Sadakat Kartı

221.74 TL

Etiketler: sadakat kartı, cafe, restoran

Müşteri sadakat kartı olarak tanımlanan kartlar, belli bir amaca sahiptir ve müşteriler ile firmalar arasında bir bağ kurar. Bu tür kartlar, işletmelerin devamlı müşterilerini tespit etmesini sağlar, anlık fiyat düzenlemelerini mümkün kılar, hediye kampanyalarına destek olur ve müşterilere ulaşmayı kolaylaştırır. Bu uygulamanın ve bu tür baskı ürünlerinin temel amacı ise müşterinin devamlılığını sağlamaktır. İşletme ile müşteri arasındaki bağı kuvvetlendiren ve adeta samimiyet kazandıran kartlar, müşterinin kararlarına etkide bulunur. Söz konusu işletmeyi tercih etme ihtimalini artırır. Bu sebeple de maliyeti düşük olmakla birlikte, reklam ve tanıtım anlamında verimliliği yüksek olan bir araçtır.

Sadakat Kartı Özellikleri

Sadakat kartı, çeşitli malzemelerden üretilebiliyor. En sık tercih edilen kağıt seçenekleri 350 gr. Mat ve 300 gr. Kraft olmaktadır. Bu şekilde şık ve kullanışlı ürünler elde edilir. Diğer taraftan tasarıma da dikkat etmek gerek. İşletmenin adı, logosu, sloganı ve benzeri çeşitli bilgileri bu kart üzerinde yer alabilir. Ancak dikkat çekici renkler, ilgi çekici bir tasarım, minimalist konumlandırma, tasarımın daha göz alıcı olmasını sağlar. Ayrıca dikkat çekicilik, müşterilerin daha fazla ilgi göstermesini de sağlar. Bu sebeple işletmeye özel bir tasarım yapılacak, müşteriler ile işletme arasında sağlam bir bağ kurulacaktır.

Sadakat Kartı Sipariş Etmek Kolay mı?

Son derece kolay… Çünkü artık baskı ürünlerine de online sipariş ile sahip olabiliyorsunuz. Müşteri sadakat kartı, istenilen miktarlarda internet üzerinden sipariş edilebiliyor. Bu sadece sadece birkaç dakika sürecek basit bir detaydır. Diğer taraftan tasarım, önemsenmesi gereken bir konu. İsterseniz mevcut kendi tasarımınızı siteye yükleyerek baskısını talep edebilirsiniz. İsterseniz ise tasarım desteği alabilirsiniz. Ayrıca www.basyolla.com online hizmetlerini geliştirerek, pek çok baskı ürününü online modül üzerinden tasarlamayı mümkün kılıyor. Yani hiçbir profesyonel bilgiye sahip olmasanız dahi, mevcut şablonlar ile işletmenize özel bir tasarım yapabilirsiniz. Ardından ise tasarımınızı baskıya gönderecek, baskıdan kısa süre sonra teslim alacaksınız. Baskı sonrası 1 iş günü içerisinde gönderim bu noktada önemli bir avantajınız. Detaylı bilgi için ise iletişim bölümünü kullanabilir ve profesyonel bir ekipten destek alabilirsiniz.

* Zorunlu sahalar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu