• Poster Takvim

Poster Takvim

Tahmini Gönderim Tarihi: 19.07.2021

96.42 TL

Mevcut Seçenekler:

Dosya seçin yada buraya sürükleyin.

Etiketler: poster, takvim, ofis

Takvimler hayatımızda önemli bir yer tutar. Günümüzde akıllı telefonlar ve benzeri cihazlar ile baskı ürünü bir takvimin kullanışlılığını yitirdiğini düşünüyorsanız çok yanılıyorsunuz. Bugün yaygın şekilde kullanılmaya devam eden poster takvim gibi ürünler, pek çok akıllı cihazdan daha fonksiyonel bulunuyor. Çünkü ofis ortamında takvimin sürekli gözünüzün önünde olması bu şekilde mümkün… Üstelik poster şeklindeki takvimler halen şirketlerin, markaların ve işletmelerin tercih ettiği en iyi promosyon araçlarından biridir.  Hem logo, adres, iletişim bilgileri ve benzeri detaylar bu tür baskı ürünlerinde yer alır, hem de akılda kalıcılık sağlar. Bu şekilde müşteri memnuniyeti de yakalanabilir. Çünkü fonksiyonel promosyon ürünleri her zaman sevilir.

Poster Takvim Özellikleri

Poster takvim, belli şablonlar ile pratik bir şekilde tasarlanabilir. 30x30 cm, 40x45 cm, 50x70 cm ve 70x100 cm olmak üzere farklı ölçülerde takvim bastırmanız mümkün. İşletmenin ya da markanın imajına uygun olarak farklı renkler ve şablonlar ile tasarım gerçekleştirilebilir. Buna uygun renklerin tercih edilmesi gerekir ve bilgilerin doğruluğundan emin olduktan sonra tasarımı baskıya göndermek önemli bir detaydır. Poster formundaki takvimler belli kağıt türlerinde maksimum şıklığa ve kullanışlılığa ulaşır. Bu tür profesyonel detaylar için destek ekibine ulaşabilirsiniz. Hayal ettiğiniz kaliteli sonuçları kolayca alabilirsiniz. Üstelik uzun ömürlü bir promosyon ürünü tercih etmiş olacak ve müşterilerinizi memnun edeceksiniz.

Poster Takvim Siparişi

Poster şeklinde tasarlanan ve duvara asılabilen takvimler, iyi birer tanıtım aracıdır ve kolayca sipariş edilebilir. Bu tür tanıtım ve promosyon amacı güden baskı ürünleri, günümüzde online alışveriş ile ulaşabildiklerimizdendir. Pratik bir şekilde internet üzerinden seçimlerinizi yapıp, tasarımlarınızı baskı sürecine yönlendirebiliyorsunuz. Baskısı biten ürünleriniz, 1 iş günü içerisinde adresinize gönderiliyor. www.basyolla.com sayesinde ulaşacağınız bu pratik alışveriş imkanı, çeşitli ürünlerde geçerli olan online tasarım özelliği ile daha da keyifli hale geliyor. Yani online olarak, mevcut şablonlar üzerinden kendi tasarımınızı yapabilir ve hazırladığınız ürünü doğrudan baskıya gönderebilirsiniz. Poster takvim tasarımı, baskısı, siparişi ve kargolanmasına dair her türlü soru ve öneriniz için ise destek ekibi parmaklarınızın ucunda… Kolayca iletişime geçebilir, bilgi alabilirsiniz.

* Zorunlu sahalar

Yorum Yap

Görsel seçin yada buraya sürükleyin.
Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu