Masa Takvimi

273.90 TL

Dosya seçin veya buraya sürükleyin.

Etiketler: masa takvimi, takvim, ofis

Masa takvimi, basit ama bir o kadar da işlevseldir. Bir ofisin olmazsa olmazlarından olarak tanımlanır. Çünkü ofis çalışanı, sık sık tarihi kontrol etmek ister ve çeşitli planlamalar yapar. Bu durumda takvimin sürekli göz önünde olması gerekir. Elbette bunu akıllı telefonlarımız ve benzeri akıllı cihazlar ile de yapabiliriz. Ancak hiç biri masanın üzerinde sürekli gözünüzün önünde bulunan bir takvim kadar işlevsel değildir. Spiralli masa takvimi de bu ihtiyaç ile doğru orantılı olarak ortaya çıkmış, pratik ve şık bir baskı ürünüdür. Kişiye özel masa takvimi ise bu ihtiyacı daha özel bir boyuta taşır. Kişiye özel bir tasarıma sahiptir ve ilgi çekicidir. 

Masa Takvimi Kullanım Alanları

Masa takvimi, ofislerde kullanım alanı bulan bir araçtır. Ancak işlevselliği sadece tarihi gösteriyor olmasından gelmez. Tasarımı ile kişiye özel masa takvimi haline gelebilir. Hatta marka ve işyerlerinin reklam aracı olabilir. Belli logolar, sloganlar ya da iletişim bilgileri ile tasarlanabilir ve çeşitli amaçlara hizmet edebilir. Spiralli masa takvimi ise hem tasarımsal olarak daha dikkat çekicidir, hem de kullanışlılık sağlar. Tüm bu özellikleri ile masa üstü kullanıma özel hazırlanmış olan takvimler, ofislerde, masa başı çalışanlara hizmet eder. Kullanım alanları ofislerdir ama kullanım amacı çeşitli olabilir.

Masa Takvimi Siparişi

Masa takvimi, özellikle yeni bir yıla başlarken, şirketlerin bastırmayı tercih ettiği bir ürün. Bu sayede hem bir reklam ve tanıtım amacı güdülür, hem de kullanışlılığı ile çalışanlara destek sağlanır. Takvim tasarlamak ve de sipariş etmek ise günümüzde gelişen online alışveriş imkanları ile çok kolay. Bugün pek çok baskı ürününü www.basyolla.com üzerinden online olarak bizzat tasarlayabilirsiniz. Üstelik teknik bir bilgiye sahip olmasanız bile hazır şablonları kullanabilirsiniz. Spiralli masa takvimi gibi kullanışlı pek çok baskı ürününü, online olarak sipariş etmek için birkaç dakikanızı ayırmanız yeterli. Kişiye özel masa takvimi ise yine özel fakat online olarak satın almanın mümkün olduğu ürünlerden. Sadece 1 iş günü içerisinde baskısı yapılan ürünler, hızla adresinize gönderilecektir. Daha fazla detay için ise iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

* Zorunlu sahalar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu