Poster

194.70 TL

Dosya seçin veya buraya sürükleyin.

Etiketler: poster, afiş, dekorasyon, tanıtım, organizasyon


   Reklam, tanıtım ve bilgilendirme amaçlı iç ve dış mekanlarda kullanılan reklam çeşitlerinden biri de posterlerdir. Kullanılacak alan ve tasarıma bağlı olarak farklı ebatlarda üretilmektedir. A3, 50 cm x 70cm, 70 cm x100 cm olmak üzere üç farklı ebatta üretilebilir. Aynı zamanda iki farklı kullanım şekli mevcuttur. Bunlar da yapışkanlı ve yapışkansız posterlerdir. Kullanılacak zemin ve mekana göre ikisinden biri seçilebilirsiniz. Firmanızın oluşturduğu etkinlikler, festivaller ve tanıtım duyuruları için kullanabilirsiniz. Göz önünde ve sosyalleşme alanlarında kullanılması ilgi çekecek ve katılımı arttıracaktır. Aynı şekilde tanıtımı yapılacak yeni ürünler için de kullanabileceğiniz posterleri kalabalık alanlarda kullanmanız marka bilinirliğini arttıracaktır.

   Göz önünde olan tanıtımlar her zaman insanların akıllarında daha kalıcı hale gelmektedir ve kolayca unutulmasını engellemektedir. Firmanıza ait logonuzun ya da firmanızla özdeşleşmiş renk gruplarının bile akılda yer alması sizi rakiplerinizden her zaman bir adım önde duruma getirecektir. Bu da satışlarınızın artmasında etkili olacaktır ve size avantaj sağlayacaktır.

   Posterler az maliyetle fazla kişiye ulaşması, verilmek istenen mesajı ya da tanıtımı çok iyi yansıttığı için fazlasıyla tercih edilmektedir. Kendi tasarımınızı yükleyerek posterinizi oluşturabilirsiniz. Ancak bunu yaparken dikkat etmeniz gereken hususlardan en önemlisi logonuza ve firmanızın renklerine yer vermenizdir. Ayrıca bilgiler net ve anlaşılır olmalıdır. Yazı fontunun rahatlıkla okunacak büyüklükte olması posterinizin dikkat çekici olmasını ve katılımın yüksek olmasını sağlayacaktır. 

* Zorunlu sahalar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu