• Defter

Defter

315.20 TL

Dosya seçin veya buraya sürükleyin.

Etiketler: not defteri, tanıtım, promosyon, kurumsal


   Not defteri farklı boyutlarda iş hayatında, okul hayatında ve günlük hayatımızda kullandığımız bir üründür. Toplantı notlarımızı, ders notlarımızı ve aklımıza gelen her şeyi not etmek için kullanacağımız not defterleri farklı farklı boyutlarda, renklerde, tasarımlarda ve büyüklükte olabilir. İhtiyaçlarımıza göre seçtiğimiz not defterlerine gün boyunca elimiz gitmekte ve sıklıkla kullanmaktayız. Bu yüzden pek çok firmanın genellikle tercih ettiği bir ürün türü olmaktadır. Gerek tanıtım ve organizasyonlarda gerekse çalışanlara promosyon olarak seçebilirsiniz. Ürün boyutu olarak A5 (14.8 cm * 21 cm) ve A6 (10.5cm * 14.8cm) olmak üzere iki seçeneğiniz bulunmaktadır. Kapağını dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.
   
   Firmanızı yansıtan renkleri ve logonuzu kullanarak kurumsal bir görüntü elde edebilirsiniz. Ayrıca 90 yaprak ve 60 yaprak defter seçenekleriyle defteriniz kalınlığını seçebilirsiniz. Fuar ve tanıtım organizasyonlarında hediye edeceğiniz not defterleri kullanan kişilere ve çevresine etkili bir reklam yapmanızı sağlayacaktır. Bu da sizi rakip firmaların bir adım önüne geçirecek ve firmanızın akılda kalıcılığını arttıracaktır.

   Tasarımınızı belirlerken dikkat etmeniz gereken logonuzu ne çok büyük ne de çok küçük olarak boyutlandırmanız ve en dikkat çekici noktaya konumlandırmanızdır. Bu da akılda kalıcılığı arttıracak ve not defterinizi gören kişilerin firmanızı tanıma olasılığını yükseltecektir. Aynı zamanda not defterinizi tasalarken kısa bir iletişim bilginizi (telefon numarası, web site adresi vb.) kullanmanız kişilerin size hızlıca ulaşmasını sağlayacaktır.

* Zorunlu sahalar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu