• Paspas

Paspas

Tahmini Gönderim Tarihi: 19.05.2022 150 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

169.68 TL

Dosya seçin yada buraya sürükleyin.

Etiketler: paspas, uv baskı

Paspas, sıradan, basit ve önemsiz bir eşya değildir. Aksine ev ya da işyerinin girişi yani imajı anlamına gelir. Üstelik burada yer alan güzel mesajlar ya da görseller, kişinin ruh halinde de olumlu değişikliklere sebep olabilir. Bu sebeple de bu tür ürünlerin özel baskılar ile tasarlanması, dikkat çekici bir ürüne sahip olmayı mümkün kılabilir. Örneğin; kişiye özel bir tasarım fikri kulağa hoş geliyor değil mi? Emin olun bu tür bir ürünü kullanmaya başladığınızda, sandığınızdan çok daha mutlu ve memnun hissedeceksiniz. UV baskı teknolojisi ile hazırlanan ürünlerin kalitesi ise ilk görüşte fark edilebilir. Bu sayede de uzun ömürlü kullanım vadeder.

Paspas Kişiye Özel Baskı ile Nerelerde Kullanılabilir?

Paspas gibi ürünler, UV baskı uygulaması ile şık birer dekor ürününe dönüşebiliyor. İstenilen desen, logo, fotoğraf ya da yazının basılması ile birlikte kişiye özel bir hal alan ürünlerin kullanım alanı ise kişiye bağlı olarak oldukça çeşitlenebilir. Ev, ofis, işyeri ve benzeri ilk akla gelen noktalar olsa da, giriş kapılarının yanı sıra teras, balkon gibi noktalarda da konumlandırılabilirler. Çünkü son derece dekoratif ürünlerden söz ediyor. Coco paspas, şıklığı ile göz doldururken, kişiye özel baskısı ile görenlerin yüzünü güldürecek, pozitif enerji yayacaktır. Bu sebeple kullanım alanları genişletilebilir ve kişileri memnun etmesi planlanan her noktada kullanılabilir.

Paspas Siparişi

Bu tür ürünler, kişiye özel hale getirilmeleri ile spesifik ürünler olarak listemizde yer alır. UV baskısı ile kalitesi artırılan, şıklığına şıklık katılan ürünlerin avantajlı bir yanı ise kolayca sipariş edilebilmesidir. 60x40 cm ölçülerinde tek seçenek olarak sunulur ve sipariş için sadece birkaç dakikanızı ayırmanız yeterlidir. www.basyolla.com kullanımı kolay arayüzü ile size zaman tasarrufu sunar. Üstelik hem tasarım hem de sipariş sürecinde yaşadığınız sorunlara destek sunacak bir ekip de hemen parmaklarınızın ucunda sizi bekliyor. Bazı ürünler için geçerli olan online tasarım uygulaması ise bu süreçte kontrolü tamamen size bırakıyor. Evinizi, ofisinizi ya da benzeri yaşam alanlarınızı güzelleştirmek, ziyaretçilerinizde pozitif bir izlenim uyandırırken, siz de bu enerjiden payınızı almak için hemen şimdi sipariş verebilirsiniz.

* Zorunlu sahalar

Yorum Yap

Görsel seçin yada buraya sürükleyin.
Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu