Promosyon ürünleri, işletmelerin marka bilinirliğini arttırmak, markasını tanıtabilmek amacıyla potansiyel müşterilerine dağıttığı ürünlerdir. Bu ürünler insanların günlük hayatta kullanabileceği ve göz önünde olacak ürünler olarak tasarlanır.

En çok tercih edilen promosyon ürünleri seçeneklerini sizin için bir araya getirdik. İşletmenizi tanıtmak ve etkili bir tanıtım stratejisi geliştirmek için promosyon ürünü arıyorsanız ve ne tercih edeceğinize karar veremiyorsanız bu yazımız tam da size göre.

Öncelikle promosyon ürünü seçerken ilgi çekici, sektörünüzle alakalı, müşterilerinizin kullanacağını, kaliteli ve marka kalitenizi öne çıkaran bir seçim yapmalısınız. Bunun için de size çok özel bir seçki hazırladık.

İşte, en çok tercih edilen promosyon ürünleri;

Bardak Altlığı

Bardak altlığı en çok tercih edilen promosyon ürünleri arasında yer alıyor. Markanıza destek olacak sizi ön plana çıkaracak bardak altlıkları her zaman göz önünde olan ürünlerdir. Özellikle gıda alanında hizmet veren işletmelere yollarsanız markanızın reklamını yapabilirsiniz. Hem etkili hem de uygun fiyatlı bir promosyon ürünü bardak altlığı olabilir.

Bez Çanta

2020 yılında ülkemizde poşetlerle ilgili yasal düzenleme sonrası bez çanta kullanım oranı arttı. Birçok marka etkili bir promosyon ürünü olarak bez çantayı tercih etmektedir.  Bu ürünler aynı zamanda alışverişte kullanıcılar dışında farklı insanların da dikkatini çekebilir. Böylece markanızın çok daha geniş bir potansiyele yayılmasını sağlayabilirsiniz.

Magnet

Ülkemizde özel günler için magnet çok popülerdir. Özellikle ofislerde ve evlerde dolaplara yapıştırılan magnetler etkili bir promosyon ürünü olabilir. Markanızın reklamını yapmak istiyorsanız tercihinizi uygun fiyatlı olan magnetten yana kullanabilirsiniz. Özellikle gıda sektöründe hizmet veriyorsanız ya da paket servis hizmeti olan bir işletmeyseniz magnet çok etkili bir promosyon ürünü olacaktır.

Bloknot Defter ve Not Defteri

Kurumsal firmalar ofis ortamında görev yapanlar için promosyon ürünü olarak bloknot defter ve not defteri tercih edebilir. Kalem yerine daha nitelikli ve kaliteli bir promosyon ürünü arıyorsanız tercihinizi not defterinden kullanabilirsiniz. Bu sayede etkili bir seçim yapmış olursunuz. Farklı boyut ve sayfa sayılarında seçim yapabilirsiniz.

Kitap Ayracı

Türkiye’de yapılan araştırmalar son yıllarda kitap okuma oranının belirgin bir şekilde artmaya başladığını ortaya koymaktadır. Bu yüzden insanların tercih edeceği şirin bir kitap ayracını promosyon ürünü olarak kullanabilirsiniz. Özellikle eğitim alanında faaliyet gösteren bir markanız varsa ürün ve hizmetlerinizi tanıtabilmek için kitap ayracını geniş bir kitleye ulaştırabilirsiniz.

Basyolla olarak markanıza değer katacak, kaliteli ve uygun fiyatlı promosyon ürünlerini satışa sunuyoruz. Ürün fiyatları ve çeşitleri hakkında bilgi almak için https://www.basyolla.com/reklam-tanitim-urunleri sayfamıza girebilirsiniz. Detaylı bilgi almak ve en çok tercih edilen promosyon ürünleri hakkında fikir edinmek için bize yazabilirsiniz. Ürünlerimizi en kısa sürede Türkiye’nin her yerine hızlı kargo hizmetiyle yolluyoruz.