• Pleksi Levha

Pleksi Levha

Tahmini Gönderim Tarihi: 19.07.2021

268.70 TL

Mevcut Seçenekler:

Dosya seçin yada buraya sürükleyin.

Etiketler: pleksi, uv baskı, isimlik, levha

Pleksi levha, pratik bir araçtır ve çeşitli şekillerde tasarlanıp, çeşitli amaçlarla kullanılabilir. UV baskının verdiği kaliteli görüntü, bu tür ürünlerin daha uzun süre kullanılmasını ve de daha geniş bir çeşitlilikle kullanım alanı bulmasını sağlıyor. Diğer taraftan farklı ölçülerle sunuluyor olması da yine bu grupta yer alan tasarımların çeşitliliğine işaret ediyor. Genel olarak ölçüleri şu şekilde sınıflandırılmaktadır; 30x10 cm, 30x15 cm, 15x15 cm, 15x45 cm, 30x30 cm ve 30x45 cm. Bu standart ölçülerin dışındaki tasarımlar için ise özel bir talepte bulunmak gerekebilir. Pleksi baskı ürünler tasarımsal anlamda da çeşitlendirilebilir ve kullanımı bu şekilde yaygınlaşabilir.

Pleksi Levha Nerelerde Kullanılır?

Pleksi levha, çeşitli amaçlara hitap edebiliyor ve pratik bir baskı ürünü olarak çeşitli alanlarda kendine yer edinebiliyor. Pleksi baskı, genellikle sınıf isimliği, kapı isimliği, işaret levhası ve iç mekan tabela gibi çeşitli formlarda karşımıza çıkıyor. Bu sayede ofisler, okullar, kütüphaneler ve çeşitli kurumlarda bu tür baskı ürünleri ile karşılaşabiliyoruz. Bunun dışında ihtiyaç duyduğunuz her alanda hayat bulabilir ve buna uygun şekilde tasarlanabilir. UV baskı teknolojisi ile uzun süreli kullanıma imkân tanıyan kalitesi, en dikkat çeken özelliklerinden biridir. Bu sebeple çeşitli kurumlarda, birbirinden farklı binalarda kendine yer edinmekte, üstelik fonksiyonel bir ürün olarak değerlendirilmektedir.

Pleksi Levha Nasıl Sipariş Edilir?

Bu tür özel tasarım ve kaliteli bir ürünün tasarımı, baskıya gönderilmesi, ödenmesi ve de teslim alınması için geçmişte belki 1 – 2 gününüzü harcamanız gerekebilirdi. Ancak www.basyolla.com teknolojinin tüm nimetlerinden faydalanıyor ve size online sipariş fırsatını sunuyor. Son derece basit bir şekilde kullanabileceğiniz ve seçimlerinizi yaptıktan sonra kolayca sipariş verebileceğiniz sistem fazla zamanınızı almayacaktır. Birkaç dakika içerisinde sipariş oluşturabilirsiniz ve en hızlı şekilde kapınıza kadar gelen ürünlerinize kavuşabilirsiniz. Üstelik tasarımdan, ödemeye hangi aşamada ne sorunuz olursa, sizi bekleyen profesyonel danışmanlar yardımınıza koşacaktır. Bazı ürünlerde online tasarım imkanına dahi ulaşabilir ve tasarım sürecine de el atabilirsiniz. Pleksi levha, artık sizin için ulaşması kolay bir seçenek. Pleksi baskı kalitesine oturduğunuz yerden ulaşabilirsiniz. 

* Zorunlu sahalar

Yorum Yap

Görsel seçin yada buraya sürükleyin.
Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu