Duvar Takvimi

273.90 TL

Dosya seçin veya buraya sürükleyin.

Etiketler: takvim, ofis, promosyon, tanıtım

Takvimler, en kullanışlı baskı ürünlerinden biridir. Hele de spiralli duvar takvimi, hem pratik, hem şık, hem de iyi bir promosyon aracıdır. Bu sebeple duvar takvimleri, pek çok farklı tasarımla karşımıza çıkar ve çok sayıda firmanın, markanın ve işyerinin tercihidir. Farklı ölçüler, farklı kağıt türleri ve farklı tasarımlar karşımıza çıksa da, bu tür baskı ürünleri uzun ömürlülüğü ile bilinir. Özellikle yeni yıl dönemlerinde firmalar için iyi bir tanıtım aracı olan takvimler, sağlamlığı ile yıl boyunca kullanılabilir. Bu sebeple de kalite ve görsellik, öncelikli olarak düşünülmesi gereken özelliklerdir. Duvar takvimi ile gerçekleştirilmek istenen tanıtım faaliyetlerinde bu iki konuya önem verilmelidir.

Spiralli Duvar Takvimi Tasarımı

Spiralli duvar takvimi, farklı konseptlerde tasarlanabilir. Ancak her şeyden önce, firma, marka ya da işyeri ile uyumlu bir tarza sahip olmalıdır. Bunu hem renkler ile hem de yazım şekli gibi detaylar ile elde etmek mümkün. Farklı ölçülerde duvar takvimi tercih edebilir ve farklı kağıt türleri ile tasarım yapabilirsiniz. Tasarım sürecini profesyonellere bırakabileceğiniz gibi kendi yaratıcılığınızı da kullanabilirsiniz. www.basyolla.com pek çok baskı ürününde online tasarlama imkanı sağlıyor ve bu şekilde özgürce tasarım yapma fırsatı ortaya çıkıyor. Hem renkler, hem görseller tamamen sizin ellerinizden çıkabilir. İsterseniz ise hazır şablonları kullanabilirsiniz.

Spiralli Duvar Takvimi Siparişi

Spiralli duvar takvimi, özel, fonksiyonel ve şık bir üründür. Bu tür ürünleri çeşitli şekillerde elde edebilirsiniz. Mevcut bir tasarımınızı sisteme yükleyerek baskı alınmasını ve adresinize gönderilmesini talep edebilirsiniz. Sizin için özel bir tasarım yapılmasını isteyebilirsiniz ve kendi tasarımınızı kendiniz yapabilirsiniz. Ardından ise online olarak ödemenizi gerçekleştirip, siparişinizi verebilirsiniz. Duvar takvimi siparişi bu şekilde sadece birkaç dakikada verilebilir ve hızla gönderilen ürünleriniz, adresinize teslim edilir. Sipariş süreci, ödeme, tasarım, ürün çeşitliliği, baskı kalitesi ve benzeri herhangi bir sürece dair merak ettiklerinizi ise destek ekibi ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Kolayca iletişime geçebileceğiniz profesyonel bir ekip burada sizi bekliyor. Burada dijital baskı teknolojileri ile promosyon ürünlerinin en kaliteli ve en özellerine sahip olabilirsiniz.

* Zorunlu sahalar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu