• Bloknot Defter

Bloknot Defter

Tahmini Gönderim Tarihi: 19.07.2021

71.05 TL

Mevcut Seçenekler:

Dosya seçin yada buraya sürükleyin.

Etiketler: spiralli, bloknot, defter

Bloknot defter, pratik bir araçtır. Her profesyonelin bu tür bir not aracı vardır. Dolayısıyla bir promosyon olarak düşünüldüğünde de son derece mantıklı bir seçenek olacaktır. Bloknot adı verilen bu tür defterler, not almayı kolaylaştıran bir tasarıma sahiptir. A4 bloknot, boyutu ile pratikken, aynı zamanda arka kısmında bulunan mukavva sayesinde, elde not almayı da kolaylaştırır. Sert bir zemin üzerinde yazı yazmak elbette ki daha kolay olacaktır. Bu sebeple özenle tasarlanmış, şıklığı kullanışlılık ile birleştirilmiş baskı ürünleridir. Marka, firma ya da işyerine dair bilgiler ve logolar ise bu tür ürünlerin olmazsa olmaz detayıdır. Eğer tanıtım amacı güdüyorsanız, bu tür detayların en iyi şekilde konumlanmasını sağlamalısınız.

Bloknot Defter Özellikleri

Bloknot defter, farklı boyutlarda olabilir. A4, A5 ve A6 boyutlarında tasarlanabilse de, sıklıkla A4 bloknot karşımıza çıkar. Çünkü bu boyut, daha pratik bir kullanım vadeder. Bununla birlikte ilgili şirket ya da markanın ön plana çıkarılmasında, daha uygun bir ölçü olur. Spiralli, ciltli ve tutkallı gibi farklı şekillerde de hazırlanabilen defterler, farklı şekillerde fiyatlandırılırlar ve geniş bir kullanım alanına sahiptirler. Ofisler, okullar, etkinlikler, fuar alanları ve benzeri pek çok alanda bu tür defterler ile daha fazla insana ulaşabilirsiniz. Üstelik bu tür ürünlerin tasarımında da bizzat rol alabilir, kendi özel tasarımınızı hayata geçirebilir ve online olarak tasarımınızı baskıya gönderebilirsiniz.

Bloknot Defter Online Alışveriş

Bloknot defter yaygın kullanımı olan bir promosyon ve tanıtım ürünüdür. Ancak kolayca bu tür ürünlere ulaşılabilir. Mevcut bir tasarımınızı online olarak sisteme yükleyip baskıya göndererek, online ortamda kendi tasarımınızı yaparak ya da profesyonel tasarımcılardan destek alarak A4 bloknot tasarımı yaptırabilir ve sipariş verebilirsiniz. Tasarımınız 1 iş günü içerisinde basılarak adresinize gönderilecektir. www.basyolla.com bu pratik sistem ile dijital baskı ürünlerinde yeni bir dönemi ifade ediyor. Üstelik aklınızdaki tüm soru işaretlerini giderecek profesyonellere ulaşmanız burada çok kolay. İletişim kanallarını kullanabilirsiniz ve ihtiyacınız olan baskı ürününe pratik bir şekilde sahip olabilirsiniz. Kartvizitten takvime, plaketten promosyon ürünlerine ihtiyacınız olan her şey burada, parmaklarınızın ucunda…

* Zorunlu sahalar

Yorum Yap

Görsel seçin yada buraya sürükleyin.
Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu