Basyolla

Basyolla

Bardak Altlığı

8,85TL Vergiler Hariç: 7,50TL

   Bardak altlığı, sıcak veya soğuk içeceklerimizi koyduğumuz kapların masa ve yüzeylere zarar vermesine engel olmak amaçlı kullanılan bir üründür. Masalarda bardak ..

Basyolla

Broşür

0,47TL Vergiler Hariç: 0,40TL

..

Basyolla

Davetiye

0,27TL Vergiler Hariç: 0,23TL

   Davetiyeler çeşitli etkinlik, toplantı veya partiler için kullanılan, etkinlik detaylarını içeren, fotoğraf ve farklı yazı tipleriyle zenginleştirebileceğiniz kısa mek..

Basyolla

El İlanı

0,47TL Vergiler Hariç: 0,40TL

   Broşürler firma ya da ürün tanıtımıyla ilgili bilgileri içeren küçük kitapçıklara verilen isimlerdir. Broşürleri cazip kılan ve sık tercih edilmesini sağlayan en öneml..

Basyolla

Foto Kart

0,30TL Vergiler Hariç: 0,25TL

Foto kart tanımı size çok fazla bir şey ifade etmiyorsa, kartpostal olarak açıklayabiliriz. Bir tür kartpostal olan ancak farklı boyutlarda farklı tasarımlar ile hayata geçirileb..

Basyolla

Foto Kitap

64,90TL Vergiler Hariç: 55,00TL

Foto kitap, bir tür yeni nesil fotoğraf albümü olarak ifade edilebilir. Pek çok farklı boyutta hazırlanabilen, farklı baskı türünde hayata geçirilebilen ve de farklı ciltlemeler ..

Basyolla

Kağıt Menü

1,48TL Vergiler Hariç: 1,25TL

   Kağıt menüler fiyat ve performans açısından oldukça başarılı ürünler oldukları için sıklıkla tercih edilmektedir. Kağıt menüler hem kullanım rahatlığı sağlamakta hem d..

Basyolla

Kartpostal

1,18TL Vergiler Hariç: 1,00TL

Kartpostal, nostaljik bir baskı ürünü… Ancak bu tür baskı ürünlerinin sıcaklığı ile içi ısınmayan, yüzünde gülümseme oluşmayanı görmezsiniz. Hele de kişiye ya da belli bir olaya ..

Basyolla

Kraft Kalem

5,90TL Vergiler Hariç: 5,00TL

Kraft kalem, şık bir promosyon ürünü olmakla birlikte oldukça etkili bir imaj unsurudur. Bugün tanıtım faaliyetlerinde, kalemlerin ne kadar etkili olduğu ve bilinirlik sağladığı ..

Basyolla

Kurşun Kalem

3,54TL Vergiler Hariç: 3,00TL

Kurşun kalem, promosyon ve tanıtım amacı ile tercih edilir. Reklam söz konusu olduğunda oldukça etkilidir ve bu sebeple de pek çok sektörde tercih ediliyor. Markaların ve firmala..

Basyolla

Kuşe Sticker

0,06TL Vergiler Hariç: 0,06TL

Kuşe Sticker Etiket bir ürünün tanıtımında kullanılan, ürün hakkında bilgileri içeren ve çoğu zaman markanın görseli de içeren kendinden yapışkanlı ürünlerdir. Satışı yapılan ..

Basyolla

Metal Kalem

7,08TL Vergiler Hariç: 6,00TL

Promosyon ve tanıtım ürünleri, firmalar, markalar ve işletmeler için oldukça önemlidir. Özellikle de kurumsallaşmış ya da henüz kurumsallaşma aşamasında olan firmaların bu tür t..

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 74 (7 Sayfa)