• Ayaklı Pano

Ayaklı Pano

Tahmini Gönderim Tarihi: 19.07.2021

76.36 TL

Mevcut Seçenekler:

Dosya seçin yada buraya sürükleyin.

Etiketler: tanıtım, restoran, cafe

Ayaklı pano, yaygın kullanıma sahip olan bir reklam ve tanıtım aracı olmakla birlikte, farklı amaçlarla da kullanılabilen bir baskı ürünüdür. Günümüzde poster standı olarak tercih edilebilir, reklam panosu olabilir, dezenfektan standı olabilir, banner baskı ile hazırlanabilir ve özel günler için tasarlanabilirsiniz. Doğum günleri, düğün ve nişan merasimi gibi organizasyonlar ile toplantı, seminer ve benzeri etkinliklerde bu tür panolardan destek alınabilir.  Ayaklı reklam panosu, dikkat çekici bir reklam ve tanırım vasıtasıdır. Özellikle 70x100 ayaklı pano, yaygın olarak kullanılan bir seçenek. Diğer taraftan ayaklı menü panosu da restoran ve kafe gibi mekanların tercih ettiği bir baskı ürünüdür.

Ayaklı Pano Özellikleri Nelerdir?

Ayaklı pano, dekota malzemeden üretilmektedir. Dakota üzerine folyo sıvama yapılarak, hem şık bir görünüm elde edilir, hem kalite yakalanır, hem de sağlamlık sağlanır. 70x100 cm ölçüleri ise ideal boyutları ifade eder. Bu sebeple de kullanım amacı ne olursa olsun, bu ölçülerin tercih edildiğini görürüz. Ayaklı reklam panosu tasarlanırken ise amaca uygun görseller, yazı fontu ve kurgu önemlidir. Dikkat çeken renklerin tercih edilmesi de yine önemli bir püf nokta. 70x100 ayaklı pano, tasarımı ile de tamamlandığında, uzun süre sorunsuzca kullanılabilir. Bu sebeple ayaklı menü panosu gibi bir alternatiften söz ediyorsak, uzun süre aynı kalite ile size hizmet verecektir. Bu da daha düşük maliyetler anlamına gelir.

Ayaklı Pano Siparişi

Ayaklı pano, kullanım amacı belirlendikten sonra internet üzerinden kolayca sipariş edilebilir. www.basyolla.com, bunun için pratikleştirilmiş bir sistem sunuyor. Tasarımınızı kolayca sisteme yükleyip, baskıya gönderebiliyor ve hızla adresinize teslim alabiliyorsunuz. Diğer taraftan bu adreste 70x100 ayaklı pano gibi pek çok ürün avantajlı fiyatlarla sunuluyor. Bazı baskı ürünlerini ise profesyonel bilgiye sahip olmasanız dahi şablonlar aracılığıyla online şekilde siz tasarlayabiliyorsunuz. İsterseniz de profesyonel tasarım desteği almanız mümkün. Ayaklı reklam panosu ve benzeri çeşitli ürünlere, mükemmel baskı kalitesi ile en hızlı şekilde sahip olmak için sadece birkaç dakikanızı ayırıp sipariş vermeniz yeterli. Ürünlere ve sipariş sürecine dair sorularınız için ise iletişim araçlarını kullanabilirsiniz.

* Zorunlu sahalar

Yorum Yap

Görsel seçin yada buraya sürükleyin.
Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu