• A3 Renkli Çıktı (31,5 x 45)

A3 Renkli Çıktı (31,5 x 45)

Tahmini Gönderim Tarihi: 21.09.2021

62.20 TL

Mevcut Seçenekler:

Dosya seçin yada buraya sürükleyin.

Etiketler: A3, renkli çıktı

A3 formu, kağıdın 42 x 30 cm ölçülerinde olmasını ifade eder. Bu ölçüler ise pek çok farklı baskı ürünü için uygun olabilir. Broşürler, afiş ve posterler ile çeşitli tasarımlar bu ölçülerde basılabilir. Nihayetinde ise A3 baskı, yaygın kullanım alanına sahip olmaktadır. Günümüzde pek çok kurumun müşteri, hasta ya da danışanlarına bilgilendirme amacı ile sunduğu el ilanları, bu formatta tasarlanıp basılmaktadır. Bu tür tasarımların tamamı A3 renkli çıktı ihtiyacı ile karşımıza geliyor. Tabaka baskı ile çok sayıda baskı ürünü elde edilebiliyor ve ihtiyaç karşılanabiliyor.

A3 Renkli Çıktı Tasarımları

A3 renkli çıktı, pek çok farklı amaca hizmet eden tasarım için söz konusu olabilir. Hastanelerin bilgilendirme afişi, derneklerin sosyal sorumluluk afişleri, konser posterleri ve çok daha fazlası bu noktada örnek olabilir. Dijital baskı sayesinde hem hızlı hem de kaliteli baskı sonuçlarının elde edilebildiği bu uygulamada, tasarım konusunda esnek davranılabilir. Faklı tarzlar, renkler, tasarımlar karşımıza çıkar. A3 baskı, belli bir boyutta, istenilen kağıt türlerinde ve istenilen nitelikte baskı uygulamasını ifade eder. Bu sebeple tasarım tamamen yaratıcılığa bağlıdır.

A3 Renkli Çıktı Ürünlerinin Sipariş Edilmesi

A3 renkli çıktı ürünlerinin sipariş edilmesi artık çok kolay. Geçmişte bu tür bir işlem, tasarım, malzeme türünün seçilmesi ve benzeri uzun bir süreci ifade edebilirdi. Ancak bugün online hizmetler arasında yer alan dijital baskı uygulamaları, sizi yormadan gerçekleştiriliyor ve siparişlerinizi kapınızda teslim alabiliyorsunuz. www.basyolla.com ise sizin için olayı bir üst noktaya taşıyor ve bugün pek çok baskı ürününü online olarak tasarlayıp, doğrudan baskıya gönderme imkanına sahip oluyorsunuz. Tasarım modülü ile çok fazla teknik bilgiye sahip olmasanız dahi tasarım yapabilir, hazır şablonları kullanabilir ve tasarımınızı baskıya gönderebilirsiniz. Bunun ardından 1 iş günü içerisinde baskıdan alınan siparişiniz adresinize kargolanacaktır.  Üstelik indirimler, kampanyalar ve ücretsiz kargo imkanı, baskı ürünlerine çok daha avantajlı bir şekilde sahip olmanızı sağlar. Daha fazla detay için ise iletişim bilgilerini kullanabilir ve yardım alabilirsiniz. 

* Zorunlu sahalar

Yorum Yap

Görsel seçin yada buraya sürükleyin.
Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu