PVC Menü

327.00 TL

Dosya seçin veya buraya sürükleyin.

Etiketler: menü, pvc, cafe, restoran


   Menüler yiyecek-içecek sektöründe mutlaka bulunması gereken ve sıklıkla tercih edilen bir üründür. Pek çok çeşidi bulunan menülerin en çok tercih edilen türlerinden biri de PVC kaplama menülerdir. PVC kaplama menüler genellikle dayanıklı olması en belirgin özelliğidir. Kağıt şeklinde hazırlanan menüler PVC bir malzemeyle kaplanarak hazırlanır. Farklı boyutlarda oluşturulabilen PVC menülerin üç farklı boyutu bulunmaktadır. Bunlar A3 (29,7 cm x 42 cm), A4 (21 cm x 29,7 cm) ve A5 (14,8 cm x 21 cm) olmak üzere gruplanmaktadır. İşletmenize ve menü çeşitliliğinize göre bu üç boyuttan birini seçerek tasarıma başlayabilirsiniz.

   Boyutlar dışında menülerinizi kırımlı ya da kırımsız olarak da oluşturabilirsiniz. Bunlar kırımsız ve tek kırımlı olarak ikiye ayrılmaktadır. Bu iki seçime göre şekillendirdiğiniz menünüzü işletmenize uygun renk ve tasarım ögeleriyle çeşitlendirerek daha göz alıcı hale getirebilirsiniz. İşletmeyle ve işletme konseptiyle bütünlük sağlamış bir menü size kurumsal bir görüntü verecektir. Ayrıca yüksek çözünürlüklü yiyecek ve içecek fotoğraflarıyla müşterilerinizin daha tercih yapılmasını sağlayabilirsiniz.

   Kolay tercih yapılabilen ve basit kategorilere ayrılmış menüler hem sizin hem de müşterilerinizi iyi hissettirecektir. Yine menü sayfa sonlarına konulmuş iletişim bilgileri (adres, web adresi, sosyal medya hesapları vb.) müşterilerinizin ilgisini çekecek ve size ulaşmalarını kolaylaştıracaktır. Bu da marka bilinirliğinizi artırarak müşterileriniz devamlı size gelmesini ve alışkanlık haline getirmelerini sağlayacaktır.


* Zorunlu sahalar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu