Plastik Kart

Tahmini Gönderim Tarihi: 03.03.2021

144.80 TL

Mevcut Seçenekler:

Dosya seçin yada buraya sürükleyin.

Etiketler: plastik kart, kartvizit, uv baskı

Plastik malzemeden üretilip, özel baskı ile tasarlanan kartlar, günlük yaşamda farklı şekillerde kullanılabiliyor. 8.5 x 5.5 cm ölçülerinde olan Plastik kart tasarımları, kredi kartı boyutundadır ve pratik bir kullanıma sahiptir. Yüksek baskı kalitesi sayesinde şık sonuçlar elde edilir ve firma ya da markanın imajına katkı sağlanabilir. Kartların hem malzeme kalitesi hem de baskı kalitesi ile uzun ömürlü olması ise maliyeti düşüren bir unsurdur. Yani düşük maliyet ile uzun ömürlü kullanım mümkün olur. Kartın tasarımı ise ihtiyaca göre şekillendirilebilir. Yapılacak özel tasarım ile benzersiz sonuçlar elde edecek, dikkatleri çekebileceksiniz.

Plastik Kart Nerelerde Kullanılır?

Plastik kart, pek çok farklı kullanım şekli ile karşımıza çıkar. Sıklıkla spor salonu ve hotellerde kullanıldığını görmekteyiz. Bunun yanı sıra müşteri kartı, promosyon kartı ve ziyaretçi kartı gibi farklı amaçlarla da kullanılabilir. Tüm bu kullanım şekilleri, plastik malzemenin ve kaliteli baskının sağladığı uzun ömürlülük sayesinde karşımıza çıkar. Tek seferlik maliyet ile uzun süre kullanım mümkün olacaktır. Giyim mağazaları ve süpermarket müşterilerinin de yine bu tür kartlarla sadakat programlarına dâhil olduğunu görebiliyoruz. Kısacası bu tür kartlar, temelde uzun ömürlü olması sebebi ile geniş bir kullanım alanına sahip olmaktadır.

Plastik Kart Siparişi

Plastik kart, kolayca tasarlanıp sipariş edilebilir. Bunun için online alışveriş sisteminden faydalanabilirsiniz. Dijital baskı sektöründe sadece sipariş değil, tasarım işlemi de artık online olarak gerçekleştirilebiliyor. Bunun için www.basyolla.com adresini ziyaret etmeniz, seçimlerinizi yapıp, bazı ürünler için geçerli olan tasarım sistemini kullanmanız ve ardından sipariş oluşturmanız yeterli. Bu sayede zaman kaybetmeden, pratik bir şekilde ihtiyaç duyduğunuz baskı ürünlerine ulaşırsınız. Tasarım, ödeme, sipariş oluşturma ya da benzeri bir sürece dair tüm sorularınız için ise destek ekibine başvurabilirsiniz. Dijital baskı ihtiyaçlarının hem hızlıca hem de mükemmel şekilde karşılanması için tasarlanan sistem, parmaklarınızın ucunda. Tek yapmanız gereken, ihtiyaç duyduğunuz baskı ürünlerini tespit edip harekete geçmek. Kolayca sipariş verebilir, hızlıca seçimlerinizi teslim alabilirsiniz. 

* Zorunlu sahalar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu