• Plaket

Plaket

Tahmini Gönderim Tarihi: 22.07.2021

192.00 TL

Mevcut Seçenekler:

Dosya seçin yada buraya sürükleyin.

Etiketler: plaket

15,3 x 20,6 ebadında olan, metal levhanın üzerine UV baskı yapılmasıyla üretilen plaketler, seçtiğiniz renkteki kutusu ile gönderilir.

Bir başarının ödüllendirilmesi, kişi ya da kurumların onurlandırılması amacıyla hazırlanıp sunulan plaket, metal üzerine baskı uygulaması tasarlanır. Farklı renklerde ve tasarımsal özelliklerde olabilir. Plaket baskı, istenilen özel bir metin ile tasarlanıp, kırmızı ya da mavi kutu içerisinde sunulabilir. Manevi değeri oldukça fazla olan bu araç, iyi dilekler, temenniler, tebrikler ve benzeri ile güzel de bir hatıra anlamı taşır. Bazen kişi ve kurumlara özel olarak hazırlanabilir ve işyerlerinin onurlandırma aracı olabilir, bazen ise tamamen özel bir anlam taşır ve anneler günü, babalar günü gibi bir günün anısına tasarlanır. Bu şekilde güzel bir anı olacak, duygu ve düşüncelerimizi yansıtacaktır.

Plaket Tasarlarken Dikkat Edilecekler

Plaket tasarımı, çeşitli baskı ürünleri ile kıyaslandığında oldukça kolay bir işlemdir. Çünkü belli şablonlardan ve belli ölçülerden yardım alabiliriz. Bunun yanı sıra metal levha üzerine yapılan baskı, son derece kaliteli ve özel bir görünüme sahip olacaktır. Tasarım sürecini bir amatör olarak siz yönetiyorsanız, logo, görsel ve benzeri unsurların, baskıya uygun olacak şekilde vektörel formatta olmasına özen göstermelisiniz. Bu sayede baskıda harika sonuçlar elde edebilirsiniz. Plaket baskı tasarımı ile ilgili son uyarımız ise metal levha üzerinde yer alacak detayların konumlandırılması ile ilgili olacak. Karmaşık, çok fazla yazı ve görselin yer aldığı bir tasarım, göze hoş görünmeyecektir. Bu sebeple en mükemmel sonuçlara ulaşmak için tasarımda sadelikten yana olmak gerekiyor.

Plaket Siparişi Nasıl Verilir?

Plaket siparişinde öncelikle kaç adet ne tür ürüne ihtiyacınız olduğunu tespit etmelisiniz. Bununla birlikte hangi tasarımda hangi bilgilerin bulunacağını, kimin adına hazırlanacağını tespit etmeli ve bilgilerin doğruluğundan emin olmalısınız. Buna uygun olarak plaket baskı aşamasına gönderilebilir ve hızla istenilen ürüne ulaşılabilir. Bugün www.basyolla.com sayesinde, sayısız baskı ürününü online ortamda kendiniz tasarlayabiliyor ve hızlıca baskıya gönderip, adresinizde teslim alabiliyorsunuz. Dolayısıyla artık baskı ürünlerinin tamamı parmaklarınızın ucunda… Günlerinizi ayırmanıza, işlerinizi ertelemenize hiç gerek yok. Her türlü baskı ürünü için hemen online alışveriş fırsatını değerlendirebilirsiniz. Tasarım, sipariş, ödeme ya da kargo ile ilgili sorularınızın cevabını ise iletişim hattında öğrenebilirsiniz.

 

* Zorunlu sahalar

Yorum Yap

Görsel seçin yada buraya sürükleyin.
Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu