Basyolla

Basyolla

Duvar Takvimi

21,24TL Vergiler Hariç: 18,00TL

Takvimler, en kullanışlı baskı ürünlerinden biridir. Hele de spiralli duvar takvimi, hem pratik, hem şık, hem de iyi bir promosyon aracıdır. Bu sebeple duvar takvimleri, pek çok..

Basyolla

El İlanı

0,77TL Vergiler Hariç: 0,65TL

   Broşürler firma ya da ürün tanıtımıyla ilgili bilgileri içeren küçük kitapçıklara verilen isimlerdir. Broşürleri cazip kılan ve sık tercih edilmesini sağlayan en öneml..

Basyolla

Masa Takvimi

4,72TL Vergiler Hariç: 4,00TL

Masa takvimi, basit ama bir o kadar da işlevseldir. Bir ofisin olmazsa olmazlarından olarak tanımlanır. Çünkü ofis çalışanı, sık sık tarihi kontrol etmek ister ve çeşitli planlamal..

Basyolla

Broşür (C-Kırım)

2,07TL Vergiler Hariç: 1,75TL

..

Basyolla

Broşür (Tek Kırım)

1,03TL Vergiler Hariç: 0,88TL

..

Basyolla

Broşür (Z-Kırım)

2,07TL Vergiler Hariç: 1,75TL

..

Basyolla

Davetiye

0,47TL Vergiler Hariç: 0,40TL

   Davetiyeler çeşitli etkinlik, toplantı veya partiler için kullanılan, etkinlik detaylarını içeren, fotoğraf ve farklı yazı tipleriyle zenginleştirebileceğiniz kısa mek..

Basyolla

Dikdörtgen Sticker Etiketler (Yapışkanlı)

0,13TL Vergiler Hariç: 0,11TL

Kuşe Sticker Etiket    Etiket bir ürünün tanıtımında kullanılan, ürün hakkında bilgileri içeren ve çoğu zaman markanın görseli de içeren kendinden yapışkanlı ürünler..

Basyolla

Kağıt Menü

3,25TL Vergiler Hariç: 2,75TL

   Kağıt menüler fiyat ve performans açısından oldukça başarılı ürünler oldukları için sıklıkla tercih edilmektedir. Kağıt menüler hem kullanım rahatlığı sağlamakta hem d..

Basyolla

Kraft Kalem

5,90TL Vergiler Hariç: 5,00TL

Kraft kalem, şık bir promosyon ürünü olmakla birlikte oldukça etkili bir imaj unsurudur. Bugün tanıtım faaliyetlerinde, kalemlerin ne kadar etkili olduğu ve bilinirlik sağladığı ..

Basyolla

Kurşun Kalem

3,54TL Vergiler Hariç: 3,00TL

Kurşun kalem, promosyon ve tanıtım amacı ile tercih edilir. Reklam söz konusu olduğunda oldukça etkilidir ve bu sebeple de pek çok sektörde tercih ediliyor. Markaların ve firmala..

Basyolla

Kuşe Sticker

0,06TL Vergiler Hariç: 0,06TL

Kuşe Sticker Etiket bir ürünün tanıtımında kullanılan, ürün hakkında bilgileri içeren ve çoğu zaman markanın görseli de içeren kendinden yapışkanlı ürünlerdir. Satışı yapılan ..

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 67 (6 Sayfa)