgileri ve sosyal medya hesapları marka bilinirliğini arttırmakla beraber müşterilerinizin size daha rahat ulaşmasını sağlayacaktır. 

* Zorunlu sahalar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu