Şeffaf Sticker Etiket

Tahmini Gönderim Tarihi: 20.09.2021

43.95 TL

Mevcut Seçenekler:

Dosya seçin yada buraya sürükleyin.

Etiketler: sticker, etiket, şeffaf

Şeffaf sticker adı verilen, şeffaf malzeme üzerine baskı yapılması şeklinde tasarlanıp üretilmiş olan etiketler, hem şık hem de kullanışlıdır. Bu tür ürünlerin şeffaf yapısı, minimalist ve estetik bir görünüm sunar. Dolayısıyla da pek çok farklı zeminde, pek çok farklı amaçla kullanılması mümkündür. Estetik görünümü bu tür şeffaf etiket seçeneklerini şık bir dokunuş haline getirmektedir. Amacı şıklık, dikkat çekicilik ve de akılda kalıcılık olanların tercihi bu tür etiket türlerinden yana olmalıdır. Şeffaf sticker tasarımları ise yaratıcılık ile sınırlı olan geniş bir çeşitlilik ile karşımıza çıkabiliyor. Dolayısıyla özgünlük isteyenlerin seçimi de bu tür etiketlerden yana olmaktadır.

Şeffaf Sticket Kullanım Alanları

Şeffaf sticker kullanım alanları, oldukça uzun bir liste oluşturabilir. Cam, metal, ahşap ve benzeri çeşitli yüzeylerde kullanılabilir. Ayrıca şeffaf etiket tasarımları, her türlü ürün üzerinde şık sonuçlar ortaya koyabilir. Hem kavanoz gibi cam yüzeyli ürünlerde, hem kahve kutusu gibi metal yüzeylerde, hem de benzeri pek çok alanda tercih edilebilir. Şeffaf etiket ile estetik görünümlü ürünlere sahip olabilir, logo, slogan ve benzeri detayları ön plana çıkarabilirsiniz. Üstelik uzun ömürlü ve pratik baskı ürünleri olması sebebi ile bu tür etiketler diğer pek çok seçeneğe göre daha caziptir.

Şeffaf Sticker Siparişi Vermek

Şeffaf sticker siparişi, günümüzde son derece kolay bir iş. İnternet üzerinden alışveriş yapmanın mümkün ve de çok kolay olduğu çağımızda, bu tür özel baskı ürünlerine de oturduğunuz yerden ulaşabiliyorsunuz. Bu tür nitelikli etiket türlerine ya da benzeri bir baskı ürününe ihtiyaç duyduğunuzda www.basyolla.com ekibi ile iletişime geçmeniz yeterli. Tüm tecrübesi ve de profesyonelliği ile destek sunacak olan ekip, tasarımdan siparişe tüm aşamalarda sorularınızı cevaplandıracak, hızlıca ürünlerinize ulaşmanızı sağlayacaktır. Şeffaf baskı ürünleri ya da diğer etiket türleri, neye ihtiyaç duyarsanız duyun, burada hem şık alternatifler şeklinde sunuluyor, hem de pratikleştirilmiş bir tasarım süreci mümkün. Pek çok ürün online tasarım imkanı ile tasarlanıp sipariş edilebilmekte. Bu sürece dair detaylar için de yine iletişim kurmanız yeterli. 

* Zorunlu sahalar

Yorum Yap

Görsel seçin yada buraya sürükleyin.
Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu