Oval Kenarlı Kartvizit

165.20 TL

Dosya seçin veya buraya sürükleyin.

Etiketler: kartvizit, tuale, bristol, yırtılmaz kağıt

Özel kağıt kartvizit, farklı niteliklerde kağıtların kullanıldığı, şık ve farklı tasarımlardır. Bu tür kartvizitler, iyi ve dikkat çekici bir imaj için önerilir. Söz konusu özel kağıt türleri ise öncelikli olarak akla gelen kuşe kağıt, tual kağıt, Amerikan Bristol kağıt ve Japon Bristol kağıttır. Bu tür kağıtlar ile benzersiz tasarımlara imza atılabilir. Kartvizit, hem kişilerin hem işletmelerin hem de markaların temsilcisi olduğu için bu tür detaylar büyük önem kazanır. Kağıt türü ve kalitesinden tasarım detaylarına kadar her bir ayrıntı özenle tasarlanırsa, kartvizitten beklenen performans elde edilebilir. Özel kartvizit modellerini ise hem yaratıcılığınız ile hem de profesyonel tasarımcıların desteği ile tespit edebilirsiniz.

Özel Kağıt Kartvizit Çeşitleri

Özel kağıt kartvizit çeşitleri, farklı nitelikte kağıtların kullanılması ile hazırlanır. Bu kağıtlar, kuşe kağıt olabilir, tual kağıt olabilir ve baskıda güzel sonuçlar veren Amerikan Bristol ya da Japon Bristol kağıt olabilir. Her biri özellik olarak farklı kağıtlardır ve dolayısıyla baskıda da farklı sonuçlar verirler. Özel kartvizit seçeneklerini değerlendirmek istiyorsanız, siz de bu tür kağıtları tercih edebilirsiniz. Kabartmalardan yaldızlara kadar pek çok baskı uygulaması ise kartvizitinizi daha da özelleştirecek bazı önerilerdir. Tasarım, kağıt seçimi ve model seçiminin ardından ise tasarımınızı baskıya gönderebilirsiniz. 

Özel Kağıt Kartvizit Siparişi Nasıl Verilir?

Özel kağıt kartvizit siparişi vermek için tek ihtiyacınız olan internet bağlantısı… Bugün baskı hizmetlerine online olarak ulaşmanıza imkan tanıyan www.basyolla.com ile kartvizit gibi çeşitli dijital baskı ürünleri kapınızda teslim ediliyor. Üstelik çeşitli indirimler, kampanyalar ve ücretsiz kargo gibi avantajlar da bu alışverişinizi keyifli hale getirecek. Bazı dijital baskı ürünlerini, online olarak tasarlama imkanına sahip olduğunuz bu alanda, özel kartvizitinizi doğrudan baskıya gönderebilirsiniz. Dolayısıyla da hızlı bir şekilde sonuç alabilirsiniz. Hem imajınızı destekleyecek, hem de kalitesi ile uzun ömürlü kullanım sağlayacak olan kartvizitiniz, online sipariş ile hızla elinizde olacak. Farklı kağıt türleri, farklı baskı şekilleri ve benzersiz tasarımlar, burada elinizin altında. Üstelik tasarımdan siparişe herhangi bir konuda aklınıza takılanları, destek ekibi ile görüşerek çözebilirsiniz.

* Zorunlu sahalar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu